Toljatti – Záhřeb 5:2 (kon.) | Kazaň – HC Slovan 0:1 (kon.) | N.Novgorod – Minsk 2:1 (kon.)
Dynamo Moskva – Jekatěrinburg 3:2 (po pr.) | Viťaz – Chanty-Mansijsk 1:0 (kon.)

Dinamo právě vstřelilo branku!
    Po střele Osipova se kotouč odrazil od betonu Kováře na hokejku ANSELA GALIMOVA, který zasunul kootuč podél padajícího gólmana do brány. Asistence: Alexandr Osipov.
    Alexej TĚREŠČENKO - 2:2

49:12
    Tarasov si vyměnil puk s ALEXEJEM TĚREŠČENKEM a ten poslal tvrdý projektil za Kovářova záda. Rázem je tak opět vyrovnáno. asistence: Danill Tarasov.
    Eero ELO - 1:2

47:14
    Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
    EERO ELO si počkal sám u kruhu pro vhazování na puk, řádně zamířil a poslal puk k bližší tyči. Hosté se tak ujímají vedení. Asistence: Alexej Šimakov, Dmitrij Megalinskij.

45:57
    Tarasov (DMS) vyloučen za hákování.

41:14
    Útok nyní domácím nevyšel. Saprykin (JEK) je vyloučen za nebezpečnou hru vysokou holí.

31:32
    Tročenjuk (JEK) dostává osobní trest. Údajně se dopustil nesportovního chování, odpyká si deset minut.

27:29
    Nedovolené bránění spáchal Trjamkin (JEK).
    Nikolaj TIMAŠOV - 1:1

25:53
    Tak dlouhá technická pauza prospěla hostům. Po dlouhé bitvě o puk dostal kotouč zcela volný NIKOLAJ TIMAŠOV. Zakončoval ze složité pozice, ale trefil se přesně. Asistence: Nikita Trjamkin, Arťjom Garejev.
    Ilja NIKULIN - 1:0

17:30
    Přes půl minuty trvala poskytnutá výhoda Dinama. Domácí pak dostali puk na modrou čáru, kde vystřelil ILJA NIKULIN a namířil puk do sítě! Asistence: Konstantin Gorovikov, Alexej Cvetkov.

16:06
    Osipov byl vybídnut ke skórování, když zůstal sám před bránou. Forhendovým blafákem si ale na Kováře nepřišel!

09:45
    Avcin (DMS) byl vyloučen za vražení na hrazení.

08:09
    Těreščenko (DMS) je vyloučen za držení.

Antonín Domanický

Branky a nahrávky: 18. Nikulin (Gorovikov, Cvetkov), 50. Těreščenko (Tarasov), 63. Galimov (Osipov) – 26. Timašov (Trjamkin, Garejev), 48. Elo (Šimakov, Megalinskij)

Dynamo Moskva: Lazušin (Šarjčenkov) – Višněvskij, Nikulin, Hietanen, Robinson, Barancev, Osipov, A. Volkov – Kokarev, Gorovikov, Pestuško – Cvetkov, Karsums, Galimov – K. Volkov, Babenko, Avcin – Filatov, Těreščenko, Tarasov – Brjuvkin.
    Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář (Ustinskij) – Kivivsto, Megalinskij, Vasilevskij, Gusev, Timašov, Trjamkin, Ščemerov – Torčenjuk, Šimakov, Goljšev – Popov, Koukal, Garejev – Alexejev, Dubrovskij, Pankov – Saprykin, Roman, Dostojnov – Elo.

Rozhodčí: Kiseljov, Rogačjov – Viljugin, Litvinov.