Buffalo – Ottawa 2:5 (kon.) | NY Islanders – New Jersey 2:1 (kon.) | Detroit – Chicago 4:1 (kon.)
Nashville – Tampa 5:2 (kon.) | Edmonton – Winnipeg 3:2 (kon.)

New Jersey právě vstřelilo branku!
    Nakonec ze zkušebního prodloužení odchází vítězně Devils. Petrov ztratil hokejku a hosté se tak dostali do přečíslení 2 na 1, které úspěšně zakončil TYLER KENNEDY. Asistence: Sergej Kalinin.

60:28
    Palmieri dostal puk do obrovské šance, nicméně Gibson vytáhl výborný zákrok betonem!

Ještě ale neodcházejte, týmy si totiž vyzkouší prodloužení 3 na 3, ačkoliv je již rozhodnuto o výhře Islanders!

59:59
    Dobrou šanci měl vteřinu před koncem Adam Henrique, ale Gibson ho vychytal!

59:10
    Cory Schneider míří z branky, Ďáblové hrají powerplay!

58:15
    Kyle Palmieri (NJD) a John Tavares (NYI) inkasují dvouminutové tresty. Hostující hráč za hrubost, domácí za sekání. Pro oba týmy to bude na závěr zápasu ztráta dobrých hráčů.

57:55
    John Tavares nahrával do velmi dobré šance najízdějícímu de Haanovi, ale díky obrannému zásahu Seversona se domácí bek k puku nedostal!

55:53
    15 sekund uvidíme hru 4 na 4. Vyloučen je totiž Tyler Kennedy (NJD) za hákování. To je pro Devils velká škoda.

54:08
    Komplikace pro domácí. Justin Vaive (NYI) dostává dvě minuty za hákování.

46:53
    Stempniak skvěle bojoval v útočném pásmu, až ho fauloval Kevin Czuczman (NYI). Ten tak dnes již potřetí míří na trestnou lavici!

44:38
    Za hru vysokou holí putuje na trestnou lavici Seth Helgeson (NJD).

40:01
    V brance Islanders je podle předzápasových plánů od této třetiny Christopher Gibson!
    Lee STEMPNIAK - 2:1

37:59
    Devils právě vstřelili branku!
    Hosté se poprvé prosazují a je sníženo! LEE STEMPNIAK vzal přečíslení 2 na 1 sám na sebe. Se svou první střelou neuspěl, Poulin puk ale vyrazil jen na jeho hůl. Útočník, jenž je v New Jersey na zkoušce, se ale posléze obtočil okolo brány a uspěl! Bez asistence.

36:58
    Brock Nelson nahrál před branku do dobré šance Johnu Tavaresovi, ten ale nedokázal překonat Coryho Schneidera!

35:42
    Jim O'Brien (NJD) se dopustil zbytečného útočného faulu a dostává dvě minuty za vražení na hrazení.

29:14
    Přesilovka pro New Jersey. Vyloučen je brankář Kevin Poulin (NYI) za podražení, trest odpyká Okposo.

24:41
    Kyle Palmieri (NJD) je vyloučen na dvě minuty za vyhození puku mimo hrací plochu.

24:35
    John Tavares z levé strany předal puk Leeovi, jehož nebezpečné zakončení zblízka vyrazil Schneider!

22:13
    Stefan Matteau se probil za obranu a měl dosud největší šanci hostů! Ze svého samostatného úniku ale trefil jen beton Kevina Poulina.

20:56
    Domácí se dostali do přečíslení 2 na 1, které na sebe vzal Kyle Okposo! Jeho střelecký pokus šel ale mimo.

10:22
    Blake Pietila parádně vyvezl puk z obranného pásma a navíc vybojoval faul. Kevin Czuczman (NYI) je dnes podruhé vyloučen a znovu za hákování.
    Travis HAMONIC - 2:0

05:32
    Islanders právě vstřelili branku!
    A už je to 2:0 pro Ostrovany, to je úvod! Anders Lee velmi dobře napadal rozehrávku, Mozík ho zastavit nedokázal a tak se puk dostal do mezikruží k Tavaresovi. Ten kotouč přistrčil na hůl TRAVISE HAMONICA, jenž dělovou ránou prostřelil Schneidera! Asistence: John Tavares a Ryan Strome.

04:35
    Po dobré kombinaci střílel Jon Merrill a o dorážku se snažili Kalinin s Kennedym, nicméně domácí brankář puk zachytil a nepustil za svá záda!
    Brock NELSON - 1:0

03:57
    Při vlastním oslabení otevírají domácí skóre! BROCK NELSON za brankou obral o puk brankáře Coryho Schneidera a následně ho i překonal, díky tomu tak poslal svůj celek do vedení! Bez asistence.

03:09
    A další vyloučení, tentokráte ale domácích. Za hákování usedá na trestnou lavici Kevin Czuczman (NYI).

01:05
    A máme tu první vyloučení. Tyler Kennedy (NJD) dostává dvě trestné minuty za sekání. Kouč John Hynes před zápasem upozorňoval na zbytečná vyloučení a hráči se na to měli zaměřit, zatím to tedy vůbec nevychází.

Bez ohledu na výsledek dnes uvidíme prodloužení 3 na 3, oba týmy si ho totiž vyzkouší.

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 4. Nelson, 6. Hamonic (Tavares, Strome) – 38. Stempniak, 63. Kennedy (Kalinin)

New York Islanders: Poulin (41. Gibson) – Hamonic, Pulock, Czuczman, Strait, Mayfield, de Haan – Lee, Tavares "C", Strome – Nelson, Nielsen "A", Okposo "A" – Dal Colle, Beauvillier, Petrov – Vaive, Wright, Johnston
    New Jersey Devils: Schneider (Blackwood) – Merrill, Severson, Gelinas, Mozík, Helgeson, Gragnani – Henrique "A", Zacha, Palmieri "A" – Kennedy, Josefson "A", Boucher – Matteau, Kalinin, Stempniak – Létourneau-Leblond, O'Brien, Pietila

Rozhodčí: L'Ecuyer, McIsaac – Nansen, Sericolo