Boston – NY Rangers 4:3 (3:2 po s.n.) | Columbus – Minnesota 2:5 (kon.) | Montreal – Washington 3:4 (0:1 po s.n.)
Detroit – Pittsburgh 6:1 (kon.) | St. Louis – Dallas 6:0 (kon.) | Colorado – Calgary 0:1 (kon.)
Colorado Avalanche
0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
Calgary Flames
Pátek 25.09.2015, 03:10 • Pepsi Center, Denver • Příprava NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (05:39:20)

1. Joni ORTIO (CGY) 35 zák., 0 gólů, 100%
    2. Josh JOORIS (CGY) 1 + 0
    3. Borna RENDULIC (COL) 0 + 0

Československá stopa v utkání:

Jakub NAKLÁDAL (CGY) 0+0 1 střela, čas na ledě 13:39
    Staňte se fanoušky stránky NHL.cz

Máte rádi NHL? Staňte se fanoušky NHL.cz a nic vám z nejlepší hokejové ligy světa neuteče! (y)

Calgary Flames: 6

Je konec! Calgary vítězí v Coloradu těsně 1:0, jediný gól zápasu padl v první třetině, kdy se ve 14. minutě prosadil Jooris. Domácí si dnes vylámali "zuby" na skvěle chytajícím Ortiovi, který se v brance Flames zaskvěl!

59:51
    Devět vteřin před koncem pálí Francois Beauchemin, ale Joni Ortio znovu skvělý!

59:00
    Ryan Wilson pálí, ale netrefuje branku Colorada.

58:12
    Joni Ortio drží svůj tým, poradil si se střelami Johna Mitchella a nyní i Nathana MacKinnona.

58:10

56:10
    Ale Brandon Bollig hákuje a domácí mají výhodu přesilové hry!

56:06
    Nathan MacKinnon netrefuje branku Flames.

55:14
    Po střele Agozzina má puk ve své moci Joni Ortio, která přerušuje hru, následuje komerční přestávka.

55:00
    Poslední pětiminutovka třetí třetiny, domácí stále nemohou vyzrát na skvěle chytajícího Ortia.