Kladno – Plzeň 2:3 (0:1 po s.s.) | Sudoměřice – Kovo Praha 3:2 (kon.) | Třinec – Hr. Králové 3:2 (kon.)
Karviná – Ústí n/L 0:2 (kon.) | Letohrad – Most 1:2 (kon.) | Pardubice – Kert Park Praha 4:1 (kon.)
HBC Pardubice
4:1 (1:1, 1:0, 2:0)
HC Kert Park Praha
Sobota 26.09.2015, 16:00 • Pardubice - Polabiny • CROSSDOCK Extraliga • 4. kolo

A je za námi konec utkání. Domácí přidali ve třetí třetině ještě dvě branky a došli si za vítězstvím. (17:36:27)

44:38
    Míček opět po střele Petra Urbana opustil hrací plochu. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

43:40
    Hosté místo snahy o snížení musí bránit nátlaku domácího týmu, který si jde za vítězstvím.

42:47
    Michal Kovář (KER) si jde odsedět svůj čtyřminutový trest za sekání a hákování. Tohle je zřejmě definitivní tečka pro hosty.

42:22

41:34
    Pardubice zatím odolávají tlaku hostů.

40:22
    Jan Bílý (PCE) si jde sednout na dvě minuty za sekání.

39:44
    Otto Urbanec ve výborné pozici ztratil míček z hole a nedostal se ani ke střele.

38:26
    Petr Filip střílel od červené čáry a Martin Sup měl s touto dalekonosnou střelou co dělat.

37:11
    Kručkův pokus vyrazil Petr Smekal přímo před sebe, kde byl již připravený Tomáš Jiřík.

36:17
    Na dvě minuty je vyloučen za nedovolené bránění domácí Ondřej Březina (PCE).

35:13
    Pardubice právě vstřelily branku!
    A tohle vypadá pro hosty již opravdu bledě! V předbrankovém prostoru se nejlépe zorientoval PETR URBAN, který doklepl míček do sítě. Bez asistence.

34:11
    Pardubice odskakují hostům na rozdíl dvou branek! RADEK MAŠÍK skvěle tečoval střelu Jana Bílého a Praha má co dohánět – 3:1! Asistence: Jan Bílý

33:54
    Jan Bílý nedokázal doklepnout nahození Stárka do hostující klece.

32:32
    Ve skvělé šanci se ocitl Tomáš Wróbel, jeho střelu však zastavil Smekal.

31:31
    Ani Ivo Bošák se nedokázal dostat skrze beky Pardubic a hra se tak přesouvá do útočné třetiny Pardubic.

30:41
    Pardubice svojí přesilovku tráví spíše v obranném pásmu.

Karel Janeba

Branky a nahrávky: 1. Česák, 28. Skřivánek (Bílý), 35. Mašík (Bílý), 36. Urban – 13. Kovář (Kruček, Fejfar)

HBC Pardubice: Smekal (Stárek) – Jiřík, Mašík, Krejčí, Filip, Kamaryt, Förstl – Merta – Bílý (C), Gabriel, Česák, Březina, Ingršt, Seřívánek, Urban, Kasal, Urbanec
    HC Kert Park Praha: Sup (Mikc) – Pospíšil, Nýdl, Rozenberg, Bošák – Topolánek, Wróbel, Kruček M. (C), Kruček J., Řebík, Fejfar, Kovář, Kuna

Rozhodčí: Vrba, Záhora