Spišská N. Ves – Michalovce 5:3 (kon.) | Trnava – Lipt. Mikuláš 3:2 (po pr.) | Humenné – Detva 2:8 (kon.)
Bardejov – Senica 6:2 (kon.) | Nové Zámky – Topoľčany 4:1 (kon.) | Prešov – Pov. Bystrica 5:1 (kon.)
HC Prešov
5:1 (0:1, 1:0, 4:0)
HK 95 Považská Bystrica
sk Středa 11.11.2015, 18:00 • ZŠ Prešov • 1. liga (SR)

Máme tu záverečný hvizd rozhodcu. Tak o prekvapenie sa nakoniec nejednalo. Prešov si ľahko poradil s Považskou Bystricou. V poslednej tretine sme videli 4 góle domácich a tak sa zápas končí výsledkom 5:1. Ja ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera. Komentoval Róbert Gašpárek. (20:10:02)

59:14
    Pred koncom zápasu si pôjde na trestnú lavicu sadnúť Richard Šechný na dve minúty za nedovolené bránenie.

57:50
    Tím HC Prešov Penguins dal gól!

Prešov sa dostáva do vedenia už 5:1! Strelec gólu je MICHAL PITKA.
    Asistencie: Michal Kivader, Tibor Tartaľ

55:12
    Domáci ďalšiu presilovku nevyužili. Hráči Považskej Bystrice hrajú v plnom počte.

53:12
    Patrik Jarab si odsedí menší trest za hákovanie.

51:13
    Tím HC Prešov Penguins dal gól

Postaral sa o to Erik Nitriansky.
    Asistencie: Michal Kivader, Tibor Tartaľ.

50:08
    Hostia v plnom počte.

48:56

Domáci hráči využívajú presilovku o dvoch hráčov a dostávajú sa do vedenia 3:1! Postaralo sa o to trio hráčov ako pri poslednom góle. Streec gólu je LUBOŠ FAJČÁK.
    Asistencie: Samuel Chalupa, Alexander Valentín.

48:08
    Jaroslav Filo dostáva menší trest za podrazenie. Prešov má teda o dvoch hráčov v poli viac.

46:48
    Patrik Jarab dostáva menší trest za seknutie.

46:23

Domáci sa dostávajú do vedenia! LUBOŠ FAJČÁK zaznamenal presnú strelu a tak dostáva svoj tím do vedenia.

43:00
    Na dnešný zápas si našlo cestu 306 platiacich divákov.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Je tu koniec druhej tretiny zápasu. Prešov síce vyhral túto tretinu a podarilo sa mu vyrovnať, ale zatiaľ sa trápy s jasným outsiderom. Uvidíme, čo nám prinesie posledná časť zápasu. Zostaňte s nami bude to zaujímavé.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

36:23
    Tento krát to domáci nevyužili a tak sa stav po tejto presilovke nemení.

34:23
    Marek Mravec si ide opäť odsedieť dve minútky za držanie a tak dáva domácim možnosť aj na zvrat zápasu.

32:56

Prešov svoju príležitosť na vyrovnanie využil. RICHARD ŠECHNÝ je tým mužom, ktorému sa podarilo vyrovnať.
    Asistencie: Jaroslav Obšut, Luboš Fajčák

31:53
    Tak a tu je tá príležitosť. Marek Mravec dostáva menší trest za podrazenie.

30:00
    Máme tu polovicu zápasu a hostia stále prekvapivo vyhrávajú. Podarí sa domácim hráčom vyrovnať ešte v tejto tretine?

26:16
    Domáci s piatimi hráčmi.

24:16
    No tak dlho sa Tibor Tartaľ dostáva opäť menší trest za zdvyhnutú hokejku.

24:01
    Tibor Tartaľ si odsedel svoj trest a tak hrajú domáci v plnom počte.

22:01
    Hostia si zahrajú prvý krát presilovku v tomto zápase. Menší trest dostáva hráč Tibot Tartaľ za držanie.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

Máme tu koniec prvej tretiny, kde zatiaľ celkom prekvapivo sú vo vedení hostia po zásluhe Slavomíra Hriňu. Nechajme sa prekvapiť, čo nám prinesie druhá tretina.

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

13:16
    Považská Bystrica dala gól!

Hostia sa dostávajú prekvapivo do vedenia. Tým šťastným strelcom sa stáva SLAVOMÍR HRIŇA, ktorému asistoval Filip Hudec.

11:13
    Hostia sa aj tentokrát ubránili a tak hrajú v plnom počte.

09:13
    Hráči Považskej Bystrice sa budú opäť brániť. Na trestnú lavicu odchádza Patrik Ligas na dve minúty za hákovanie.

04:15
    Považská Bystrica v plnom počte.

02:15
    Práve prebieha tretia minúta prvej tretiny a hostia sa budú brániť. Na dve minúty si pôjde sadnúť Peter Klačko.

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

Úvodné zostavy:

HC Prešov Penguins: Marton – Tkáč, Novický, Obšut, Valentín, Nitriansky, Pitka, – Kohutiar, Prokop, Halás – Šechný, Fajčák – Dancsák, Kivader, Chalupa – Pulščák, Tartaľ

HK 95 Považská Bystrica: Mikoláš – Klačko, Hriňa, Prášek, Mravec, Dubeň, Balúšik – Hudec, Rufati, Valo – Jarab, Holák, Rosenberg – Filo, Ligas, Čičala – Kožúrik, Švantner

Rozhodca: Švajka – Gavalier, Wolf.

Vitajte pri online textovom prenose, v ktorom máme možnosť sledovať 19. kolo prvej slovenskej hokejovej ligy, kde domáci Prešov bude hostiť celok z Považskej Bystrice.
    V tomto zápase je favorit jasný. Prešov sa nachádza na piatej priečke so ziskom tridsiatich bodov. Považská Bystrica sa nachádza na posledej dvanástej priečke so ziskom deviatich bodov. Budeme svedkami prekvapenia, alebo jasnej jazdy domácich? Nechajme sa prekvapiť.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..

Róbert Gašpárek

Branky a nahrávky: 33. Šechný (Obšut, Fajčák), 47. Fajčák (Chalupa, Valentín), 49. Fajčák (Chalupa, Valentín), 52. Nitriansky (Kivader, Tartaľ), 58. Pitka (Kivader, Tartaľ) – 14. Hriňa (Hudec)

HC Prešov: Marton – Tkáč, Novický, Obšut, Valentín, Nitriansky, Pitka, – Kohutiar, Prokop, Halás – Šechný, Fajčák – Dancsák, Kivader, Chalupa – Pulščák, Tartaľ

Rozhodčí: Švajka – Gavalier, Wolf