FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Sobota 14.11.2015, 18:00 • SH Dašická Pardubice • Livesport Superliga • 9. kolo

55:56
    Ostrava právě vstřelila branku!
    PETR TRULÍK zužitkoval křižnou přihrávku před bránu a vsítil tak sedmou branku Ostravanů v řadě. Asistence: Filip Hrabal,

53:04
    Hrdina posledních minut Hrabal je nyní vyloučen za nesportovní chování.

51:44
    Další neuvěřitelná chyba Pardubic při rozehrávce, když brankář Levinský hodil míček přímo na hokejku Trulíka, který jen přenechal míček FILIPU HRABALOVI, aby jej dopravil do sítě. Asistence: Petr Trulík.

48:58
    FILIP HRABAL si sběhl od mantinelu na středu a svojií další trefou dokonal obrat utkání. Asistence: Tomáš Svačinka.

43:58
    Neuvěřitelné. Ostravští opravdu srovnávají 4 brankový náskok soupeře, když vyrovnávací trefu zařídil dnes nejlepší ostravský hráč FILIP HRABAL. Bez asistence.

33:41
    Hosté využívají i druhého vyloučení a snižují na 5:4. Autorem branky je FILIP HRABAL. Asistence: Tomáš Svačinka.

32:39
    Hosté využívají znásobenou přesilovou hru, když TOMÁČ SVAČINKA snižuje. Asistence: Váslav Komačka.

31:54
    Současně s ním je vyloučen jeho spoluhráč Formánek za bránění ve hře.

31:54
    Vyloučen je hráč Pardubic Šťastný za vražení zády.

20:58
    Ostrava snižuje hned v úvodní minutě. Autorem branky je JAKUB PLÍHAL. Asistence: Petr Trulík.

17:20
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Na 5:1 zvyšuje MREK ĎOPAN. Asistence: Karel Brychta.

15:53
    Tomáš Vojtíšek do slova skočil po míčku na který nedosáhl a je vyloučen na 2 minuty za hru na zemi.

14:17
    Samostatný únik proměňuje FILIP HRABAL. Asistence: Adam Zbořil.

09:47
    Střelou přes obránce úspěšně zakončuje RADEK FORMÁNEK. Bez asistence.

07:04
    Tak tato přesilová hra bude zřejmě rozhodujícím momentem utkání. Již třetí brankou ji využívá domácí tým, když krásnou akci na jeden dotek FILIP BAHNÍK, který si narazil se Zozulákm a zakončil. Asistence: Martin Zozulák.

05:29
    Druhou branku v rychlém sledu přidává MARTIN ĎOPAN. Bez asistence.

03:24
    První přesilovou hru utkání využívá MARTIN ZOZULÁK. Asistence: Ivo Teichman.

02:35
    Románek dostal bodyček a při pádu vypadl přes mantinel mimo plochu. Autorem bodyčeku je Jakub Plíhal, který si půjde sednout na 5 minut za bránění ve hře.

Otto Slabý

Branky a nahrávky: 4. Zozulák (Teichman), 6. Těpa, 8. Bahník (Zozulák), 10. Formánek, 18. Ďopan (Brychta) – 15. Hrabal (Zbořil), 21. Plíhal (Trulík), 33. Svačinka (Komačka), 34. Hrabal (Svačinka), 44. Hrabal, 49. Hrabal (Svačinka), 52. Hrabal (Trulík), 56. Trulík (Hrabal)

Sokoli Pardubice: Levinský (Víšek) – Oubrecht, Kunt, Šťastný, Janeček, Brychta, Zozulák, Junek, Teichman, Lisa, Bahník, Dlesk, Škeřík, Chmelař, Ďopan, Němeček, Krigovský, Formánek
    FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Laja (Klobučník) – Robenek, Svačinka, Trulík, Lipový, Hrabal, Dombrovský, Klečka, Šimčík, Vojtíšek, Plíhal, Pastor, Řezáč, Církl, Ivan, Komačka, Zbořil

Rozhodčí: Hála, Kotala