Boston – NY Rangers 4:3 (3:2 po s.n.) | Columbus – Minnesota 2:5 (kon.) | Montreal – Washington 3:4 (0:1 po s.n.)
Detroit – Pittsburgh 6:1 (kon.) | St. Louis – Dallas 6:0 (kon.) | Colorado – Calgary 0:1 (kon.)
Colorado Avalanche
0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
Calgary Flames
Pátek 25.09.2015, 03:10 • Pepsi Center, Denver • Příprava NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (05:39:20)

1. Joni ORTIO (CGY) 35 zák., 0 gólů, 100%
    2. Josh JOORIS (CGY) 1 + 0
    3. Borna RENDULIC (COL) 0 + 0

Československá stopa v utkání:

Jakub NAKLÁDAL (CGY) 0+0 1 střela, čas na ledě 13:39
    Staňte se fanoušky stránky NHL.cz

Máte rádi NHL? Staňte se fanoušky NHL.cz a nic vám z nejlepší hokejové ligy světa neuteče! (y)

Calgary Flames: 6

Je konec! Calgary vítězí v Coloradu těsně 1:0, jediný gól zápasu padl v první třetině, kdy se ve 14. minutě prosadil Jooris. Domácí si dnes vylámali "zuby" na skvěle chytajícím Ortiovi, který se v brance Flames zaskvěl!

59:51
    Devět vteřin před koncem pálí Francois Beauchemin, ale Joni Ortio znovu skvělý!

59:00
    Ryan Wilson pálí, ale netrefuje branku Colorada.

58:12
    Joni Ortio drží svůj tým, poradil si se střelami Johna Mitchella a nyní i Nathana MacKinnona.

58:10

56:10
    Ale Brandon Bollig hákuje a domácí mají výhodu přesilové hry!

56:06
    Nathan MacKinnon netrefuje branku Flames.

55:14
    Po střele Agozzina má puk ve své moci Joni Ortio, která přerušuje hru, následuje komerční přestávka.

55:00
    Poslední pětiminutovka třetí třetiny, domácí stále nemohou vyzrát na skvěle chytajícího Ortia.

53:43

53:21
    Ryan Wilson prověřil Reto Berru.

51:43
    John Mitchell vyloučen za hákování, přesilová hra Calgary.

51:34
    Střelu Grigorenka dokázal Joni Ortio zneškodnit.

50:04
    Po střele Matta Ducheneho má puk své moci Joni Ortio, který přerušuje hru. Následuje komerční přestávka.

50:01
    Hosté v plném počtu, ale domácí zůstávají v útoku.

48:01
    Matt Stajan dostává dvouminutový trest za podražení Grigorenka.

47:01
    Stejně si vede i na druhé straně Marc-Andre Cliche, bude se vhazovat ve třetině Flames, to vše ale až po komerční přestávce.

46:11
    Drew Shore netrefuje branku Colorada.

43:28
    Ortio má puk ve své lapačce a raději přerušuje hru, bude se vhazovat ve třetině Flames.

41:10
    Matt Duchene zastavil průnik Joshe Joorise.

Calgary Flames: 10

Ve druhé třetině se skóre nezměnilo, to znamená, že po čtyřiceti minutách vedou hosté stále těsně 1:0!

40:00

38:15
    Nathan MacKinnon vyloučen za podražení Turnera Elsona, přesilová hra Flames.

36:19
    Komerční přestávka, po které se bude vhazovat ve třetině Calgary.

35:47

35:17
    Kenney Morrison se dostal do zakončení, Reto Berra chytá a přerušuje hru.

34:38
    Joni Ortio drží svůj tým, další parádní zákrok gólmana Flames, pálil Erik Johnson.

33:47
    Mason Raymond oslabuje svůj tým za držení Chrise Bigrase.

32:44
    Dustin Stevenson se sice dostal do zakončení, ale branku netrefil, puk končí v hledišti.

30:47
    Výborný zákrok Ortia při střele Grigorenka!

30:11

30:00
    Beauchemin zablokoval střelu Stajana, hosté ale zůstávají v útočném pásmu.

29:03
    Reto Berra si připisuje důležitý zákrok po bekhendu Colborneho.

28:11
    Vylučuje se, na trestnou lavici odjíždí Borna Rendulic, který si odpyká trest za špatné střídání svého týmu.

26:44
    Joni Ortio chytá střelu Martinsena a přerušuje hru, následuje komerční přestávka.

24:58

24:09
    Marc-Andre Cliche při vlastním oslabení pálí na branku soupeře, Ortio chytá a přerušuje hru.

22:58
    Cody McLeod dostává dvouminutový trest za držení Ryana Wilsona, přesilové hra Flames.

21:31
    Ani MacKinnon, ani Grigorenko netrefují branku Flames.

Calgary Flames: 9

První třetina je u konce, do kabin odcházejí spokojenější hosté, kteří zásluhou pěkné individuální akce Joorise vedou 1:0.

20:00

19:00
    Poslední minuta první třetiny.

18:31
    Vhazování ve třetině Calgary, Marc-Andre Cliche úspěšnější Dereka Granta.

18:21
    Střelu Brada Stuarta Ortio vyráží.

17:03
    Ortio si připisuje další zákrok, tentokrát po střele Beauchemina.

16:29
    Joni Ortio vyráží střelu Bena Streeta, hosté mají puk.

15:13
    Berra má po střele Granlunda puk ve své lapačce a raději přerušuje hru, následuje komerční přestávka.

13:50
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Hosté jdou do vedení, Andersson našel na modré JOSHE JOORISE, jehož střelu nedokázal Berra chytit, puk končí v síti. Asistence: Rasmus Andersson.

12:12
    Zakázané uvolnění Calgary, vhazování ve třetině hostů.

11:33
    Stejně tak i na druhé straně domácí MacKinnon.

10:44
    Markus Granlund netrefuje branku Colorada, domácí rozehrávají.

09:08
    Hra přerušena, následuje komerční přestávka.

09:06
    S bekhendovou střelou Ferlanda neměl Berra takovou práci.

08:03
    Derek Grant zastavil průnik Grigorenka.

06:44

06:36
    V závěru přesilové hry chytá Berra bekhendovou střelu Joe Colborna.

05:39
    Dvě zajímavé situace, nejprve střelu Anderssona vyrazil Berra, poté se do brejku dostal MacKinnon, jehož ovšem zastavil skvělým obranným zákrokem Kulak.

04:44
    Opět se vylučuje, tentokrát si přesilovou hru zahrají hosté, Brad Stuart putuje na trestnou lavici.

04:03

02:37
    Obránce Flames Jakub Nakládal si připisuje svůj první "hit".

02:03
    Domácí si zahrají přesilovou hru, na trestnou lavici putuje Kenney Morrison za držení.

01:56
    Borna Rendulic se dostal do zakončení, Ortio musel zasahovat.

00:01

Colorado Avalanche: Berra (Pickard) – Holden, Bigras, E. Johnson, Stuart, Redmond, Beauchemin – Mitchell, Duchene, Skille, Street, Cliche, Grigorenko, Martinsen, Agozzino, MacKinnon, McLeod, Bordeleau, Rendulic

Calgary Flames: Ortio (Simpson) – Wilson, Andersson, Nakládal, Stevenson, Kulak, Morrison – Jones, Stajan, Ferland, Colborne, Jooris, Raymond, Shore, Bollig, Grant, Granlund, Elson, Bennett.

Vítejte u dnešního on-line přenosu přípravného utkání zámořské NHL, v němž se COLORADO AVALANCHE utká s CALGARY FLAMES.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:10.