Jekatěrinburg – Riga 2:3 (0:1 po s.n.) | Chanty-Mansijsk – Jokerit 2:4 (kon.) | N.Novgorod – Dynamo Moskva 2:3 (1:2 po s.n.)
Minsk – Viťaz 3:2 (kon.) | Záhřeb – CSKA Moskva 1:0 (po pr.) | HC Slovan – Čerepovec 5:4 (kon.)
po s.n. (0:1)
Avtomobilist Jekatěrinburg
2:3 (1:0, 0:1, 1:1 - 0:0)
Dinamo Riga
Pondělí 16.11.2015, 15:00 • KrK Uralec • KHL

Ode mne je to pro tuto chvíli již vše, přeji Vám krásný zbytek dnešního večera. Nashledanou. (17:38:17)

Zblokované střely: 10 – 8

Hosté nakonec vítězí v dnešním utkání na ledě Jekatěrinburgu 3:2 po samostatných nájezdech, když se jako jediný v závěrečném rozstřelu prosadil Kaspars Saulietis, jenž rozhodl o exportu dvou bodů do Lotyšska.

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Dinamo Riga.
    Autorem vítězné branky je KASPARS SAULIETIS.

3. série
    0:1
    Petr Koukal (JEK) musel proměnit, jenže nepřekonal Erikssona a hostí tak vítězí v dnešním zápase!

2. série
    0:1
    Kaspars Saulietis (RIG) překonal Kováře perfektním blafákem do backhandu!

0:0
    Eero Elo (JEK) nepřekonal Erikssona v hostující brance.

Samostatné nájezdy začínají.

V nastavené pětiminutovce jsme se branky nedočkali, o vítězi utkání tak rozhodnou samostatné nájezdy!

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:55
    Tvrdá rána Kivisteho zpoza modré čáry ukončí prodloužení..

64:30
    A znovu totožná situace, bílí rozehrávají zpoza vlastní svatyně a již nikam nespěchají.

63:45
    Něco málo přes minutu zbývá do konce prodloužení. Hosté drží puk za vlastní brankou.

63:05
    První formace domácích si vytvořila menší tlak kolem hostující branky a nakonec donutila Erikssona zasáhnout.

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 9. Popov (Timašov), 41. Elo (Timašov) – 24. Sestito (Seigo, Galvinš), 49. Kundrátek (M. Redlihs), rozh. náj. Saulietis