Lok. Moskva – Rostov 0:2 (kon.)
FK Lokomotiv Moskva
0:2 (0:0)
FK Rostov
Pondělí 26.10.2015, 17:30 • Stadion Lokomotiv, Moskva. Kapacita: 30,075 diváků. • Ruská Premier Liga • 13. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (19:29:25)

Zákroky brankáře: Soslan Džanajev – 3

Zákroky brankáře: Guilherme – 0

Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes byli sice v prvním poločase aktivnějším týmem, ve druhém poločase je však hosté téměř ve všem přehrávali a zaslouženě tak dnešní utkání zvítězili 0:2. Na první branku dnešního utkání jsme si museli počkat do 57. minuty, když se prosadil po pěkné akci Poloz. Na 0:2 poté zvyšoval v 85. minutě střídající Doumbia a hosté si tak po dnešní výhře připisují důležité tři body do tabulky.

Držení míče: 65% – 35%
    Střely celkem: 10 – 4
    Střely na branku: 3 – 2

90+3

90+3
    Samedov se nyní dopustil útočného faulu poblíž hranice vápna soupeře a rozhodčí mu za tento faul uděluje žlutou kartu.

90+3
    Už nám běží poslední nastavená minutka a rozhodčí tak za malou chvíli ukončí dnešní utkání.

90+2
    Hra se nyní pohybuje spíše ve středu hřiště.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka zápasu.

89
    Hosté tento rohový kop rozehráli na krátko a snaží se tak šetřit čas u rohového praporku.

89
    Hosté budou zahrávat rohový kop.

89
    Hosté se nyní usadili s míčem na polovině soupeře.

87
    Michalik má nějaké zdravotní potíže a v dnešním zápase už nebude moci dále pokračovat. Domácí však už nemají možnost střídání a zbytek zápasu tak budou dohrávat v deseti.
    85. Moussa DOUMBIA - 0:2

85
    Rostov právě vstřelil branku!
    Hosté vedou už o dvě branky! MOUSSA DOUMBIA dostal skvělý pas za obránce, následně se s míčem řítil sám na brankáře, toho dokázal prostřelit střelou doprostřed branky a hosté tak vedou už 0:2.

84
    Domácí si nyní nerozuměli mezi sebou na polovině soupeře a míč tak končí od jednoho z nich v zámezí.

83
    Doumbia se nyní ukličkoval poblíž hranice vápna soupeře a míč tak končí od jeho kopaček na kopačkách jednoho z obránců.

82
    Domácí střídají. Hřiště opouští Kasajev a místo něj nastupuje Grigorjev.
    82. Denisovova dělovka

82
    Denisov se nyní dostal ke střele z velké dálky, jeho tvrdý pokus nadělal Džanajevovi velké problémy, nakonec však míč dokázal vyrazit do zámezí.

80
    Hosté si přichystali hned dvojnásobné střídání. Ze hřiště odchází Poloz a místo něj nastupuje Doumbia, hřiště opouští také Bucharov a místo něj nastupuje Azmoun.

79
    Kalačev se nyní dostal ke střele z hranice vápna, jeho střelecký pokus však skončil pouze v boční síti.

78
    Domácí nyní drží míč na svých kopačkách a kombinují s ním na vlastní polovině.

76
    Domácí střídají. Hřiště opouští Janbajev a místo něj nastupuje Škuletič.

76
    Mogilevec nyní vyfasoval od rozhodčího žlutou kartu za tvrdý faul na jednoho z protihráčů.
    74. Bajramjanův oblouček mimo

74
    Bajramjan nyní dostal skvělou přihrávku do vápna, následně se s míčem ocitl tváří tvář brankáři, toho obloučkem sice překonal, míč však skončil těsně vedle pravé tyče.

73
    Terentěv se dopustil útočného faulu a hrát tak můžou domácí.

71
    Domácí se usadili s míčem na polovině soupeře.

70
    Samedov se nyní dostal ke střele z hranice vápna, svým pokus však trefil pouze před sebou stojícího obránce.

68
    Samedov to zkusil přímo na branku, trefil však pouze dobře postavenou zeď.

67
    Janbajev byl nyní faulován velmi blízko hranice vápna a domácí tak budou zahrávat zajímavý přímý kop.

66
    Míč se od rohového praporku dostal ve vápně pouze na hlavu jednoho z obránců, a ten ho následně poslal mimo vápno.

