Chabarovsk – Novosibirsk 0:3 (kon.) | Vladivostok – Novokuzněck 2:1 (kon.) | Magnitogorsk – Kazaň 1:2 (1:2 po s.n.)
Ufa – Toljatti 5:1 (kon.) | Jaroslavl – Jekatěrinburg 7:4 (kon.) | CSKA Moskva – HC Slovan 0:2 (kon.)
Čerepovec – Záhřeb 4:0 (kon.) | Jokerit – Omsk 2:3 (po pr.) | Petrohrad – Barys 5:1 (kon.)
Soči – Chanty-Mansijsk 5:1 (kon.)
CSKA Moskva
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
HC Slovan Bratislava
Čtvrtek 19.11.2015, 17:30 • CSKA Universal Sports Hall • KHL

Je konec! CSKA Moskva mělo v dnešním utkání se Slovanem Bratislava velkou převahu, nicméně přesto prohrálo 0:2!

První třetina nabídla jasnou převahu domácí celku, který se však za dvacet minut nedokázal střelecky prosadit! Dvě velké šance měl Dmitrij Kugryšev, a úvodní branku měl na hokejce tak Pihlström. V závěru Slovan vybojoval přesilovou hru, ze které však nebezpečný nebyl!

Ve druhé třetině jsme se dočkali první branky, to když se z dorážky prosadil ve 24. minutě Marek Viedenský! Očekávaný tlak CSKA po úvodní brance nepřícházel. Domácí celek měl velké šance až v závěru poločasu, to však předvedl skvělé zákroky Michael Barnett!

Ve třetí třetině mělo CSKA velkou převahu, a pokoušelo se vstřelit vyrovnávací branku! Domácí měli k dispozici i dvě přesilové hry, avšak ani jednu neproměnili. V samotném závěru se tak při power-play prosadit Francis Pare, který potvrdil výhru svého celku!

ČESKÁ STOPA
    Lukáš Kašpar (SBA) – 0+0, 2 střely, TOI – 18:39

To je z mé strany vše, a u dalšího textového přenosu se těším brzy nashledanou! (19:53:56)

Francis PARE - 0:2

59:26
    Slovan právě vstřelil branku!
    A je pravděpodobně rozhodnuto! Moskevský celek to zkoušel v šesti, nicméně hosté se dokázali dostat z pásma ven! Střelu Tomáše Surového ještě obránce zablokoval, avšak FRANCISE PARE už skončila v síti! Asistence: Tomáš Surový

59:17
    CSKA to zkouší bez brankáře!

59:02
    Necelou minutu před koncem základní hrací doby hlavní rozhodčí přerušil hru, neboť kotouč zůstal ležet na boční síti. Domácí celek si navíc bere oddechový čas!

58:39
    Michal Sersen v rohu kluziště skvěle dohrál Radulova, a Cam Barker následně vyhodil kotouč do středního pásma!

58:16
    Z pravé strany střílel Kiselevič, jehož pokus se pokoušel tečovat Radulov. Kotouč nakonec skončil v náračui Garnetta, a bude se vhazovat v pásmu hostů!

57:54
    K další střele domácího celku se dostal z levé strany obránce Sergejev. Pohotová obrana Slovanu však jeho pokus zablokovala!

57:39
    Ladislav Nagy držel kotouč za brankou Stanislava Galimova, a také ušetřil nějaké vteřinky!

57:09
    Hostující celek skvěle brání modrou čáru, a svého soupeře zatím do kombinace v útočném pásmu nepouští!

56:44
    Za brankou operoval s kotoučem Alexander Radulov, kterému před branku najel obránce Naumenkov. Přihrávku ruského útočníka však skvěle zablokoval Lukáš Kašpar!

56:19
    Od modré čáry vyslal hodně nepřesnou střelu obránce Denisov, který mířil hodně vysoko nad branku!

55:53
    Lukáš Kašpar zavezl kotouč do útočného pásma, a ušetřil cenné vteřinky pro svůj tým!

