Jekatěrinburg – Riga 2:3 (0:1 po s.n.) | Chanty-Mansijsk – Jokerit 2:4 (kon.) | N.Novgorod – Dynamo Moskva 2:3 (1:2 po s.n.)
Minsk – Viťaz 3:2 (kon.) | Záhřeb – CSKA Moskva 1:0 (po pr.) | HC Slovan – Čerepovec 5:4 (kon.)
Medveščak Záhřeb
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)
CSKA Moskva
Pondělí 16.11.2015, 19:30 • Dom Sportova Zagreb • KHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji hezký zbytek večera a u dalších online přenosů z hokeje se těším na shledanou. (22:15:04)

Oslabení: 0 – 0

Je dobojováno. Po pouhých sedmnácti vteřinách rozhodují o bodu navíc domácí hokejisté, kteří hned z první akce nastavené doby skórovali z hole Patricka Bjorkstranda. Hosté si z ledu Medveščaku odvezou jediný bod.

60:17 Patrick BJORKSTRAND - 1:0

60:17
    Medveščak právě vstřelil branku!
    Tak prodloužení netrvalo vůbec dlouho a domácí nakonec rozhodují toto utkání. PATRICK BJORKSTRAND si sjel k levému kruhu, odkud okamžitě vystřelil a brankáři Sorochinovi nedal vůbec žádnou šanci. Zápas tímto končí a bonusový bod navíc si připisuje Medveščak. Asistence: Gilbert Brulé, Blake Parlett.

60:01

Po třech třetinách skončilo skóre jako na začátku utkání, tedy 0:0. Zápas tak musí rozhodnout buď prodloužení, které bude trvat pět minut nebo pak samostatné nájezdy, pokud se nerozhodne ani v nastaveném čase.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:28
    Základní hrací doba pomalu končí a vypadá to vypadá, že utkání opravdu dojde do nastavené doby. Ještě ale samozřejmě nepředbíhejme.

58:42
    Po nenápadné teči Radulova změnil puk směr jízdy, ale Taylor ho nakonec dokázal chytit a má ho ve své moci.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:35
    Domácí Morrisonn zůstal po střetu s hostujícím hráčem ležet na zemi a nevypadalo to s ním dobře. Nakonec odjel po svých a bude tedy v pořádku.

56:46
    Na druhé straně se o podobnou věc snažil Žarkov, ale toho o puk obrala domácí pozorná obrana.

56:04
    Tomáš Mertl číhal před brankou CSKA na dorážku po střele Hedberga, ale bylo to zbytečné. Sorochin totiž puk lapil okamžitě po střele druhého jmenovaného.

55:06
    Z otočky pálil Brulé z prostoru mezi kruhy, reflexním zákrokem ale jeho střelu likviduje Sorochin. Opět se tak skóre v dnešním utkání nemění.