Boston – Dallas 3:5 (kon.) | NY Islanders – New Jersey 2:1 (kon.) | NY Rangers – Washington 5:2 (kon.)
Montreal – Ottawa 1:2 (po pr.) | Detroit – Tampa 2:1 (kon.) | St. Louis – Los Angeles 0:3 (kon.)
Colorado – Calgary 6:3 (kon.) | Edmonton – Philadelphia 4:2 (kon.) | San Jose – Columbus 2:5 (kon.)
Montreal Canadiens
1:2 (0:0, 1:1, 0:0 - 0:1)
Ottawa Senators
Středa 04.11.2015, 01:30 • Bell Centre, Montreal • NHL

S konstatováním, že dnešní utkání v Bell Centre sledovalo 21 288 diváků se s vámi loučím. U dalších online přenosů, nejen z NHL, nashledanou! (04:19:58)

3. Kyle Turris (OTT) 1+0

Viděli jsme opravdu velmi rychlé prodloužení. Po šedesáti minutách byl stav utkání 1:1, nicméně hostům stačilo 34 vteřin nastavené části a díky brance Turrise rozhodli o svém vítězství. Dva body z montrealského ledu se opravdu příliš často neodváží a tento zisk je tak pro Senátory opravdu skvělý. Domácí si ale připisují teprve třetí prohru v sezóně a bezpečně si udrží první místo v tabulce.

60:34 Kyle TURRIS - 1:2

60:34
    Ottawa právě vstřelila branku!
    O první útok v prodloužení se sice postarali domácí hráči, ale ti velmi záhy propadli a výsledkem bylo přečíslení Ottawy. To skvělým pasem vyřešil Hoffman, který našel KYLEA TURRISE, jenž poslal v pohodě puk za záda přesunujícího se Condona. Asistence: Mike Hoffman

60:01

I po šedesáti minutách je tedy stav utkání nerozhodný a my budeme svědky prodloužení. Ve třetí třetině sice měli více šancí opět domácí, avšak fantastický Anderson Ottawu podržel a dotáhl svůj tým minimálně k jednomu bodu, který se z ledu Canadiens určitě cení. Domácí Mike Condon si ale na druhou stranu připsal také několik velmi kvalitních zákroků a prodloužení uvidíme tedy především díky brankářům.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:59
    V poslední vteřině třetí třetiny Anderson zastavil střelu ze středního pásma a má tak 36 úspěšný zákrok!

59:28
    Senátorům se nepodařilo založit útok a tak se musí soustředit znovu na obrannou činnost. Domácí by jistě rádi rozhodli ještě před prodloužením.

59:00
    Vyhození Wierciocha olízlo mantinel a až poté zamířilo do hlediště. Štěstí pro obránce Ottawy.

58:38
    Flynn pronikl podél mantinelu do útočného pásma, avšak zde byl velmi rychle zpracován jedním z beků Sens.

58:09

57:54
    Anderson sice nyní nedokázal přikrýt kotouč, ale Lazar se rychle zorientoval a napálil puk přes celé hřiště.

57:35
    Jeff Petry si sjel před bránu, nicméně jeho zakončení Andersonovu svatyni nakonec přeletělo. Montreal je ale opravdu hodně blízko možná rohodující brance!

57:10
    Sens dostali puk do středního pásma a minimálně dva hráči tak stihli vystřídat.

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 27. Weise (Galchenyuk, Markov) – 24. Pageau, 61. Turris (Hoffman)

Montreal Canadiens: Condon (Tokarski) – Subban, Markov, Petry, Jemelin, Gilbert, Beaulieu – Gallagher, Plekanec, Pacioretty – Smith-Pelly, Galchenyuk, Eller – Weise, Desharnais, Fleischmann – Flynn, Mitchell, Byron
    Ottawa Senators: Anderson (Hammond) – Karlsson, Methot, Ceci, Wiercioch, Cowen, Borowiecki – Lazar, Turris, Hoffman – Ryan, Zibanejad, Prince – Chiasson, Pageau, Michálek – Neil, Smith, Puempel

Rozhodčí: Chris Lee, Garrett Rank – Scott Driscoll, Scott Cherrey

Diváci: 21.288