55:25
    Po další chybě hostující obrany se dostal ke střele Alexander Radulov, jehož střelu však Garnett vyrazil nad sebe! Následně jeden z obránců Slovanu dostal branku z původního postavení, a hra je přerušena. Vylučovat se však nebude!

54:49
    Těsně po návratu Cama Barkera na led střílel od modré obránce Kiselevič. Jeho dělovku však dokázal Garnett vyrazit do rohu kluziště!

54:25
    Další přesilová hra CSKA se blíží ke svému konci! Před malou chvíli pálil z pravé strany Dmitrij Kugryšev, nicméně jeho střela skončila v lapačce Garnetta!

53:56
    Geoff Platt si najel z pravé strany před branku, a behendem vystřelil. Jeho pokus zastavil břevno branky Garnetta!

53:28
    Hráči Slovanu při kombinaci svého soupeře v útočném pásmu skvěle napadají, a tentokrát Starosta dokázal vybojovat kotouč, a vyhazuje!

53:03
    Nepřesně tentokrát přihrával Nikita Zajcev, a kotouč je ve středním pásmu!

52:36
    Další příležitost domácího CSKA na vyrovnání! Na trestnou laivci míří Cam Barker, a je tu další přesilová hra pro domácí celek!

52:26
    Tomáš Surový se vydal osamocený na útočný výlet, a prověřil pozornost Stanislava Galimova!

51:47
    O další rozruch před brankou Garnetta se postaral Jan Muršak, který obkroužil hostující branku, a dostal do zakončení. Garnett však udržel kotouč před brankovou čárou!

51:26
    Slovan zatím situaci ve třetí třetině zvládá, a drží svůj hubený náskok. CSKA je však velmi nebezpečné!

50:36
    Michael Garnett dnes v brankovišti doslova čaruje! Tentokrát mu nepomohl vlastní obránce, který srazil střelu Muršaka přímo na hokejku Radulova. Ruský útočník pohotově vypálil, nicméně Garnett zasáhl betonem!

49:42
    Po delší době se do útočného pásma podíval také Slovan, avšak dvojice Surový – Bartovič nic kloudného nevymyslela.

49:04
    Domácí Sergej Andronov se prokličkoval přes levou stranu před branku, a dostal se do zakončení. Jeho ránu Garnett vyrazil pouze před sebe, nicméně nejrychleji se zorientoval Starosta, který poslal kotouč ven z pásma!

48:06
    Michael Garnett byl velmi agresivně napadán za brankou při rozehrávce, nicméně kanadský brankář situaci zvládl!

47:26
    Domácí celek pokračoval v kombinaci v útočném pásmu. Do zakončení se však zatím hráči CSKA nedostali.

46:53
    V závěru přesilové hry to ještě zkusil Alexander Radulov z hranice pravého kruhu. Jeho střela však přesná nebyla!

46:26
    Armádní klub se dostal velmi rychle zpět do útočného pásma, a v další šanci se ocitl Dmitrij Kugryšev, který dostal přihrávku před branku od Radulova. Ruský útočník však mířil mimo!

46:01
    Slovan dnes hraje v přesilových hrách opravdu velmi dobře, a přichází další vyhození!

45:31
    Dmitrij Kugryšev si najel z levé strany před branku, a dostal se do zakončení. Michael Garnett si však prostor u své levé tyče pohlídal!

45:05
    Velká šance pro domácí CSKA! Na trestnou lavici míří Vladimír Mihalík, což znamená, že si moskevský celek zahraje přesilovou hru!

44:06
    Po nepřesné rozehrávce Kiseleviče se dostal ke kotouči hostující Tomáš Surový, který vyrazil do protiútoku, a vystřelil z mezikruží. Galimov však zasahovat nemusel, neboť Surový nemířil přesně.

43:08
    Slovan je v poslední minutě aktivnějším týmem, a dostal se opět do zakončení. Ladislav Nagy pálil z hranice pravého kruhu, avšak Galimov byl připraven!

