Zápy – Jirny 2:0 (kon.) | Benešov – Žižkov 1:2 (kon.) | Benátky n/J – Štěchovice 1:1 (7:8 po pen.)
Union 2013 – Dobrovice 3:1 (kon.) | Čáslav – Domažlice 3:4 (kon.) | Brozany – Táborsko akademie 1:2 (kon.)
FK Čáslav
3:4 (1:2)
TJ Jiskra Domažlice
Neděle 08.11.2015, 14:00Česká fotbalová liga • 14. kolo

Je za námi utkání hodně bohaté na branky, které muselo přihlížející bavit. Šťastnější jsou po utkání hosté, kteří od domácích vezou domů tři body, a to za výhru 4:3. S tímto konstatováním se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek víkendu. (16:23:30)

90+2

90+1
    Čáslav právě vstřelila branku!
    Že by domácí ještě něco vymysleli? V první minutě nastavení totiž znovu snižují, konkrétně na 3:4 a zásluhu na tom má JIŘÍ SUK.

81
    Domažlice právě vstřelily branku!
    Jenomže hosté nepřipouštějí žádné drama a asi už definitivně rozhodující. Střelcem je výpomoc z Viktorie Plzeň pro dnešní utkání, tedy EGON VŮCH.

79
    Ale pozor, JAKUB NEČAS se znovu prosazuje a zároveň tak snižuje. Jedenáct minut před koncem základní hrací doby jen to tudíž o jednu branku.

70
    Žlutou kartu dostává Mlynka (FK Čáslav).

70
    Žlutou kartu dostává Braun (Jiskra Domažlice).

64
    Žlutou kartu dostává Brejcha (FK Čáslav).

59
    PETR MUŽÍK proměňuje nařízený pokutový kop a Domažlice domácímu celku odskakují o dvě branky!

55
    Žlutou kartu dostává Jícha (FK Čáslav).

46

V průběhu první půle sice Domažlice odskočily o dvě branky, Čáslav ale dokázal chvíli před koncem snížit a vrátit se tak alespoň částečně do hry o dnešní body.

45

39
    Žlutou kartu dostává Hell (FK Čáslav).

36
    Žlutou kartu dostává Chocholoušek (Jiskra Domažlice).

35
    Domažlice se ovšem berou vedení zpět pro sebe, prosazuje se ONDŘEJ CHOCHOLOUŠEK – 1:2!

21
    Po chvíli se ale prosazují i domácí hráči, a to zásluhou JAKUBA NEČASE – 1:1!

13
    PAVEL FOŘT posílá těsně před uplynutím první čtvrt hodiny hry hostující celek do jednobrankového vedení – 0:1!

Ondřej Novotný

Hledáme zpravodaje pro tým FK Čáslav. Více informací zde.

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Jiskra Domažlice. Více informací zde.

Branky: 21. Nečas, 79. Nečas, 90+1. Suk – 13. Fořt, 35. Chocholoušek, 59. Mužík (pen.), 81. Vůch

Karty:   39. Hell (CAS), 55. Jícha (CAS), 64. Brejcha (CAS), 70. Mlynka (CAS) – 36. Chocholoušek (DOM), 70. Braun (DOM)

FK Čáslav: Stehno – Hell, Nečas, Reiter, Vondra, Vopat, Jíra, Tomášek (c), Váňa, Strnad, Kunášek.
    Náhradníci: Mlynka, Suk, Podkrovkij, Brejcha, Frejlach, Jícha, Kovařík.

TJ Jiskra Domažlice: Šiman – Chocholoušek, Bauer, Mužík (c), Beránek, Braun, Vůch, Čada, Roubal, Hradecký, Fořt.
    Náhradníci: Švihořík – Nerad, Špírek, Leitl, Došlý, Javorský.

Rozhodčí: Dujsík – Šedivka, Starý.