66
    Domácí budou zahrávat rohový kop.

65
    Střídají také hosté. Hřiště opouští Rotenberg a místo něj nastupuje Bajramjan.

65
    Domácí střídají. Hřiště opouští N'Dinga a místo něj nastupuje Mirančuk.

64
    Samedov nyní dostal příliš dlouhý pas za obránce od Michalika a míč tak končí pouze v rukavicích Džanajeva.

63
    Hra se nyní přelévá z jedné strany na druhou.

62
    Domácí nyní vybojovali míč na své kopačky a ihned se ženou do útoku.

61
    Hosté nyní drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.

60
    Michalik se nyní odhodlal ke střele z velké dálky, jeho pokus však končí vysoko nad brankou.

59
    Poloz se nyní snažil uvolnit přihrávkou za obránce Bucharova, tuto přihrávku však skvěle vystihl Ďurica a tuto akci překazil.
    57. Dmitrij POLOZ - 0:1

57
    Hosté se dostávají do vedení! Bucharov se dostal s míčem středem hřiště až do vápna, následně míč poslal po sebe na rozeběhnutého DMITRIJE POLOZE, a ten se střelou do levého horního rohu branky nemýlil.

56
    Hosté si nyní nerozuměli mezi sebou na polovině soupeře a míč se tak dostává pouze k jednomu z obránců.

55
    Rotenberg nyní vyfasoval od rozhodčího žlutou kartu za odkopnutí míče po odpískání.

53

52
    Bucharov má nyní nějaké zdravotní potíže a musí tak být ošetřen.

51
    Bucharov nyní dostal příliš nepřesný pas za obránce a k míči se tak dostávají domácí.

50
    Míč se od rohového praporku dostal ve vápně na hlavu Kasajeva, ten ho však následně poslal daleko vedle pravé tyče.

49
    Kasajev nyní poslal do vápna centr z levé strany, míč se však dostal pouze k jednomu z obránců, a ten ho následně poslal do zámezí.

47
    Domácí si nyní nerozuměli mezi sebou na polovině soupeře a hrát tak můžou hosté.

46
    Hosté rozehráli druhý poločas a nyní s míčem kombinují na vlastní polovině.

46

První poločas je za námi. Domácí jsou zatím lepším týmem, své dvě velké šance však nedokázali proměnit a stav tak zůstává po první půli bezbrankový. Hosté se zatím nedostali do žádné větší příležitosti. Druhý poločas tak bude ještě velmi zajímavý.

45
    N'Dinga se nyní dopustil faulu zhruba na polovině hřiště a hrát tak můžou hosté.

44
    Pomalu, ale jistě se nám blíží konec prvního poločasu. Na Stadion Lokomotiv jsme však zatím žádnou branku neviděli.

42

41

40
    Kalačev to vzal na sebe a poslal do vápna centr, míč se však dostal pouze k jednomu z domácích hráčů, a ten ho poslal následně daleko od své branky.

40
    Kalačev byl nyní faulován blízko hranice vápna soupeře a hosté tak budou zahrávat zajímavý přímý kop.

39
    Niasse se nyní dostal ke střele uvnitř vápna soupeře, střela mu však nesedla a míč tak končí daleko vedle levé tyče.

38
    Denisov poslal míč na zadní tyč, kde byl Samedov, ten ještě vracel míč na hranici malého vápna k Niassemu, ten se však k němu nedostal, neboť byl skvěle ubráněn jedním z obránců.

37
    Kasajev byl nyní faulován blízko hranice vápna u levé postranní čáry a domácí tak budou zahrávat zajímavý přímý kop.

36
    Domácí nyní kombinují s míčem na polovině soupeře.

35
    Bucharov má nyní nějaké zdravotní potíže po jednom ze soubojů a bude tak muset být ošetřen.

34
    Míč se od rohového praporku dostal pouze na hlavu jednoho z obránců, a ten ho následně poslal mimo vápno.

33

32
    Domácí si nyní nerozuměli mezi sebou poblíž hranice vápna soupeře a hrát tak můžou hosté.

31
    Bucharov se nyní dopustil útočného faulu a hrát tak můžou domácí. Poté ještě odkopl míč po odpískání a od rozhodčího vyfasoval žlutou kartu.
    29. Niasseho nebezpečná hlavička

29
    Niasse nyní dostal skvělý centr do vápna z pravé strany, jeho následný hlavičkový pokus mířený doprostřed branky však končí pouze v rukavicích Džanajeva.

Držení míče: 62% – 38%

29

28
    Mogilevec poslal do vápna příliš přetažený centr z pravé strany a míč tak končí pouze u jednoho z obránců.

27

26
    Kasajev se nyní snažil na levé straně hřiště projít s míčem mezi dvěma obránci, to se mu však nepovedlo a o míč přichází.

