Anna Karolína Schmiedlová
Anna Karolína Schmiedlová (2)
2
6 3 6
sk Pátek 25.09.2015, 05:04WTA Soul - Hana Bank Korea Open (tvrdý povrch) • Čtvrtfinále

Anna Karolína Schmiedlová predviedla ďalší skvelý výkon a po setoch 4:6, 6:3, 1:6 si poradila s Barthelovou. Schmiedlová sa týmto prienikom do semifinále dostala určite do najlešpej svetovej 30. Zajtra sa môžete tešiť na ďalší prenos na našom portáli, kde vám prinesieme live prenos, ako sa Anna Karolína Schmiedlová popasuje zo semifinálovým bojom. (06:57:09)

Koniec zápasu

1:6
    A je to tak. Anna Karolína Schmiedlová postupuje do semifinále turnaja, keď si v troch setoch poradila so Monou Barthelovou.

30-40
    Kaja sa uponáhľala a nepremieňa ani druhý mečbol. Tretiu možnosť už snáď premení.

15-40
    Mona Barthelová zápas ešte naťahuje a prvý mečbol odvracia.

0-40
    Anna KArolína Schmiedlová má tri mečboly na postup do semifinále turnaja.

0-30
    Prvé eso prišlo vo veľmi vhodný moment.

0-15
    Skvelý bekhend a následný smeč už bol len čerešničkou na torte pre Annu Schmiedlovú.

1:5
    Fantázia!!! Anna Karolína Schmiedlová berie aj po druhýkrát servis svojej súperke v treťom sete a vedie 5:1.

40-A
    Anna Karolína Schmiedlová napálila loptičku na telo Barthelovej a má ďalší brejkbol. Ak by ho premenila, je o víťazke asi rozhodnuté.

40-40
    Momentálne v Soule sa hraje skvelý tenis a je to štvrťfinále ako má byť.

A-40
    Smečom si vybojovala ďalší gembom Mona Barthelová.

40-40
    V tomto geme ešte budeme pokračovať. Mona totiž loptičku poslala do siete.

A-40
    Loptu získava Barthelová.

40-40

40-A
    Mona Barthelová posiela loptičku do siete a Kaja má brejkbol.

40-40
    Ale loptičku posiela z forhendu len do autu a pri servise nemeckej tenistky budeme opäť svedkami zhody.

40-30
    Mona Barthelová si pomáha kvalitným servisom a má jeden gembol.

30-30
    Tesný aut Schmiedlovej. Po 30.

15-30
    Mona Barthelová robí opäť chyby a jej výkon z druhého setu je preč. Naštastie.

15-15
    Kaja sa výborne ubránila tlaku súperky a potom výmenu nekompromisne ukončila.

15-0

1:4
    Loptička skončila v sieti po údere Barthelovej a Anna Karolína Schmiedlová vedie v treťom sete 4:1.

40-A
    Karolína opäť výborne zahrala hneď po returne a má ďalšiu možnosť na potvrdenie brejku.

40-40
    Barthelová nenechala nič na náhodu a do úderov búšila s veľkou razanciou a prinieslo jej to zhodu.

30-40
    Loptička z rakety Barthelovej skončila naštastie tesne v aute a Kaja má gembol.

30-30
    Nevynútená chyba Schmiedlovej a je tu nádejný stav na ribrejk pre nemeckú tenistku.

15-30
    Fantastický forhendový return Barthelovej.

0-30
    Navyše Mona Barthelová posiela return len do siete.

0-15
    Trpezlivá hra Schmiedlovej a Barthelová to nevydržala a poslala loptičku za základnú čiaru.

1:3
    Výborne. Anna Karolína Schmiedlová využila slabšiu chvíľku súperky a v treťom sete jej berie servis ako prvá.

30-40
    Opäť naša tenistka zariskovala a opäť to nevyšlo. Príliš dlhý úder.

