Ústí n/L – Šumperk 4:2 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
4:2 (0:0, 1:1, 3:1)
DRACI PARS ŠUMPERK
Čtvrtek 29.10.2015, 18:05 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Chance liga • 19. kolo

55:11
    Vyloučen Ondřej Holomek (UNL) na dvě minuty za hákování. Trest odpyká Roman Navarra.

50:28
    Melka (UNL) vyloučen za krosček.

49:15
    Šumperk bude hrát pouze se třemi hráči. Za faul kolenem vyloučen Michal Petira (SUM).

47:41
    Poměr hráčů na ledě se velmi rychle vyrovná. Na trestnou lavici za vražení na hrazení putuje David Tůma (UNL).

47:34
    Ústí si svojí aktivní hrou došlo pro další přesilovou hru. Dvě minuty za držení odsedí Tomáš Sedlák (SUM).

40:51
    První vyloučení na straně domácích. Za hákování vyloučen Martin Vágner (UNL).

32:53
    Další vyloučení na straně hostů. Dvě minuty za držení dostává Tomáš Sedlák (SUM).

19:10
    Ústí si zahraje v dnešním zápase druhou přesilovou hru, za sekání vyloučen Tomáš Drtil (SUM).

07:00
    Jan Milfait (SUM) vyloučen za podražení.

Branky a nahrávky: 34. Tůma (Roubík), 49. Roubík, 51. Roubík (Tůma), 60. Kloz (Kuchler) – 25. Brunec (Vrdlovec), 58. Půhoný (Roupec)

HC Slovan Ústí nad Labem: Soukup (Kosina) – Pohl, Smetana, Brož, Vágner "C", Bernad, Skočovský, Holomek – Tůma, Roubík "A", Merta – Tenkrát, Kloz, Rys – Dalecký, Melka, Kuchler – Křivohlávek, Kubica, Navarra.
    DRACI PARS ŠUMPERK: Zelenka (Novák) – Roupec, Zdráhal, Petira, Sedlák "A", Prokop, Drtil, Bažant – Půhoný, Plášek "C", Haas "A" – Fořt, Vrdlovec, Brunec – Půlpán, Šimun, Milfait – Ostřanský.

Rozhodčí: Krob – Jílek, Šperl