Zlín – Olomouc 3:4 (kon.)
Berani Zlín
3:4 (3:2, 0:2, 0:0)
HC Olomouc
Úterý 27.10.2015, 17:30 • Zimní stadion Luďka Čajky • Tipsport extraliga • 7. kolo

55:35
    Výhoda přesilové hry pro Olomouc. Tomáš Žižka (ZLN) 2 minuty podražení.

44:22
    Přesilovka pro Olomouc. Jiří Marušák (ZLN) 2 minuty za nedovolené bránění.

36:39
    Vyloučen je Tomáš Valenta (OLO), který si dokonce spletl dvířka tresné lavice, protože tu dlouho působil. Vyfasoval dvě minutky za držení protihráče.

31:51
    Ondřej Veselý (ZLN) 2 minuty za podražení.

31:19
    Matějíček se opět protlačil do šance, kde ale kotouč minul. Další šanci domácích zneškodnil pozorný Konrád.

30:11
    Počet hráčů na ledě se vyrovná. Robin Staněk (OLO) 2 minuty nedovolené bránění.

29:58
    Přesilová hra pro Olomouc. Za katr putuje Jiří Marušák (ZLN) 2 minuty vysoká hůl.

25:19
    Olomouc jde do tří. Zbytečným faulem v oslabení se prezentoval Michal Vodný (OLO) a minutu a 39 vteřin budou hrát domácí přesilovou hru pěti proti třem.

24:58
    Přesilovka pro Zlín. Nedovoleným zákrokem vysokou holí se provinil olomoucký Adam Zeman (OLO)

18:45
    Jiří Marušák (ZLN) 2 minuty za držení protihráče.

12:12
    Výhoda druhé přesilové hry pro domácí celek. Potrestán je Jakub Matai (OLO) na dvě minuty za nedovolené bránění.

1:42
    Máme tu první přesilovou hru pro Zlín. Za hákování je vyloučen Jan Eberle (OLO)

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 2. Kotvan (Žižka), 15. Okál (Sedláček), 16. Říčka (P. Holík, Marušák) – 16. Řípa, 17. Buc (Knotek), 26. Vyrůbalík (Knotek), 35. Zeman (Pekr)

Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Kotvan, Marušák, Žižka, Holík A., Horák, Matějíček – Kubiš, Cibák, Čachotský – Říčka, Holík P., Sýkora – Veselý, Vlach, Ondráček – Čech, Sedláček, Okál.
    HC Olomouc: Konrád (Vošvrda) – Vyrůbalík, Rašner, Jaroměřský, Valenta, Ondrušek, Houdek, Staněk – Laš, Knotek, Buc – Mikúš, Zeman, Pekr – Vodný, Řípa, Eberle – Matai, Herman, Kucharczyk.

Rozhodčí: Baluška, Kubuš – Bryška, Skopal.