15-40
    Po veľmi dlhej dobe robí Barthelová dvojchyba, s ktorou prichádzajú aj dva brejkboly Schmiedlovej.

15-30
    Kaja zariskovala a loptička bola príliš dlhá. Veľká škoda.

0-30
    Chyba Mony Barthelovej a Anna Karolína Schmiedlová vedie 0:30 pri servise súperky.

0-15
    Krásna výmena od oboch tenistiek. Skončila sa fantastickým bekhendom slovenskje tenistky.

1:2
    Veľmi kvalitným prvým servisom nedala Schmiedlová súperke šancu a ide do vedenia 2:1.

15-40
    Tentokrát sa jej to už nepodarí, pretože Mona skvelým forhendom znižuje.

0-40
    Anna Karolína Schmiedlová má opäť šancu na čistu hru.

0-30
    Aj ďalší return nemeckej tenistky je príliš dlhý.

0-15
    Nepresný return Barthelovej.

1:1
    Return Schmiedlovej však skončil v aute a Mona Barthelová veľmi rýchlo vyrovnáva na 1:1.

40-15
    Ale kraťas sa jej absolútne nepodaril a Kaja znižuje .

40-0
    A aj Mona má šancu na čistú hru.

30-0
    Po nevynútenej chybe Schmiedlovej je to už 30:0.

15-0
    Naozaj Barthelova hraje od konca prvého setu na svojom servise neomylne a nedáva súperke takmet žiadnu šancu.

0:1
    Barthelovej return skončil mimo a Schmiedlová tak prvú hru tretieho setu získala pre seba a ujíma sa vedenia 1:0.

0-40
    Anna Karolína ukončila výmenu parádnýým bekhendom na čiaru a vybojovala si tri gemboly.

0-30
    Kaja Schmiedlová donútila súperku k chybe.

0-15
    Tretí set sa začal a Kaja ho začala víťazným fiftínom.

6:3
    Mona Barthelová druhý set získava vo svoj prospech a o víťazke rozhodne až tretí set.

40-30
    Ale Barthelová hraje v druhom sete fantasticky a esom si vybojovala setbol.

30-30
    Kaja útočnou hrou zatlačila súperku a vybojovala si fifitín, ktorým vyorvnala na 30:30.

30-15
    Veľmi tesný aut Schmiedlovej.

15-15
    Poď Kaja ešte. Po dlhom čase chybu robí aj Barthelová.

15-0
    Škoda takýchto chýb Schmiedlovej, ktoré robí v druhom sete.

5:3
    Kaja túto hru ukončila skvelým smečom, na ktorý Barthelová ani len nezareagovala.

15-40
    Ale po skvelom returne Barthelovej sa jej to nepodarí.

0-40
    Kaja môže znížiť už po druhýkrát v rade čistou hrou.

0-30
    Kaja zahrala veľmi dobre s rozumom a zvyšuje svoje vedenie v tomto geme.

0-15
    Loptu získava Schmiedlová.

5:2
    Mona Barthelová však esom ukončila túto hru a v druhom sete vedie už 5:2.

40-15
    Skvelým bekhendovým returnom Kaja ešte znižuje.

40-0
    Opäť v sieti a bezproblémový gem sa črtá bre Barthelovú.

30-0
    Tentokrát zasa v aute.

15-0
    Return Schmiedlovej končí len v sieti.

4:2
    To sa jej aj podarilo a čistou hrou znižuje na 2:4 stav druhého setu.

0-40
    Return Barthelovej skončil v aute a Kaja má tri gemboly na zníženie stavu druhého setu.

0-30
    V druhom sete Barthelová takmer vôbec nekazí a Kaja si musí každy fiftín uhrať sama, ako aj teraz.

0-15
    Mona Barthelová vracia aj nemožné údery, ale Kaja naštastie fiftín získala.

4:1
    Mona Barthelová ťažký gem zvládla a má vykročené za ziskom druhého setu.

