Liberec – Sparta 6:4 (kon.) | Pardubice – Č. Budějovice 7:0 (kon.) | HC Plzeň – Kladno 1:6 (kon.)
Slavia – HC Litvínov 8:2 (kon.) | Zlín – Olomouc 3:4 (po pr.) | Kometa Brno – Třinec 4:1 (kon.)
Jihlava – Vítkovice 1:2 (po pr.) | Mountfield HK – Mladá Boleslav 4:3 (kon.) | K. Vary – Chomutov 3:1 (kon.)
Berani Zlín
3:4 (0:2, 2:1, 1:0 - 0:1)
HC Olomouc
Čtvrtek 24.09.2015, 18:00 • Zimní stadion Luďka Čajky, Zlín • DHL Extraliga juniorů • 7. kolo

Po třech výhrách v prodloužení či nájezdech tak Beranům nastavený čas nevyšel, do Olomouce putují dva body.

To je ode mne vše, děkuji za pozornost a někdy napočtenou! (20:08:00)

Nejlepší hráči zápasu dle komentátora:

Jakub Sirota (ZLN) – David Nesvadba (OLO)

63:22
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Do třetice se v prodloužení dostal ke střele obránce DAVID NESVADBA a z mezikruží nyní už byl úspěšný. Asistence: Matěj Pavlovský, Rok Macuch.

62:56
    Podél mantinelu našlápl Nesvadba, puk ale poslal jen do hrudi Halody.

62:33
    Kužílek napřáhl a vypálil... Trefil jen břevno za nic netušícím Šoustalem.

62:22
    Karafiátova jedovka se nyní zastavila o masku Šoustala, před kterým se bude vhazovat.

61:36
    Přečíslení Kohoutů zakončil asi Nesvadba, ovšem mimo zařízení.

61:15
    Jeden z domácích si tak dlouho míchal na modré čáře, až mu puk utekl.

60:40
    Situaci dva na dva zakončil střelou Řezníček, brankář Šoustal ale puk přizvedl do ochranné sítě.

60:01

Domácí se podařilo srovnat a za chvíli začne prodloužení. Podotýkám, že Berani letos zatím vyhráli 2x na nájezdy a jednou v prodloužení.

60:00

59:57
    Karafiát mohl rozhodnout pouhé tři sekundy před vypršením základní hrací doby, jeho střelu na vzdálenější tyč ale Šoustal kryje.

59:23
    Kohouti už vyčkávají na závěrečnou třetinu, Zlín má totiž stále útočné pásmo.

58:44
    Dalajka dostal namazané mezi kruhy, ovšem byl tísněn soupeřem a střela se mu úplně nepovedla.

58:02
    Domácí mají buly v útočné třetině a trenér Pšurný cítí možnost ještě zápas zlomit, bere si tak oddechový čas.

57:59
    Rána od Siroty možná směřovala do branky, kotouč se ale zastavil o stínícího Gaga.

57:31
    Gago zahajuje další akci ševců.

Jakub Kudláč

Branky a nahrávky: 22. Sirota (Gago), 32. Stiksa, 46. Gago (Karafiát, Váňa) – 3. Konečný (Ministr), 19. Pavlovský (Macuch), 26. Nesvadba (Metelka), 64. Nesvadba (Pavlovský, Macuch)

Berani Zlín: Haloda (Barvík) – Sirota, Kužílek, Váňa, Řezníček, Procházka, Gazda, Kolařík – Hlaváč, Gago, Dalajka, Peška, Stiksa, Vyoral, Karafiát, Strmiska, Hladiš, Hořanský
    HC Olomouc: Šoustal (Urbisch) – Nesvadba, Spurný, Klvaňa, Metelka, Kališ, Škoda – Heža, Kropáč, Fejko, Pavlovský, Malý, Horák, Ministr, Macuch, Marek, Konečný, Müller, Kuba

Rozhodčí: Fiedler – Blaha, Novák