Trnava B – Pohronie 0:2 (kon.) | Lok. Košice – Dolný Kubín 1:2 (kon.)
FC Lokomotíva Košice
1:2 (0:2)
MFK Dynamo Dolný Kubín
sk Neděle 08.11.2015, 13:00 • Futbalový štadión v Družstevnej pri Hornáde • MONACObet liga

Skončilo sa dnešné stretnutie 16. kola DOXXbet ligy, v ktorom FC Lokomotíva Košice prekvapujúco nestačila na MFK Dolný Kubín a podľahla mu 1:2. Domáci si teda neuľahčili cestu medzi šesticu najlepších celkov druhej najvyššej futbalovej súťaže Slovenska a o priečky v prvej polovici tabuľky tak ešte budú musieť poriadne bojovať.

S týmto konštatovaním a prianím pekného zvyšku dňa sa už s vami lúčime. (14:55:14)

90+1
    Videli sme ešte jeden rohový kop Lokomotívy Košice, keďže sa stav nemenil ani po tom, Dolný Kubín si pripíše dôležité tri body.

88
    Vidíme 5. žltú kartu smerovanú k hráčom hostí, tentokrát ju „získava“ striedajúci Čučka.

87
    Tri minúty pred koncom riadneho hracieho času sme sledovali celkovo 12. rohová kop zápasu, už 11. pre Lokomotívu. Po tom lopta v sieti neskončila.

87
    Striedanie v tíme FC Lokomotíva Košice: z ihriska odchádza Leško, prichádza Vilkovský.

84
    Striedanie v tíme MFK Dolný Kubín: z ihriska odchádza Miklós, prichádza Čučka.

81
    S pribúdajúcimi minútami bude nervozita na kopačkách domácich čoraz väčšia, preto teraz chcela Lokomotíva rohový kop využiť na vyrovnávajúci gól – ostalo však len pri chcení.

80
    Striedanie v tíme FC Lokomotíva Košice: z ihriska odchádza Zajac, prichádza Micovčák.

75
    Striedanie v tíme MFK Dolný Kubín: z ihriska odchádza Pantone, prichádza Sani.

72
    Veľmi rýchlo sa však domáci celok dostal k ďalšej štandardnej situácii, pričom ani táto neznamenala zmenu skóre.

71
    Lokomotíva následne zahrávala svoj 8. rohový kop, ktorý vytúžené vyrovnanie nepriniesol.

70
    V 70. minúte sme svedkami ďalšieho kartového napomínania, ide už o štvrtú žltú kartu stretnutia, vo všetkých prípadoch si ju zblízka prezrel strelec úvodného gólu stretnutia, Laura.

66
    Lokomotíva Košice dala gól!
    Domácim sa podarilo znížiť na 1:2 z ich pohľadu, môže to tak byť ešte poriadne zaujímavé! Strelecky sa presadil TOMÁŠ LABUN.

66
    Lokomotíva bude zahrávať svoj 7. rohový kop v dnešnom stretnutí.

60
    Vidíme tretiu žltú kartu pre hráča hostí. Zblízka si ju prezrie Daghbashyan.

58
    So štandardnými situáciami pre Košice sa síce roztrhlo vrece, domáci ale tento fakt na strelenie kontaktného gólu využiť nevedia.

56
    Ďalší rohový kop pre Lokomotívu, v poradí už piaty, ani tento ale zmenu skóre nepriniesol, Dolný Kubín je stále v dvojgólovom vedení.

46
    Striedanie v tíme MFK Dolný Kubín: z ihriska odchádza Chaptine, prichádza Biasini.