A-40
    Mona si vybojovala ďalší gembol.

40-40
    Kaja mala v celej výmene navrch a búšila do súperky, ale neukončila výmenu a tak sa to celé vymenilo. Naštastie, Mona loptičku neskôr poslala do autu.

A-40
    Opäť si ním pomohla a na sieti si robila potom čo chcela.

40-40
    Barthelová však má veľkú zbraň, ktorou je servis.

40-A
    Výborne Kaja. Zahrala trpezlivo a na istotu a prinieslo jej to fifitín, ktorý má hodnotu brejkbolu.

40-40
    Tento gem ešte nekončí, pretože Mona Barthelová poslala loptičku do autu, aj keď sa čuduje.

A-40
    Gembol pre Barthelovú.

40-40
    Kaja však bojuje. Teraz sa jej podarilo vyrovnať na zhodu a stále má šancu na ribrejk.

40-30
    A opäť výborný servis Barthelovej, ktorá je teraz na kurte jednoznačne lepšia.

30-30
    Je však pri chuti a pomáha si kvalitným prvým servisom . Po 30.

15-30
    A teraz tento úder z bekhendu Barthelovej vôbec, ale že vôbec nevyšiel.

15-15
    Mona Barthelová naštastie tiež pokazila svoj úder.

15-0
    Nevynútena chyba Schmiedlovej.

3:1
    Kaja sa snažila o kraťas, ktorý skončil v sieti a Mona Barthelová berie zaslúžene servis svojej súperke a vedie 3:1 v druhom sete.

40-30
    Mona Barthelová je v druhom sete jasne lepšou hráčkou a po chybe Schmiedlovej sa dostáva k brejkbolu.

30-30
    Mona Barthelová naštastie pokazila volej, pretože ak by bol presný, tak by mala dva brejkboly.

30-15
    Kaja si pomáka priamym bodom po kvaitnom prvom servise.

30-0
    Ďalší presný winner z rakety Barthelovej a tá vedie pri servise Schmiedlovej už 30:0.

15-0
    Mona Barthelová spresnila svoju hru a je to zrazu veľmi vyrovnané.

2:1
    Kaja spravila aj teraz chybu a Mona Barhelová čistou hrou ide do vedenia 2:1 v druhom sete.

40-0
    Čistou hrou si môže udržať servis Mona Barthelová.

30-0
    Kaja od prvej loptičky zatlačila súperki, ale nakoniec spravila chybu a Mona vedie už 30:0.

15-0

1:1
    Našej tenistke pomohla páska a Kaja vyrovnáva stav druhého setu na 1:1.

30-40
    Kaja Schmiedlová si však predsa len vybojovala gembol.

30-30
    Perfektný return po druhom servise a Mona Barthelová vyrovnáva na 30:30.

15-30
    Príliš dlhá loptička Mony Barhelovej, ktorá skončila až za základnou čiarou.

15-15
    Ale Kaja nehrá ani zďaleka tak presne ako na začiatku zápasu.

0-15
    Nepresným returnom začína Mona Barthelová tento gem.

1:0
    A premieňa hneď ten prvý a prvýkrát v zápase sa Mona Barthelová dostáva do vedenia.

40-15
    Mona Barthelová však má dva gemboly.

30-15
    Kaja zahrala výborne v tejto výmene a na sieti ju bez problémov volejom ukončila.

30-0
    Prvé eso v zápase pre Monu Barthelovú.

15-0
    Aj druhý set začína na servise Barthelová, ale tentokrát lepšie.

4:6
    Tentokrát sa to Schmiedlovej podarilo a v prvom sete víťazí v pomere 6:4, aj keď nakoniec to bolo s menšíma problémmi.

40-A
    Prichádza štvrtá možnosť pre Annu Karolínu Schmiedlovú na ukončenie prvého setu.

40-40
    Tak to nie je možné, dvojchybou zahadzuje ďalší setbol. Už druhý takto zahodila.