42:27
    Poprvé ve třetí třetina zahrozil také bratislavský Slovan! Tomáš Surový si udělal prostor na levé straně, ale jeho střela nebyla přesná.

41:09
    Obrovskou šanci mělo domácí CSKA! Od modré nahodil kotouč před branku Zajcev, jehož nahození tečoval Jan Muršak. Garnett na změnu směru letu puku nereagoval, avšak kotouč nakonec vyrazil betonem!

40:39
    Moskevský celek měl v závěru třetiny k dispozici ještě část přesilové hry, nicméně zatím se nedostal ani do útočného pásma.

40:01

Poslední třetina začne za nadějného stavu pro bratislavský Slovan přibližně v 19:14.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:17
    Slovan se dokázal osvodobodit, a vyhodil kotouč až za branku Galimova. CSKA se však velmi rychle vrátilo do pásma, a momentálně kombinuje v útočném pásmu!

38:54
    Další parádní zákrok Michaela Garnetta! Alexander Radulov si vybruslil před branku z pravého rohu, nicméně kanadského brankáře nepřekonal!

38:48
    A je zde další přesilová hra pro CSKA! Na trestnou lavici usedá hostující kapitán Tomáš Surový!

38:34
    Těsně po návratu Lukáše Kozáka na led měl obrovskou šanci Ján Muršak, ke kterému se dostal kotouč po přihrávce Radulova. Slovinský útočník však nedokázal překonat výborného Garnetta!

37:52
    Domácím se však zatím přesilová hra příliš nedaří. Radulov a spol. se nemůžou dostat do pásma, teď byl navíc odpískán ofsajd!

37:33
    Nikita Zajcev teď chyboval na útočné modré, a nabídl kotouč Viedenskému. Slovenský útočník však neměl dostatečnou rychlost, a do úniku se nedostal!

36:51
    První střelu přesilové hry domácího celku vyslal z levé strany Nikita Zajcev. Střelu ruského obránce však Garnett lapil!

36:26
    Moskevský celek si však zahraje přesilovou hru, neboť se nedovoleným zákrokem provinil Lukáš Kozák!

36:18
    Domácím se tentokrát rozehrávka příliš nepovedla, neboť nahození Kiseleviče mířilo na zakázané uvolnění. U kotouče byl však první Andronov, který však obrkoužením branky Garnetta nepřekvapil!

35:28
    Dmitrij Kugryšev najel před branku z levého rohu, nicméně do zakončení se nedostal, neboť spadl při souboji s Lužou.

34:58
    Slovan vyrazil do protiútoku, který táhl po pravé straně Pavol Skalický. Následně slovenský útočník posílal kotouč před branku, nicméně jeho přihrávku zablokoval obránce Zajcev!

34:09
    Za nahozením Zajceva spěchal do levého rohu Andrej Kuzmenko, který však nedokázal obrat Starostu, a Slovan otáčí hru.

32:51
    Na druhé straně zahrozilo CSKA, když od modré tvrdě vypálil Nikita Zajcev. Michael Garnett však dokázal střelu vyrazit do rohu kluziště!

32:14
    Michel Miklík obkroužil domácí branku, a našel mezi kruhy Viedenského. Slovenský útočník však svou střelu nenasměřoval přesně!

31:29
    Na druhé straně po delší době zahrozilo také CSKA! Po pravé straně zatáhl kotouč do pásma Pihlström, který posílal kotouč před branku pro Korotkova. Garnett však dokázal hru přerušit!

30:19
    Tomáš Surový operoval s kotoučem za brankou. Následnou zadovkou málem našel na modré čáře orbánce Sersena, ten však na kotouč nedosáhl!

29:39
    Přesilová hra Slovanu je u konce! Jevgenij Korotkov je již zpět na ledě!

29:19
    Moskevský celek nechce pustit svého soupeře do pásma, a tak Slovan musí začínat opět od vlastní branky!

