Betis Kadaň – Litoměřice 4:6 (kon.) | COMBIX Ústí n/L – Dalmach Turnov 8:1 (kon.) | Boca Chotěboř – Jablonec n/N 7:2 (kon.)
Ludis Team Třebenice – HERD Hradiště 5:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Olympik Mělník 3:4 (kon.)
Ludis Team Třebenice
5:2 (5:1)
HERD Hradiště
Pátek 09.10.2015, 20:30 • Sportovní hala Chemik, Lovosice • 2. Futsal liga západ • 2. kolo

To je ode mě pro dnešek z tohoto utkání s konstatováním výhry Ludis Teamu vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera, například sledováním některého z textových online přenosů na portálu Onlajny.com. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího (nejen futsalového) Onlajnu, na počtenou! (21:59:34)

Utkání dvou nováčků 2. ligy Západ je u konce. Ačkoli vedli domácí po prvním poločase o čtyři branky, ve druhé půli to byli především hosté, kteří si vytvářeli větší porci zakončení. Trefit se do sítě Ludis Teamu ovšem Hradištští dokázali pouze z pokutového kopu v osmadvacáté minutě. Zápas tak nakonec skončil historicky prvním úspěchem třebenického celku v této soutěži, když porazili HERD Hradiště v poměru 5:2.

39:51
    Střela Lavičky z první, z hranice brankoviště, neměla potřebné parametry k ohrožení domácí brány.

39:39
    Tomáš Hrdý dokázal nastřádat potřebné sekundy z hracího času.

39:00
    Probíhá poslední minuta tohoto utkání.

38:27
    Ačkoli se pokusili míč odkopnout hned tři hráči domácích, posledním, kdo se míče dotkl byl Lukáč. Poslední jmenovaný trestuhodně minul zcela odkrytou bránu Ludis Teamu.

38:11
    Práglova střela z půle hrací plochy se nevešla do prostoru tří tyčí.

38:08
    Hradiště se pokouší hrát s brankářem v útoku.

37:30
    Domácí se popáté provinili proti pravidlům a mají tak na svém kontě pátý akumulovaný faul.

36:17
    Lukáčův centr nemohl slavit úspěch. Žádný z jeho spoluhráčů se nenacházel před brankou Ludis Teamu.

36:00
    Baran využil k zisku míče srážky dvou soupeřů, míč ihned putoval na nohu Koláře, který si nedokázal poradit s vyběhnutým brankářem. Domácí mají ale i tak k dispozici rohový kop.

35:33
    Domácí celek se snaží především šetřit čas. Do konce zápasu je však ještě stále hodně času.

34:49
    V osobním souboji Lavičky s Baranem byl úspěšnější hostující hráč. Za malou chvíli ovšem jeho celek míč ztratil.

33:41
    Vavrek nyní musel vytáhnout dva perfektní zákroky. Nejprve vytáhl střelu Lukáče, následně úspěšně zasáhl také proti střele Šnebergera.

33:22
    Míč který směřoval na nohu Ščiláka nakonec pouze prolétl brankovištěm domácího týmu.

33:07
    Lukáč se proběhl od levé postranní čáry k pravé, aby nakonec zakončil pouze do konstrukce domácí brány.

32:35
    Domácí se dopouštějí čtvrtého akumulovaného faulu. Budou si tedy muset dávat do konce utkání hodně velký pozor na fauly.

32:15
    Ludis Team předvedl jednu ze svých zatím nejpovedenějších akcí druhého poločasu. Hurt z pravé strany nahrával na nohu Hrdého, ten ovšem pustil míč až na Práglera, který svojí střelou vyprášil rukavice hostujícího brankáře.

Josef Cestr

Hledáme zpravodaje pro tým HERD Hradiště. Více informací zde.

Branky: 9. Hurt (Henzl), 12. Kolář (Baran), 13. Baran (Henzl), 13. Hurt (L. Hrdý), 17. Prágl (Baran) – 2. Hibler (Lavička), 28. Šneberger (pen.)

Karty:   17. Lavička (HRA)

Ludis Team Třebenice: Vavrek (Zelinka) – Prágl (C), Henzl, L. Hrdý, T. Hrdý, Kolář, Baran, Hurt, Orem, Walter
    HERD Hradiště: Valdman – Dvořák, Lavička, Šneberger, Jakubec, Hibler, Kohout, Lukáč, Ščilák

Rozhodčí: Bohumil Vrtal, Zdeněk Nagy
    Delegát: Jiří Kirilák