Neděle 15.11.2015, 20:45Kvalifikace ME • Baráž

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (22:44:50)

Zákroky brankáře: Ørjan Nyland – 3

Zákroky brankáře: Gábor Király – 3

Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes měli více ze hry než jejich soupeř a zaslouženě tak zvítězili 2:0. Na první branku dnešního utkání jsme nemuseli ani tak dlouho čekat, neboť se už ve 14. minutě trefil Priskin. Druhou branku dnešního utkání si vstřelil v 83. minutě do vlastní branky Henriksen a domácí už tak měli prakticky jistý postup na ME 2016. V 87. minutě ještě vstřelil branku na 2:1 opět Henriksen a to bylo vše co se v dnešním utkání stalo.

Držení míče: 39% – 61%
    Střely celkem: 11 – 13
    Střely na branku: 5 – 4

90+3

90+3
    Už nám běží poslední nastavená minutka zápasu a myslím, že o vítězi je už rozhodnuto.

90+2
    Hra se nyní pohybuje spíše na polovině hostujícího celku.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka zápasu.

89
    Helland poslal na branku tvrdou střelu poblíž hranice vápna, Király však jeho pokus v pohodě kryje.
    87. Markus HENRIKSEN - 2:1

87
    Norsko právě vstřelilo branku!
    Hosté snižují na rozdíl jedné branky! Berget se dostal ke střele uvnitř vápna soupeře, jeho tvrdou střelou dokázal Király vyrazit pouze k MARKUSI HENRIKSENOVI, a ten se následnou střelou k levé tyči nemýlil.

86
    Hosté si nyní nerozuměli mezi sebou na polovině soupeře a o míč tak přišli.

85
    Hosté nyní drží míč na svých kopačkách a kombinují s ním na polovině soupeře.
    83. Markus HENRIKSEN - 2:0

83
    Maďarsko právě vstřelilo branku!
    A o účastníkovi ME 2016 je nejspíše rozhodnuto! Dzudzsák poslal míč od rohového praporku na hlavu Bödeho, ten míč prodloužil za sebe a MARKUS HENRIKSEN si následně vstřelil nechtěnou vlastní branku.

82
    Domácí budou kopat roh.

82
    Johansen poslal na branku střelu poblíž hranice vápna, jeho pokus však nenadělal Királymu větší potíže.

81
    Böde se nyní dopustil útočného faulu ve vápně soupeře a navíc od rozhodčího vyfasoval za tento faul žlutou kartu.

Martin Penker

Branky: 14. Priskin, 83. Henriksen (vla.) – 87. Henriksen

Karty:   73. Nagy (HUN), 81. Böde (HUN) – 11. Johansen (NOR), 65. Forren (NOR)

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 4:6. Rohy: 4:9. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 10:10.
    Maďarsko: Király – Fiola, Guzmics, Lang, Kádár – Elek (46. Pintér) – Lovrencsics, Kleinheisler (75. Németh), Nagy, Dzsudzsák (C) – Priskin (62. Böde).
    Náhradníci: Bogdán, Megyeri – Böde, Bosnjak, Juhász, Németh, Nikolić, Pintér, Stieber, Szalai, Vanczák, de Almeida.

Norsko: Nyland – Elabdellaoui, Forren, Hovland, Aleesami – Tettey – Skjelbred (C) (80. Berget), Johansen, Ødegaard (46. Helland), M. Elyounoussi (46. Pedersen) – Henriksen.
    Náhradníci: André Hansen, Almenning Jarstein – Berget, Veton Berisha, Høgli, Linnes, Nordtveit, Pedersen, Selnaes, Søderlund, S. Strandberg, Helland.

Rozhodčí: Carlos Velasco – Alonso, Yuste – Díaz (všichni Španělsko)
    12.11.2015
    Norsko - Maďarsko 0:1

Branky: 26. Kleinheisler (Elek)

Karty:   20. Tettey (NOR), 65. Elabdellaoui (NOR) – 23. Gera (HUN), 34. Kádár (HUN), 39. Guzmics (HUN)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 10:2. Rohy: 16:0. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 10:15.