28:41
    Slovanu se podařilo usadit v útočném pásmu, a kombinoval. Následně se však dobře napadající CSKA dostalo ke kotouči, a vyhodilo z pásma ven.

27:40
    Další komplikace pro domácí celek! Francis Pare byl ve středním pásmu faulovaný Jevgenijem Korotkovem, a je z toho přesilová hra pro Slovan!

27:29
    Aktivita hostů v útočném pásmu pokračovala! Na levé straně dostal hodně prostoru Francis Pare, jehož ránu však Galimov dokázal lapit!

27:06
    Chybnou rozehrávku Denisova zachytil na modré čáře obránce Michal Sersen, který pohotově vystřelil. Jeho pokus však obrana CSKa zablokovala!

26:26
    Velmi agresivně napadal také Žiga Jeglič, který znepříjemnil život rozehrávajícímu Kiselevičovi. Ruský obránce však nakonec situaci zvládl!

25:49
    Rozehrávající Nikita Zajcev se dostal pod tlak napadajícího Ladislava Nagyho. Ruský reprezentant i tak dokázal kloudně rozehrát, a domácí míří vpřed!

25:05
    Domácí celek je opět velmi aktivní v útočném pásmu. Tentokrát však CSKA zastavilo přerušení hry, neboť kotouč se dostal do ochranné sítě.

24:33
    Nikita Kvartlanov dostal od obrany Slovanu hodně prostoru na levé straně, a tak zkusil vystřelit. Jeho střelu však Michael Garnett v pohodě lapil!

24:08
    Dmitrij Kugryšev podnikal zajímavý průnik do útočného pásma, avšak jeho postup zastavil čárový rozhodčí, který odpískal ofsajd!
    Marek VIEDENSKÝ - 0:1

23:09
    Hostující Slovan se dostává překvapivě do vedení! Po levé straně zatáhl kotouč do pásma David Skokan, který vyslal nepříjemnou střelu, tu Galimov vyrazil. K dorážce se však pohotově dostal MAREK VIEDENSKÝ, který poslal kotouč do sítě! Asistence: David Skokan

21:51
    Slovan se pokouší být na začátku druhé třetiny velmi aktivní, avšak přes dobře propracovanou obranu CSKA se nemůže dostat.

21:09
    Obránce Nikita Zajcev od modré čáry nahodil kotouč před branku Michaela Garnetta, který nahození vyrazil přímo před sebe. K dorážce se dostal Radulov, který však kanadského brankáře nepřekonal!

20:39
    Slovenskému celku se však nepodařilo usadit v útočném pásmu, a domácí jsou v plném počtu!

20:09
    Na začátku druhé třetiny moskevský klub pokračuje v přesilové hře, která bude trvat ještě zhruba půl minuty!

20:01

Druhá třetina začne přibližně v 18:21.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:43
    Bratislavský Slovan se ještě pokoušel dostat v závěru třetiny do útočného pásma, avšak je odpískán ofsajd!

19:06
    První střelu při přesilové hře Slovanu vyslal obránce Cam Barker, jehož přízemní střela však mířila pouze do připraveného Galimova!

18:39
    Slovan si zahraje přesilovou hru! Na trestnou lavici míří Roman Ljubimov, který nedovoleným způsobem zastavil postup Tomáše Surového!

18:25
    Moskevský celek teď nechává tvořit svého soupeře, který momentálně zahajuje útok z vlastního pásma.

17:29
    Teď však obránce Patrik Luža obral o kotouč v rohu Dmitrije Kugryševa, a vyhazuje do středního pásma. Celá pětka tak střídá!

16:57
    CSKA pokračuje v kombinaci v útočném pásmu, hostující celek se stále nemůže dostat k puku, a hráči Slovanu jsou již viditelně unavení.

16:23
    Moskevský celek stupňuje svůj tlak! Další šanci měl Radulov, který střílel z levé strany. Hostující celek se zmohl pouze na vyhození kotouče na zakázané uvolnění!

