1:1 (0:0)
Řecko
Čtvrtek 24.09.2015, 22:00ME v malé kopané • Skupina E

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.

Hezký večer Vám přeji od onlajnového přenosu z ME v malém fotbale, kdy se po dvou úspěšných úvodních vystoupeních představí české mužstvo v utkání proti Řecku.

Čeští fotbalisté si nejprve poradili se Španělskem, které porazili 2:1. Ve včerejším utkání nedali Belgii šanci, když vedli od první do poslední minuty a nakonec zvítězili 5:2. Díky tomu české mužstvo vévodí tabulce skupiny E.

Vzhledem ke včerejšímu dešti Řecko odehrálo pouze jedno klání, které vyhrálo nad Belgií 1:0 a v tabulce mu tak přísluší druhá příčka.

1

2
    Rozehrávky se ujal český tým.

3
    Oba týmy už si vyzkoušely postupný útok. Oba však ukončila nepřesná finální přihrávka.

4
    Český tým má míč na kopačkách. Téměř všichni hráči jsou na polovině Řecka.

5
    Češi si připisují první střelu z dálky, kterou brankář vyráží.

6
    Ztráta míče na půli hřiště, znamenala neškodnou šanci pro Řecko.

7
    Češi opět mohou rozehrávat.

8
    Z dálky napřáhl Rafail. Jeho střela byla sražena na rohový kop.

9
    Naprosto neškodná rozehrávka rohového kopu vrací míč na české kopačky.

10
    Další šance pro Řecko, končí rohovým kopem.

11
    České přečíslení dvou hráčů na brankáře končí přestřelením branky.

12
    První rohový kop pro český tým.

13
    Rychlý protiútok Řeků řeší spolehlivě obrana ve spolupráci s gólmanem.

14
    Český tým vybojoval další rohový kop.

15
    I tento roh končí protiútokem soupeře. Česká obrana je však pozorná.

16
    Český roh nm. 3.

17
    Míč končí v zámezí. Hrát budou modří.

18
    Drábkova střela z dálky končí nad ochozy.

19
    Jeden z Řeků se dostal ke střele u brankoviště. I tento míč končí nad brankou.
    19. Řecká střela skončila vysoko nad brankou, více jsme toho v první půli neviděli.

20

K vidění je zatím velmi opatrná hra, kdy za celý poločas se každý z týmů dostal pouze do jedné vážnější šance a to pochybách soupeře. I proto je stav utkání zatím bezbrankový.

Druhý poločas začne přibližně v 22:30 .

21

22
    Míč do druhé půle uvedli Řekové.

23
    Po autovém vhazování Čampy se dostal osamoceně ke střele z brankoviště jeden z českých hráčů. Ten však trefil pouze brankáře.
    23. Po dlouhém autu Čampy přišla střele jednoho z českých hráčů, gólman Řecka se však vyznamenal.

24
    Rohový kop pro Čechy.

25
    Sedlářova rozehrávka trefila pouze spoluhráče do břicha, odkud se odrazil za brankovou čáru.

26
    Dimitri Thanasis vidí žlutou kartu za faul na hranici brankoviště.

27
    Česko právě vstřelilo branku!
    PATRIK LEVČÍK trefuje skluzem balón, který se náhle zatřepotal v síti.
    27. Patrik LEVČÍK - 1:0

28
    Iniciativy s míčem se ujali jižané.

29
    Česká obrana získala míč a dlouhou rozehrávkou spoří čas.

30
    Česká rozehrávka jde i přes brankáře a nevypadá to, že by se čeští hráči hrnuli do útoku.

31
    Řecko právě vstřelilo branku!
    Neuvěřitelnou trefu předvedl RAFAIL TAMARAS, který z voleje ve vzduchu trefil vhazovaný míč, tak že se po jemné teči jednoho z českých hráčů ocitl v šibenici české brány.
    31. Rafail TARAMAS - 1:1

32
    Český tým má míč na kopačkách.

33
    Dlouhá rozehrávka českého týmu končí u prvního náznaku útoku.

34
    Češi jsou opět na míči.

35
    Řecký gólman se nyní vyznamenal, když na rohový kop vyrazil pumelici jednoho z Čechů.

36
    Rohový kop nepřinesl nic vážného. Míč je však na českých kopačkách stále.

37
    Další dlouhá rozehrávka červených. Řekové ji nijak nenapadají.

38
    Nyní už Řekové vysunuli pressing. Míč je stále u našich hráčů.

39
    Zdá se že toto utkání skončí remízou a spojeny budou oba týmy.

40
    Druhý poločas skončil.

Druhý poločas se odehrál v duchu toho prvního. Dobrý dojem ze dvou vstřelených branek pokazilo závěrečných 5 minut, kdy oba týmy dohrávaly utkání s vědomím, že remíza je pro oba týmy vyhovující.

To je pro dnešek vše. Přeji hezký zbytek večera a těším u sledování dalších onlajn přenosů. (22:55:04)