24
    Míč se však z tohoto přímého kopu dostal pouze k jednomu z obránců, a ten ho následně poslal daleko od své branky.

24
    Janbajev byl nyní faulován zhruba třicet metrů od branky soupeře a domácí tak budou zahrávat zajímavý přímý kop.

23
    Tento rohový kop nenadělal hostujícímu celku nějaké větší potíže.

23

21
    Domácí nyní drží míč na svých kopačkách.
    20. Niasseho neregulérní branka

20
    Kasajev nyní poslal do vápna centr z levé strany, ve vápně se dostal k hlavičce Niasse a dokonce vstřelil branku. Rozhodčí však tuto branku neuznává, neboť se Niasse dopustil útočného faulu.

19

19

19
    Bucharov nyní dostal příliš dlouhý pas za obránce a míč tak končí pouze u brankáře Guilhermeho.

18

17
    Jeden z domácích hráčů nyní poslal do vápna centr z levé strany, Niasse se ve vápně pokusil překonat brankáře nůžkami, ty se mu však vůbec nepovedli a míč tak končí vysoko nad brankou.

16

15

14
    Míč od rohového praporku pouze prolétl vápnem a nakonec skončil na opačné straně hřiště v zámezí. Rozhodčí však ještě předtím odpískal ve vápně domácích útočný faul a hrát tak můžou domácí.

13

12
    Janbajev nyní napřáhl ke střele z hranice vápna, střela mu však vůbec nesedla a míč tak končí vysoko nad brankou.

11
    Tento rohový kop nenadělal ve vápně domácích nějaké větší potíže.

11

10
    Kasajev má nyní nějaké potíže s pravým kolenem a bude tak muset být ošetřen.

9
    Niasse nyní dostal přihrávku na hranici velkého vápna, míč si však špatně zpracoval, a tak o něj přišel.

8
    Noboa se nyní dostal ke střele z hranice vápna, svým pokusem však trefil pouze jednoho z obránců.

8
    Hosté si nyní nerozuměli mezi sebou na polovině soupeře a míč tak končí pouze v rukavicích Guilhermeho.

7
    Niasse napřáhl ke střele z hranice vápna, střela mu však vůbec nesedla a míč tak končí vysoko nad brankou.

7
    Tak nakonec ne, Rotenberg se zvedl z trávníku a hodlá pokračovat dále.

6
    Rotenberg nyní zůstává ležet na trávníku po jednom ze soubojů a bude tak muset být ošetřen.

5
    Kasajev se nyní snažil projít na levé straně hřiště s míčem mezi dvěma obránci, to se mu však nepovedlo a o míč přichází.

4

4

3

2
    Kalačev nyní poslal do vápna centr z pravé strany, míč však ve vápně nenašel nikoho z jeho spoluhráčů a nakonec tak skončil v zámezí.

1
    Domácí rozehráli první poločas a nyní s míčem kombinují na vlastní polovině.

1

Oba týmy jsou již na hrací ploše. Domácí dnes nastupují v červených dresech, hosté dnes oblékli modré dresy.

Poslední 3 vzájemná utkání

FK Rostov – Lok. Moskva 0:1
    Lok. Moskva – FK Rostov 2:1
    FK Rostov – Lok. Moskva 2:0

FK Rostov

Rostov se momentálně nachází v tabulce na páté příčce s jedenadvaceti body. Po dvanácti odehraných zápasech mají na svém kontě 6 výher, 3 remízy a 3 porážky. Na venkovní půdě zatím odehráli pět zápasů, ze kterých 2x vyhráli a 3x prohráli.

Posledních 5 zápasů

FK Rostov – M. Saransk 3:2
    Zenit Petrohrad – FK Rostov 3:0
    FK Rostov – Kubaň 2:1
    Tosno – FK Rostov 1:0 po prodloužení (POHÁR)
    FK Rostov – Anži 1:0

Lokomotiv Moskva se momentálně nachází v tabulce na druhé příčce se sedmadvaceti body. Po dvanácti odehraných zápasech mají na svém kontě 8 výher, 3 remízy a 1 porážku. Na domácí půdě zatím odehráli pět zápasů, ze kterých 3x vyhráli a 2x remizovali.

Lok. Moskva – Besiktas 1:1 (EL)
    Sp. Moskva – Lok. Moskva 1:2
    Lok. Moskva – Amkar 3:0
    Lok. Moskva – Skenderbeu 2:0 (EL)
    CSKA Moskva – Lok. Moskva 1:1

Zdravím všechny fotbalové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního zápasu 13. kola ruské Premier Ligy mezi FK Lokomotiv Moskva a FK Rostov.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.