15:30
    Zajcev se zmocnil kotouče za vlastní brankou, a obkroužil hostující branku, a následně vystřelil. Garnett vyrazil kotouč pouze k Philströmovi, který však kanadského brankáře z dorážky nedokázal překonat!

14:41
    Lukáš Kašpar velmi nepříjemně napadal rozehrávku CSKA, domácí hráči se však i tak dokázali dostat do pásma, a kombinují.

14:03
    Obránce Naumenkov musel na modré čáře řešit nepříjemně skákající kotouč. Ruský obránce však dokázal puk odpálit před napadajícím Viedenským do bezpečí.

13:03
    Moskevský celek zatím svého soupeře jasně přehrává! Další šanci měl Geoff Platt, který dostal přihrávku na pravou stranu od Zajceva. Střelu běloruského útočníka však Galimov vyrazil!

12:09
    Na druhé straně zahrozil hostující Pavol Skalický, nicméně jeho přízemní střelu dokázal Galimov vyrazit. Následuje komerční přestávka!

11:53
    Další velká šance domácího celku! Radulov si opět udělal místo na pravé straně, a následně poslal kotouč pod sebe, kam si najel Dmitrij Kugryšev. I jeho další střelu však Garnett vyrazil!

10:59
    Kiselevič udržel kotouč na modré čáře, a našel za brankou Radulova. Ruský útočník se následně obtočil kole Barkera, a hledal před brankou Muršaka, ten však kotouč nezasáhl!

10:25
    Další šanci hostujícího celku si vypracoval Geoff Platt, který se pokoušel kanadského brankáře překvapit střelou z pravé strany. Jeho ránu však Garnett lapil!

09:33
    Další obrovská šance domácích! Alexander Radulov zůstal osamocený na pravé straně, a tak našel mezi kruhy volného Kugryševa, jehož ránu však vyrazil Garnett!

09:17
    Těsně před návratem Lukáše Kozáka na led se podařilo domácím vyhodit kotouč až k brance Galimova!

08:46
    Teď se však domácí celek usadit v útočném pásmu, a od modré nebezpečně pálil Michail Naumenkov. Jeho ránu však dokázal Garnett vyrazit!

08:26
    Bratislavský Slovan pokračuje v dobrém výkony při přesilovce svého soupeře, a opět vyhazuje!

07:50
    Začátek přesilové hry se však domácímu celku příliš nepovedl, hráči Slovanu skvěle napadali, a po jednom ze soubojů se dostal kotouč do ochranné sítě!

07:20
    Máme tady první vyloučení v dnešním utkání! Na trestnou lavici míří hostující Lukáš Kozák, a moskevský celek si zahraje první přesilovou hru!

06:42
    Velmi pěknou akci provedl Dmitrij Kugryšev, který se dostal středem obrany Slovanu do útočného pásma. Následně však ruskému útočníkovi vypíchl kotouči obránce Luža!

06:06
    Hráči Slovanu skvěle napadali v útočném pásmu, a moskevskému celku rozehrávku pořádně znepříjemnili. Následně se Tomáš Surový opravdu ke kotouči dostal, ale nacházel se v ofsajdu!

05:33
    Domácí celek je zatím dle očekávání v dnešním zápase jednoznačně lepší. K další střele se dostal Radulov, avšak ani on Garnetta nepřekonal.

04:29
    Hned po vhazování se dostal ke střele od modré čáry obránce Nikita Zajcev. Jeho střelu se pokoušel tečovat Andronov, jenže tečoval kotouč mimo branku!

04:23
    K dalšímu ohrožení branku Michaela Garnetta se dostal hostující Antti Pihlström, který střílel z pravé strany. Kanadský brankář však jeho pokus kryl!

03:43
    Tomáš Surový se postaral o první střelecký pokus svého celku v tomto zápase. Jeho střela však byla sražena do ochranné sítě!