30-40
    Mona Barthelová sa bránila ako vedela, ale Kaja to zvládla a vybojovala si tretí setbol v prvom sete.

30-30
    Tesný aut Schmiedlovej a stav 10. hry je po 30.

15-30
    Ďalší return Barthelovej skončil len na jej polovici kurtu.

15-15
    Teraz naštastie poslal loptičku na returne ďaleko za základnú čiaru.

15-0
    Ajajaj. Kaja posadila na koňa Barhelovú a ta je v posledných momentoch neomylná.

4:5
    Aj ho premieňa a z jasného setu bude nakoniec ešte dráma. Tak to je škoda pre slovenskú tenistku, ktorá však bude mať v nasledujúcom geme druhú možnosť, aby získala prvý set vo svoj prospech.

A-40
    Na sieti Barthelová sa nepomýlila a vybojovala si gembol už na 4:5.

40-40
    Zhoda.

40-30
    Skvelým kraťasom si Schmieldová vytiahla súperku na sieť a potom krásne ju prehodila a znižuje na 30:40.

40-15
    A už má dva gemboly.

30-15
    Ale Barthelovú svoju hru naozaj zrazu zlepšila a vedie 30:15.

15-15
    Naštastie ju zastavila dvojchyba.

15-0
    To Barhelovú nakoplo a začala výborne desiatu hru.

3:5
    Tak to je obrovská škoda pre slovenskú tenistku, ktorá nevyužila dva setboly a nakoniec prichádza o svoj servis.

A-40
    Tak Kaja teraz spravila tri chyby a zrazu má Barthelová brejkbol.

40-40
    A naša tenistka nepremieňa ani druhý setbol. Škoda.

30-40
    Kaja robí druhú dvojchybu v zápase a na zisk prvého setu si muší počkať.

15-40
    Return Barthelovej končí len v sieti a Kaja má dva setboly.

15-30
    Tentokrát však spravila nevynútenú chybu a Mona tak ešte znižuje.

0-30
    Získala aj ďalší fiftín a chýbaju jej už iba dva.

0-15
    Kaja podáva na zisk prvého setu a začína výborne.

2:5
    Mona znižuje stav prvého setu na 2:5.

40-30
    Na sieti bola úspešnejšia Barthelová, ktorá má jeden gembol.

30-30
    Mona robí ďalšiu chybu a zrazu je to po 30.

30-15
    Kaja poriadne riskuje a teraz jej to vyšlo, keď loptička z bekhendu skončila na čiare.

30-0

15-0
    Smečom začína túto hru Barthelová.

1:5
    Nepresný return Barthelovej po druhom servise slovenskej tenisovej jednotky a Kaja vedie v prvom sete už 5:1.

40-A
    Kaja tentokrát spresnila hru a vybojovala si gembol.

40-40
    Ale Mona pokazila return, keď poslala len do siete.

A-40
    Brejkbol číslo dva pre Barthelovú.

40-40
    Kaja si pomohola výborným prvým servisom a potom mala vo výmene navrch, brejkbol odvracia.

40-30
    Mona Barthelová sa však dostáva k prvému brejkbolu v zápase.

30-30
    A ďalší fantastický winner z rakety Schmiedlovej. Skvelý forhend do protipohybu.

30-15
    Kaji sa nepodarilo obhodiť Barthelovú na sieti a tá loptičku umiestnila presne tam, kde Kaja nebola.

15-15
    Krásny forhendový winner Schmiedlovej z forhendu po čiare a Barthelová sa len obzrela.

15-0
    Mona to teraz zahrala s rozumum a ide do vedenia pri servise našej tenistky.

1:4
    Kaja vstúpila do zápasu naozaj fantasticky a berie servis súperke aj po druhýkrát. Naopak Mona Barthelová robí chybu za chybou a nevie nájsť zatiaľ recept na skvelé hrajúcu Schmiedlovú.

