Nijmegen – Sparta Rotterdam 4:0 (kon.) | Telstar – Alkmaar 0:1 (kon.)
NEC Nijmegen
4:0 (2:0)
Sparta Rotterdam
Čtvrtek 29.10.2015, 18:30 • Goffertstadion (Nijmegen) [Kapacita: 12 501] • Nizozemský pohár • 3. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (20:21:53)

Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes byli jasně lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili 4:0. Na první branku dnešního utkání jsme nemuseli dlouho čekat, neboť se už ve 4. minutě trefil Breinburg. Ve 22. minutě to bylo už 2:0, když si míč do vlastní branky srazil po střele Breinburga obránce Dumfries. Domácí další branku vstřelili v 54. minutě, a to když se dokázal prosadit dnes aktivní Foor. V 89. minutě ještě zvyšoval z přímého kopu krásnou brankou Santos a domácí tak hladce postupují do další fáze KNVB Beker.

90+1

90
    Právě se nám rozběhla poslední minutka zápasu.
    89. Christian SANTOS - 4:0

89
    Nijmegen právě vstřelil branku!
    Domácí vedou už 4:0! Domácí měli nyní výhodu přímého kopu zhruba z pětadvacet metrů. K míči se postavil CHRISTIAN SANTOS a střelou k levé tyči nedal Kortsmitovi žádnou šanci. Krásná branka.

88
    Sleegers se nyní dostal ke střele uvnitř vápna, jeho pokus však skončil zhruba metr vedle pravé tyče.

87
    Bergkamp se nyní dopustil útočného faulu a hrát tak můžou domácí.

85
    Sanusi nyní napřáhl ke střele z velké dálky, míč však po jeho střele končí vysoko nad brankou.

83
    Domácí střídají. Hřiště opouští Bikel a místo něj nastupuje Çelik.

82
    Domácí nyní drží míč na svých kopačkách a předávají si ho mezi sebou na vlastní polovině.

81
    Domácí si nyní nerozuměli mezi sebou na polovině soupeře a míč tak od jednoho z nich končí v zámezí.

80
    Právě se nám rozeběhla poslední desetiminutovka dnešního utkání.

79
    Hra se nyní pohybuje spíše ve středu hřiště.

78
    Golla se nyní dostal ke střele z velké dálky, jeho pokus však končí vysoko nad brankou.