Motor ČB – Kadaň 3:2 (kon.) | Třebíč – Slavia 1:7 (kon.) | Most – Prostějov 1:2 (0:1 po s.n.)
Jihlava – Benátky n/J 2:4 (kon.) | Havířov – Kladno 2:1 (1:0 po s.n.) | Litoměřice – Přerov 7:6 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
3:2 (1:0, 2:2, 0:0)
Sportovní klub Kadaň
Středa 23.09.2015, 17:30 • Budvar Aréna • Chance liga • 6. kolo

59:52
    Tak to bude ještě napínavé! Lukáš Bohunický (CEB) míří osm sekund před koncem na trestnou lavici.

37:24
    Robert Černý (KAD) je dalším potrestaným hráčem. Dvě minuty dostává za držení protihráče.

35:05
    Martin Rohan (KAD) dostává menší trest za podražení.

28:06
    Motor bude hrát ve třech! David Kuchejda (CEB) si odsedí dvě minuty za vražení na hrazení To budou horké chvíle pro domácí tým.

27:34
    Vyloučení na obou stranách. Jakub Suchánek (CEB) a Jan Müller (KAD) si odpykají menší tresty za sekání.

18:33
    Jakub Trefný (KAD) dostává menší trest za pád pod nohy. Domácí mohou krátce před přestávkou navýšit vedení.

14:03
    Přesilovou hru si nyní zahraje Kadaň. Tomáš Guman (CEB) dostává menší trest za podražení.

11:25
    Fratišek Wágner (KAD) dostává menší trest za držení protihráče.

03:10
    Nakonec se hbitému forvardovi povedlo vynutit si faul. Na trestnou lavici míří Petr Koblasa (KAD) za sekání.

Matěj Mayer

Branky a nahrávky: 13. Heřman (Nouza, Suchánek), 22. Nouza (Heřman), 24. Straka (Nouza, Heřman) – 23. Trefný (Černý), 26. Šťovíček (Chrpa)

Banes Motor České Budějovice: Bláha (Gába) – Mucha, Zíb, Suchánek, Bohunický, Žovinec, Kříž – Žálčík, Pajič, Rob – Nouza, Straka, Heřman – Kuchejda, Škoda, Švihálek – Guman, Prokeš, Přibyl
    Sportovní klub Kadaň: Hanuljak (Ta. Dvořák) – Mrázek, Szathmáry, Charousek, Tejnor, Trefný, Černý, Rohan, To. Dvořák – Kůs, Račuk, Koblasa – Hlava, Hejcman, Chrpa – Wágner, Šťovíček, Veselý – Müller, Vrána, Vaněk

Rozhodčí: Bejček – Jílek, Šperl