Lok. Košice – Prešov 1:1 (kon.) | Pohronie – Slovan Bratislava U21 2:0 (kon.)
FC Lokomotíva Košice
1:1 (0:1)
FC Tatran Prešov
sk Neděle 11.10.2015, 15:00MONACObet liga

Skončilo sa dnešné stretnutie medzi FC Lokomotívou Košice a 1. FC Tatranom Prešov, po výsledku 1:1 si body oba celky podelia. Oba tímy mali k dispozícii po jednej penalte, z pokutových kopov sa presadili domáci kapitán Zajac, za hostí skóroval Leško.

My sa už s vami lúčime a prajeme vám ešte pekný zvyšok víkendu. Stretnutím vás sprevádzal Lukáš Pancurák. (16:48:21)

90+1

90+1
    Striedanie v tíme 1. FC Tatran Prešov: z ihriska odchádza Katona, prichádza Voda.

90
    Snaha domácich gól neprinesie, Prešov ešte bude chcieť raz prestriedať.

90
    Nadstavovať sa bude 1 minúta.

90
    Začala sa posledná minúta stretnutia.

89
    Lokomotíva v posledných minútach so snahou skórovať, všetko je to ale bez presnejšej strely, gól by tak padol len veľmi ťažko.

87
    Striedanie v tíme FC Lokomotíva Košice: z ihriska odchádza Pa. Šuľák, prichádza Petričko.

87
    Striedanie v tíme 1. FC Tatran Prešov: z ihriska odchádza Hruška, prichádza Micherda.

86
    Pripravujú sa striedania na oboch stranách, Zdá sa, že záver zápasu sa už ponesie v takomto duchu.

85
    Žltú kartu dostáva Kolek (FC Lokomotíva Košice).

84
    Na útočnú polovicu nazrel tiež 1. FC Tatran, ktorý tam síce nenamyslel nič zaujímavé, no aspoň tam zaviezol loptu.

83
    Prešov sa bráni na vlastnej polovici s 11 hráčmi, tento stav sa nepochybne pokúsi v najbližších minútach zmeniť.

82
    Košice to teraz mysleli dobre, keď vysunuli až štyroch svojich hráčov, nepresný center ale pokazil dobre plánovanú akciu.

82
    Lokomotíva sa drží na polovici súpera, kde sa pokúsi o založenie Ďalšej útočnej akcie.

81
    A bola z toho veľmi zaujímavá situácia, jeden z domácich totiž hlavou odkázal zakončiť, Talian teraz loptu vytrhol z bránkovej čiary!