Astana – Atlético 0:0 (kon.) | Šachtar – Malmö 4:0 (kon.) | Real Madrid – PSG 1:0 (kon.)
Manchester Utd. – CSKA Moskva 1:0 (kon.) | Eindhoven – Wolfsburg 2:0 (kon.) | Benfica – Galatasaray 2:1 (kon.)
Mönchengladbach – Juventus 1:1 (kon.) | Sevilla – Manchester City 1:3 (kon.)
Borussia Mönchengladbach
1:1 (1:1)
Juventus FC
Úterý 03.11.2015, 20:45 • Borussia-Park, Mönchengladbach • Liga mistrů • Skupina D

Juventus po remíze a výhře Manchesteru City v Seville klesl na druhé místo, Borussia zůstává se ziskem dvou bodů na příčce poslední, navíc již může na postup do vyřazovací fáze Ligy mistrů zapomenout. Pro dnešek je to z nejprestižnější evropské soutěže vše, program pokračuje hned následující den další osmičkou napínavých duelů. (22:40:26)

Držení míče: 67 % : 33 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 8:8. Rohy: 8:8. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 9:10.
    Juventus nakonec veze z Borussia-Parku pouze bod za remízu 1:1!

Vyrovnaný a rozhodně zajímavý duel končí remízovým výsledkem 1:1. Juventus je s bodem po průběhu zápasu rozhodně spokojen, přes čtyřicet minut hrál v Německu v deseti a zejména po Hazardově břevnu měl velké štěstí, že podruhé neinkasoval.

90+4

90+4
    Za drobné zdržovačky v nastavení se stále ještě hraje. Centr Traoré však skončil pouze v náruči Buffona.

90+3
    Domácí se stále snaží o vstřelení rozhodující branku, příliš času na gólovou radost jim ale již nezbývá.

90+1
    Xhakova střela již na začátku první minuty nastavení příliš přesná nebyla, Buffon pošle míč do hry z klidu.

90
    Následoval další centr na malé vápno, vzrušení však bylo zbytečné. Hazardovi byl tentokrát odmáván a posléze i odpískán ofsajd.
    89. Hazardova rána do břevna

89
    Výstavní kombinace Mönchengladbachu končí na břevně! Hazard si na hranici vápna narazil s Xhakou a následně z voleje vystřelil jedovatou ránu! Buffon plachtil vzduchem marně a měl z pekla štěstí, že se balon o horní tyč zvedl mimo branku!

88
    Pogba v posledních minutách sází zejména na své individuální dovednosti, jeho průniky ale nemají příliš dlouhého trvání.

87
    Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Stefano Sturaro, přichází Mario Lemina.

87
    Nakonec zvolili rozehrávku nakrátko, po které hledal Xhaka centrem zabíhajícího si čerstvého Hazarda. Marně.

87
    Dahoudova střela byla přizvednuta mimo branku, domácí cítí šanci z následného rohového kopu.

86
    Chvilka pobytu Juventusu na útočné polovině vyšuměla do ztracena, do útoku se přesouvá znovu celek z Mönchengladbachu.