03:13
    Obrovská šance pro domácí celek! Po pravé straně postupoval do přečíslení Maxim Mamin, který si následně najel do mezikruží, a nebezpečně vypálil. Garnett dokázal vyrazit jak jeho střelu, tak i dorážku Platta!

02:59
    Hráči moskevského celku velmi aktivně napadají, čímž hostům rozehrávku rozhodně nezlehčují!

02:26
    Lukáš Kašpar se pokoušel dostat do útočného pásma přes pravou stranu. Postup českého útočníka si však pohlídal obránce Kiselevič!

01:38
    Úvod utkání zatím jednoznačně patří domácímu celku, který hraje velmi útočně.

00:42
    Na útočné modré chyboval Ján Muršak, který málem nabídl kotouč Nagymu. Slovenský reprezentant však zareagoval pozdě, a ke kotouči se nedostal.

00:11
    Úvodní vhazování vyhrál domácí celek, který tak má výhodu první útoku v tomto utkání.

00:01

CSKA Moskva: Sorokin (Galimov) – Zajcev, Kiselevič, Naumenkov, Denisov (C), Panin, Sergejev, Pivcakin – Kugryšev, Muršak, Radulov – Platt, Andronov, Mamin – Pihlström, Korotkov, Žarkov – Ljubimov, Junkov, Kvartalnov

HC Slovan Bratislava: Garnett (Brust) – Luža, Starosta, Barker, Sersen, Mihalík, Valach, Kozák – Jeglič, Tičar, Nagy – Bartovič, Surový (C), Pare – Miklík, Viedenský, Skokan – Kašpar, Skalický, Lušňák.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Příjemné čtvrteční odpoledne všem hokejovým fanouškům a fanynkám! Kontinentální hokejová liga má dnes na programu celkem deset utkání. My se společně zaměříme na utkání CSKA Moskva se slovenským Slovanem Bratislava. Úvodní vhazování je naplánováno v 17:30, a u textového přenosu se na vás bude těšit Jan Havlovic.

CSKA MOSKVA
    Moskevskému gigantu se, jako každoročně, velmi daří. Momentálně se armádní klub nachází na třetí pozici Západní konference se ziskem 62 bodů. Na první Jaroslavl moskevský celek ztrácí pouhý bod, tudíž by dnes potřeboval vyhrát! V posledních zápase se však svěřencům trenéra Dmitrije Kvartalnova příliš nedaří. Nejprve se střetli právě s bratislavským Slovanem v hlavním městě Slovenska. Vyprodaná Slovnaft Arena viděla krásný hokej, a CSKA se v samotném závěru podařilo srovnat z 2:0 na 2:2. V samostatných nájezdech rozhodl Lukáš Kašpar. V posledním utkání se CSKA představilo v Záhřebu. Chorvatský celek podal velmi statečný výkon, a utkání došlo za bezbrankového stavu až do prodloužení, ve kterém se radovali domácí. Trenér CSKA se v posledních zápase může spolehnout zejména na Dmitrije Kugryševa, který za posledních pět zápasů nastřílel čtyři branky!

HC SLOVAN BRATISLAVA
    Jediný slovenský účastník KHL se nachází na jedenácté pozici Západní konference. Svěřenci Miloš Říhy však podávají velmi dobré výkony, a chtějí do play-off. Na Dinamo Minsk, které se nachází na osmé příčky, ztrácí Slovan pouhé dva body!

Slovan má za sebou dva domácí zápasy. Jak již bylo zmíněno, oba soupeři se před nedávnem střetli v Bratislavě. Domácí ztratili v samotném závěru dvoubrankové vedení, v samostatných nájezdech však rozhodl domácí Lukáš Kašpar. V posledním utkání přivátal tým MIloše Říhy Severstal Čerepovec. Velmi vyrovnané utkání rozhodl v 55. minutě Lubomír Višňovský gólem na 5:4! Do dnešního utkání vstupuje Slovan v pozici outsidera.