Sudoměřice – Karviná 1:3 (kon.) | Kovo Praha – Kert Park Praha 2:6 (kon.) | Most – Plzeň 1:2 (kon.)
Hr. Králové – Kladno 1:7 (kon.) | Letohrad – Pardubice 1:2 (kon.)
TJ Kovo Praha
2:6 (1:2, 0:3, 1:1)
HC Kert Park Praha
Neděle 11.10.2015, 14:00 • Stadion Mládeže Palmovka • CROSSDOCK Extraliga • 7. kolo

Máme tu konec. V nešním derby zvítězil tým z Lužin- Kert Park Praha. Kovo se snažilo, ale nebylo to nic platné. Děkuji za sledování našeho online přenosu. (16:09:17)

44:16
    Kert dohrává zbytek zápasu s míčkem na svých hokejkách.

43:18
    Kert Park právě vstřelil branku!
    Je zřejmě rozhodnuto. TOMÁŠ WRÓBEL dovršuje Hattrick. Asistence: Michal Kovář.

40:56
    Sup měl nyní hodně práce! Nejprve zneškodnil střelu Bernarda a poté i dorážející střelu Adama.

39:17
    Kovo po vstřeleném gólu chytá druhý nádech a snaží se utkání zdramatizovat.

38:46
    Kovo Praha právě vstřelilo branku!
    A máme tu snížení, ve zmatku před brankou se míček dostal k MARKU ZÁPOTOCKÉMU, který po zemi doklepl míček do branky. Bez asistence.

36:14
    Po dlouhé době se dostalo do šance i Kovo, když Winter našel před brankou volného Čížka, který z blízkosti odkrytou branku netrefuje

34:58
    Wróbel vystřelil na bližší tyč, ale brankář byl pozorný.

33:44
    Kovář se pokusil přelobovat brankáře, ale přestřelil celou branku.

31:58
    Kovo pouze braní, Kert posílá na branku jednu střelu za druhou.

31:01
    Hosté jsou opět aktivnější.

30:01

Máme za sebou druhou třetinu. Kert přidal další dvě branky a dostal se tak do tříbrankového vedení. Kovo mělo ale na konci druhé třetiny několik šancí ke vstřelení branky. Uvidíme co nás čeká ve třetí třetině.

30:00

29:49
    IVO BOŠÁK přidává další gól a navyšuje skóre. Bez asistence.

29:13
    Michal Zeman si v útoku nepočínal špatně, ale jeho nahrávka byla nepřesná a míček získávají hosté.

28:41
    Kovo je po čtvrté obdržené brance více aktivní.

Radek Fejfar

Branky a nahrávky: 9. Ruda, 39. Zápotocký – 11. Wróbel (Kuna), 11. Kovář, 16. Wróbel, 26. Topolánek, 30. Bošák, 44. Wróbel (Kováíř)

TJ Kovo Praha: Lain (Sevigny) – Drak, Ruda, Zápotocký, Adam, Zeman Mar., Plecitý, Zahálka – Winter, Svoboda, Košely, Strejček, Franěk, Bernard, Zeman Mich., Čížek, Bravenec.
    HC Kert Park Praha: Sup (Mikl) – Nýdl, Pospíšil, Skalník, Bošák – Topolánek, Wróbel, Kruček M., Kuna, Kovář, Řebík, Fejfar, Kruček J., Häusler