FC Slovan Liberec
1:2 (0:2)
Hallescher FC
Úterý 10.11.2015, 13:00 • Městský stadion, Liberec • Future Team Liga

Utkání Future Team Ligy mezi Libercem a Hallescherem je u konce. Hosté dokonale svého soupeře v prvním poločase zaskočili a zaslouženě se dvakrát prosadili. Domácí odpověděli až ve druhém poločase zásluhou Knejzlíka. Jeho trefa čtyři minuty před koncem už ale přišla pozdě.

To je ode mě pro dnešek vše. Přeji Vám příjemný zbytek dne a zase někdy u dalších on-line přenosů brzy na počtenou. (14:51:25)

90

90
    A nakonec došlo až k zakončení. Henzl ale z hranice šestnáctky jen vysoko přestřelil.

89
    Barac se svým centrem z pravé strany neuspěl. Domácí získali alespoň rohový kop.

88
    Dlouhý nákop mířil na útočnou polovinu, kde jej sebral Henzl. Slovan rychle spěchá dopředu.

87
    Hosté drží balon a nikam nespěchají.

86
    Liberec právě vstřelil branku!
    Závěr utkání bude ještě zajímavý! KAREL KNEJZLÍK se prezentoval povedenou akcí, kterou vyšperkoval přesným zakončením k tyči – 1:2.

85
    Střídání v týmu Hallescher FC: ze hřiště odchází Barnofsky, přichází Klitscher.

83
    Vypadá to, že se ale nějaký závěrečný tlak v podání Slovanu nechystá. U míče jsou totiž hráči z Německa.

82
    Rozehrávka na krátko ale nebyla optimálním řešením. Hosté byli vytlačeni až na vlastní polovinu.

81
    Navíc teď po faulu Knejzlíka zůstane na útočné polovině a bude rozehrávat přímý volný kop.

80
    Je před námi poslední desetiminutovka, ve které budou domácí dohánět dvougolové manko. Hallescher si ale zatím závěr utkání v poklidu hlídá.

79
    Domácí fotbalisté měli k dispozici další roh. Ten ale končí útočným faulem jednoho z hráčů.

78
    Dydowicz se i přes několikanásobnou přesilu dokázal proháčkovat až do zakončení. Důrazná střela ale skončila jen těsně nad.

76
    Hra se ale opět přesouvá před brankáře Arendta, který musí vyhlásit nejvyšší stupeň ohrožení.

75
    Dydowicz se ujal exekuce rohového kopu, který ale nerozehrál ideálně. Hosté nebezpečí zažehnali.

74
    Liberečtí mladíci jsou ve druhém poločase o poznání lepší a nebezpečnější. Rozhodně by si domácí zasloužili alespoň kontaktní branku.

73
    Moc toho ale hráči v černých dresech nevymysleli. Čuřík obral o balon Sejdiju.

72
    Ta ale byla až příliš daleko domácí brance a tak hosté zvolili rozehrávku na krátko.