Slovan Bratislava U21 – Nitra 3:2 (kon.) | Dunajská Lužná – Trnava B 1:0 (kon.) | Pohronie – Šaľa 1:0 (kon.)
Dolný Kubín – R. Sobota 4:2 (kon.) | FC Košice – Prešov 1:1 (kon.)
Dunajská Lužná
1:0 (0:0)
FC Spartak Trnava B
sk Neděle 15.11.2015, 13:00MONACObet liga

Dunajská Lužná tak v dnešnom súboji zvíťazila 1:0 a v tabuľke tak predstihla rezervu Banskej Bystrice. Domácim futbalistom tak so ziskom 22 bodov patrí siedma priečka v tabuľke. Trnavské "béčko" napriek sympatickému výkonu ostáva s osemnástimi bodmi na dne tabuľky DOXXbet ligy v skupine Západ. (14:53:19)

90+1
    Koniec zápasu. Domáci futbalisti si už dali pozor na svojho súpera a udržali si jednogólové vedenie.

90+1
    V závere zápasu uvidíme ešte jednu nadstavenú minútu, Trnavčanom už neostáva veľa času na vyrovnanie.

90
    Strela trnavského "béčka" sa ale neujala a končí mimo svätyne domácich, nasledovať bude odkop od brány.

89
    Trnava sa ale teraz dokázala dostať cez stred poľa a postupne sa dostáva pred šestnástku domáceho mančaftu.

88
    Oba tímy si medzi sebou teraz často vymieňajú loptu, hra je rozkúskovaná, čo vyhovuje domácim futbalistom.

87
    Ofenzívna akcia Trnavy opäť stroskotala na pozornej defenzíve hostí, ktorí teraz dostali loptu na útočnú polovicu a budú ju tam chcieť udržať čo najdlhšie.

86
    Dunajská Lužná sa snaží zbierať cenné sekundy, domáci dokázali prerušiť útok hostí a momentálne kontrolujú priebeh zápasu.

85
    Do konca zápasu ostáva päť minút, Dunajská Lužná stále vedie o jeden gól. Trnava B však neustále hrozí súperovi rýchlymi útokmi a na divákov tak čaká ešte zaujímavý záver stretnutia.

84
    Hostia sa dostali k strele, no lopta minula bránu domáceho brankára Močka, ktorý tak zasahovať nemusel a loptu teraz bude vykopávať od vlastnej brány.

83
    Trnava B sa ale snaží v závere zápasu spraviť niečo s výsledkom. Dunajská Lužná sa snaží zastaviť útok hostí, no futbalisti zo slovenského Ríma majú stále loptu na svojich kopačkách.

82
    Dunajská Lužná sa snaží v poslednej desaťminútovke kontrolovať priebeh zápasu a udržať si chudobné jednogólové vedenie.

81
    Hostia ale teraz v strede poľa stratili loptu a Dunajská Lužná sa snaží o rýchly protiútok.

80
    Dunajská Lužná vedie desať minút pred koncom zápasu o jeden gól, trnavské "béčko" sa však všemožne snaží o vyrovnanie.

79
    Po tom, čo lopta po útočnom snažení hostí končí za bránkovou čiarou bude nasledovať odkop od brány.

78
    Dunajská Lužná sa navyše na útočnej polovici dopustila faulu a Trnava tak môže postupovať dopredu.

77
    Trnava B ale do dnešného zápasu nastupovala s jednoznačným cieľom bodovať a hráči hostí majú k dispozícii ešte dostatok minút na vyrovnanie.

76
    Dunajská Lužná má loptu vo svojej moci a v záverečnej pätnásťminútovke sa bude snažiť udržať jednogólové vedenie.

75
    Teraz ale domáci brankár Róbert Močko podržal svoj tím a pripísal si na konto úspešný zákrok.