Wales – Arménie 2:1 (kon.) | Černá Hora – Lotyšsko 3:3 (kon.) | Litva – Irsko 3:1 (kon.)
Německo – Ázerbájdžán 3:1 (kon.) | Rakousko – Finsko 2:0 (kon.) | Srbsko – Itálie 1:1 (kon.)
Skotsko – Ukrajina 2:2 (kon.) | Rumunsko – Dánsko 0:3 (kon.)
Černá Hora
3:3 (0:1)
Lotyšsko
Pátek 13.11.2015, 17:00 • Gradski Stadion, Podgorica • Kvalifikace ME U21 • Skupina 1

Zajímavé utkání přineslo hned šest gólů a končí dělbou bodů za remízu 3:3. Lotyši mohli získat klidně všechny tři, když krátce po hodině hry zvyšoval Gutkovskis už na 1:3. V 69. minutě ale přišlo vyloučení Šlampeho a hlavně penalta, kterou proměnil Djordjević. V 75. minutě se navíc nechal vyloučit další lotyšský hráč, Flaksis, a hru proti devíti dokázali Černohorci přetavit ve vyrovnání v 85. minutě, kdy se trefil Savićević. V závěru se domácí ještě snažili strhnout výhru na svou stranu, ale Lotyše podržel brankář Kurakins. (19:00:50)

90+6

90+5
    Po tom posledním hlavičkoval vedle Milojko. To byla možná poslední domácí šance.

90+4
    Série rohů domácího týmu, Lotyši zatím odolávají!

90+3
    Po dalším rohu se Lotyšsko ubránilo.

90+2
    Po rohovém kopu Pepiće pálil Jovović. Kurakins pro hosty stále drží nerozhodný stav!

90+1
    Nyní minul v obrovské šanci Savićević! Lotyši se modlí, aby už přišel závěrečný hvizd.

90+1
    Domácí se ženou za vítězným gólem! Kurakins o něj připravil Pepiće, jenž lotyšského gólmana neprostřelil.

89
    Další příležitost měl Milojko, bránu minul.

88
    Černohorci se opět ženou do ofenzivy. Střelu Vusuroviće hosté zblokovali.

85
    Černá Hora právě vstřelila branku!
    Domácí vytěžili ze série rohů vyrovnání! Centr Jovoviće našel VUKANA SAVIĆEVIĆE a záložník Slovanu Bratislava uklidil míč do sítě – 3:3.

84
    Savićević se prezentoval nebezpečnou ranou, kterou však zlikvidoval Kurakins!

81
    Běží poslední desetiminutovka zápasu. Domácí se snaží proti devítce statečných Lotyšů alespoň vyrovnat.

78
    Jovović podkopl Bērenfeldse a také on se zapisuje do statistik žlutou kartou.

76
    Střídání v týmu Lotyšsko: ze hřiště odchází Ikaunieks, přichází Koļesovs.

76
    Lotyšský stoper vzápětí dostává i druhou žlutou kartu a hosté budou dohrávat v devíti! To je pro ně obrovská komplikace!

75
    Flaksis fauloval unikajícího Pepiće a prohlédl si žlutou kartu.

73
    Rána Djordjeviće minula hostující bránu. Tenhle útočník hru Černé Hory hodně zvedl.

Martin Augustin

Branky: 60. Djordjević, 69. Djordjević (pen.), 85. Savićević – 17. Kazačoks, 52. Kazačoks, 62. Gutkovskis

Karty:   43. Raspopović (CHO), 78. Jovović (CHO) – 22. Šlampe (LAT), 27. Kiriļins (LAT), 32. Bērenfelds (LAT), 45+4. Šadčins (LAT), 55. Ikaunieks (LAT), 59. Kazačoks (LAT), 75. Flaksis (LAT)   69. Šlampe (LAT), 76. Flaksis (LAT)

Střely na branku: 8:6. Střely mimo: 8:6. Rohy: 17:4. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 11:13.
    Černá Hora: Šarkić – Raspopović, Kopitović, Milojko, Vukčević – Jovović, Hočko – Janković (58. Pepić), Savićević, Boljević (C) (65. Vusurović) – Cmiljanić (54. Djordjević).
    Náhradníci: Ličina – Ćuković, Martinović, Adžović, Pepić, Djordjević, Vusurović

Lotyšsko: Kurakins – Bērenfelds, Klimaševičs, Flaksis (C), Šlampe – Šadčins (57. Vorobjovs), Kazačoks, Kiriļins, Cigaņiks (71. Litvinskis) – Gutkovskis, Ikaunieks (76. Koļesovs).
    Náhradníci: Ošs – Koļesovs, Litvinskis, Stuglis, Jurkovskis, Tīdenbergs, Vorobjovs

Rozhodčí: Mclaughlin – Gavin, Dynan (všichni IRL)