Bosna – Anglie 0:0 (kon.) | Kypr – Turecko 0:3 (kon.) | Řecko – Lichtenštejnsko 5:0 (kon.)
Rusko – Faerské ostrovy 2:0 (kon.) | Česko – Belgie 1:0 (kon.) | Portugalsko – Albánie 4:0 (kon.)
Nizozemsko – Bělorusko 1:0 (kon.) | Španělsko – Gruzie 5:0 (kon.) | Izrael – Maďarsko 3:0 (kon.)
Francie – Sev. Irsko 1:0 (kon.)
Izrael
3:0 (0:0)
Maďarsko
Čtvrtek 12.11.2015, 18:45 • HaMoshava-Stadion, Petach-Tikva • Kvalifikace ME U21 • Skupina 4

To je z mé strany vše, hezký večer. (20:39:01)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 4:4. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 11:10.

Je dobojováno. Sledovali jsme duel, ve kterém byl aktivnější domácí celek, který se ve druhém poločase třikrát prosadil a nakonec vyhrál nad Maďarskem 3:0. Hosté bojovali, ale na body to dnes nestačilo.

90+4

90+4
    Hosté se ještě naposledy v tomto utkání vydali dopředu, ale vše skončilo ofsajdem.

90+3
    Izrael právě vstřelil branku!
    A MICHAEL OHANA zvyšuje na 3:0 pro Izrael. Domácí se ještě vydali dopředu a nakonec se prosadili. Víc se v tomto utkání už zřejmě nestane.

90+2
    Domácí kontrolují konec utkání a je jasné, že dnes získají tři body.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Ale ani z tohoto rohu nic nebylo. Maďarsko tak stále prohrává o dvě branky.

89
    Rohový kop pro Maďarsko.

88
    Na druhé straně vystřelil Forgács, ale domácí brankář byl na svém místě a s tímto pokusem si poradil.

86
    A je zřejmě definitivně rozhodnuto, protože domácí celek jde do vedení o dvě branky. SHOVAL GOZLAN se ocitl v šanci, nezaváhal a Nagy podruhé kapituloval.

85
    Zatím to nevypadá na nějaký závěrečný tlak hostů, kteří sice bojují, ale směrem dopředu se trápí. Domácí kontrolují konec utkání.

83
    Střídání v týmu Izrael: ze hřiště odchází David, přichází Haziza.

81
    Hosté mají zhruba deset minutek na to, aby s nepříznivým výsledkem něco udělali. Bude to ještě hodně zajímavé.

79
    Izrael už nikam nepospíchá, což je za současného stavu zcela pochopitelné.

77
    Ale ani ze svého pátého rohu domácí mladíci nic nevytěžili, jsou však stále u míče a kombinují.