40-A
    Ďalšia obrovská chyba Barthelovej a Kaja má brejkbol.

40-40
    Kaja nedala v tejto výmene súperke šancu a vyrovnáva na zhodu. Barthelová poslala loptičku z bekhendu len do autu.

40-30
    Mona ziskom tretieho fiftínu v rade získava gembol.

30-30

15-30
    Veľmi kavlitný druhý servis Barthelovej nedokázala naša tenistka vrátiť.

0-30
    Už tretia dvojchyba pre Barthelovú.

0-15
    Nemka orbí zatiaľ veľmi veľa chýb v úvode zápasu.

1:3
    Premieňa hneď ten prvý a v prvom sete zvyšuje na 3:1.

0-40
    A po ďalšej chybe nemeckej tenistky má Kaja tri gemboly.

0-30
    Výborná obrana Shcmiedlovej, Barthelová si pripravila výbornú pozíciu na záverečný úder, ale ľahkú loptičku triafa do autu.

0-15
    Trpezlivou hrou si Schmiedlová vybojovala prvý fiftín štvrtej hry.

1:2
    Mona Barthelová tretiu hru zvládla a po výbornej aktívnej a útočenej hre v tejto výmene znižuje stav prvého setu na 1:2.

40-30
    Gembol pre Barthelovú po príliš dlhom returne Schmiedlovej.

30-30
    SKvelý, skvelý winner z forhendu slovenskej tenisovej jednotky. Po 30.

30-15
    Return Schmiedlovej zastavila sieť.

15-15
    Po skvelom returne našej tenistky už Barthelová nedokázala loptičku vrátiť do kurtu.

15-0
    Tretiu hru začala naša tenistka nevynútenou chybou z bekhendu.

0:2
    Kaja si počkala na chybu súperky, ktorá aj prišla a Kaja vedie v prvom sete 2:0.

40-A
    Po kvalitnom servise Schmiedlovej nedokázala Mona prehodiť sieť.

40-40
    Zhoda.

30-40
    Tretia chyba Barthelovej v rade a Anna Karolína má jeden gembol na potvrdenie brejku.

30-30
    A opäť. Kaja tak vyrovnáva na 30:30.

30-15
    Return Barthelovej končí len ďaleko za základnou čiarou.

30-0
    Dvojchybu robí aj Kaja Schmiedlová.

15-0
    Na returne začína Barthelová výborným returnom.

0:1
    Po aktívnej hre aj donútila súperku k chybe a Anna Karolína Schmiedlová hneď v prvej hre berie súperke servis a vedie 1:0.

15-40
    Kaja má hneď v prvje hre dve možnosti na brejk.

15-30
    Z rovnakej strany kurtu robí druhú dvojchybu.

15-15
    Všetko si vynahrádza kvalitným prvým servisom a priamym bodom po servise.

0-15
    Dvojchybou začala zápas nemecká tenistka.

0:0
    Stretnutie sa práve začalo.

Mona BArthelová začne zápas na servise.

Prajem vám krásne dobré ráno a vítam vás pri sledovaní online prenosu z tenisového turnaja v Soule, kde sa predstaví slovenská tenisová jednotka Anna Karolína Schmiedlová proti Mone Barthelovej.

Mona Barthelová je v rebríčku WTA na 47. priečke a na turnaji v Soule prešla zatiaľ dvomi zápasmi. V prvom kole si poradila s Jangovou a v druhom kole s Duque Marino.

Kaji Schmiedlovej patrí v rebríčku 31. priečka a po tomto turnaji má veľkú šancu preniknúť do TOP 30, čo by bol obrovský úspech slovenskej jednotky. Mladá Košičanka zažíva skvelú sezónu a určite by rada v nej pokračovala.
    Kaja mala na tomto turnaji ťažšie súperky, ako jej súperka a poradila si s Plíškovou a McHalovou. V oboch zápasoch stratila jeden set.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 06:00.