COMBIX Ústí n/L – Boca Chotěboř 8:7 (kon.) | Olympik Mělník – Dalmach Turnov 1:5 (kon.) | Jablonec n/N – Litoměřice 5:5 (kon.)
Gold Combix Ústí nad Labem
8:7 (3:2)
FK Boca Chotěboř
Pátek 20.11.2015, 20:00 • Sportcentrum Sluneta, Jateční 1026/18, Ústí nad Labem 10-Klíše • 2. Futsal liga západ • 8. kolo

Utkání mezi Combixem a Chotěboří mělo po prvním poločase nejasný vývoj. Nakonec se domácí rozstříleli a v jednom momentě vedli i o čtyři branky. Čtyřbrankový rozdíl ale dokázala Chotěboř při power-play snížit na tříbrankový, avšak k remíze nedošlo. COMBIX Ústí nad Labem si připisuje plný počet bodů za výhru 8:7 na domácí půdě.

Z Ústí nad Labem je to ode mě vše a těším se na počtenou u dalších online přenosů. Přeji hezký víkend. Tereza Košťálová (21:50:01)

Pozápasové ohlasy trenérů:

Lukáš Vobecký (COMBIX Ústí nad Labem): "Podle očekávání nás čekal těžký zápas. V polovině druhého poločasu jsme se dostali do slibného vedení, které jsme si ke konci zápasu zkazili. Po bláznivém průběhu získáváme tři body."

Miloš Moravec (FK Boca Chotěboř): "Povedlo se nám zlepšit týmovou hru ve druhém poločase, což vedlo k vytváření šancí. Nicméně jsme dělali velké hrubky v defenzivě, z čehož domácí efektivně těžili. Kluky musím pochválit za posledních šest minut a za perfektně odehrané power-play, kdy se nám podařilo snížit na rozdíl jedné branky. Na obě strany se jednalo o kvalitní utkání."

Dnešní utkání sleduje 150 diváků.

39:13
    Pasekovu střelu vychytal Staněk místo Pátka.

38:39
    Oddechový čas pro domácí.

38:39
    Chotěboř právě vstřelila branku!
    TOMÁŠ NOVOTNÝ vystřelil na bránu Combixu přesně a snižuje na jednobrankový rozdíl. Asistence: Dušan Čapek.

37:50
    Boca bez brankáře.

37:34
    Chotěboř pokračuje s brankářem.

37:34
    Dušan Čapek naprosto bezchybně zamířil míč za Jakuba Marka. Bez asistence.

37:34
    Penaltu provede Dušan Čapek.

37:34
    Jan Malec (UNL) fauloval protihráče a obdržel žlutou kartu. Zároveň se tímto načítá šestý faul Combixu a následuje penalta.

35:11
    PAVEL NOVOTNÝ dorazil nahrávku Ondřeje Staňka za záda Jakuba Marka z pravé strany hřiště. Asistence: Ondřej Staněk.

34:58
    Skvělý zákrok Marka zabránil snížení stavu hostů.

34:18
    Tomáš Novotný z ostrého úhlu proti pozornému Jakubovi Markovi neuspěl.

33:19
    Chotěboř bez brankáře.

33:10
    Vychytání na poslední chvíli bylo nyní k vidění v podání Pátka proti útočícímu Pasekovi.

32:34
    COMBIX Ústí nad Labem si připisuje pátý faul v tomto poločase.

32:05
    COMBIX Ústí nad Labem právě vstřelil branku!
    Jan Malec nahrál připravenému JANU MARTÍNKOVI, který se prezentoval střelou do šibenice. Asistence: Jan Malec.

31:55
    Malec měl vystřelit z první, jeho čekání s vystřelením gól nepřineslo.

30:54
    Na hřišti nejsou k vidění žádné velké akce.

29:48
    LUKÁŠ KROK poslal míč přesně do svatyně Chotěboře z vápna po nahrávce od vlastního brankáře. Asistence: Jakub Marek.

29:34
    Staňkovu dělovku na břevno vyrazil Marek v poslední vteřině.

28:17
    Michal Čapek z pravé postranní čáry nemířil přesně.

27:22
    Dušan Čapek (CHO) inkasuje od hlavního sudího žlutý kartónek za podkopnutí Jaroslava Paseky na středu hřiště.

26:50
    FK Boca Chotěboř se pokouší na útočné polovině o útočné kombinace.

25:24
    Lukáš Krok svou střelou vylákal brankáře hostů ven z branky. Míče se ujal JAN MARTÍNEK, kterému stačilo pouze zakončit do naprosto odkryté brány. Asistence: Lukáš Krok.

24:57
    LUKÁŠ KROK hlavičkou k zadní tyči vrací jednobrankové vedení svému mužstvu. Asistence: Jan Martínek.

24:51
    Krok z pravé strany minul svatyni hostů.

24:12
    Michal Čáp nahrál ONDŘEJOVI STAŇKOVI, který si čistým průstřelem domácí obrany a bezmocného gólmana připisuje hattrick. Asistence: Michal Čáp.

21:01
    Jan Martínek z levé strany zahlédl naprosto volného LUKÁŠE KROKA na opačné straně, který dorazil míč do sítě Chotěboře. Asistence: Jan Martínek.

20:27
    Martin Stach (UNL) obdržel žlutou kartu za podražení.

20:27
    Tomáš Novotný nalezl nikým nechráněného PAVLA NOVOTNÉHO, který si s Jakubem Markem bezchybně poradil. Asistence: Tomáš Novotný.

20:15
    Krok kopl míč nad.

20:01

Po prvním poločase vede domácí tým, i když to ze začátku vypadalo jinak. Gól vstřelil jako první tým hostů, konkrétně Ondřej Staněk v deváté minutě. Následně však do černého mířil pouze mužstvo Combixu, ale v devatenácté minutě se podařilo opět Ondřejovi Staňkovi snížit vedení domácích na jednobrankové.

Druhý poločas začne přibližně ve 20:55 hod.

20:00

19:54
    Poločas se spíše už jen dohrává.

18:51
    ONDŘEJ STANĚK si hravě poradil s ústeckou obranou a z těsné blízkosti prostřelil brankáře Combixu. Asistence: Pavel Klimeš.

18:32
    Přízemní střelu Dušana Čapka Jakub Marek vyrazil.

18:19
    Štorc od hranice vápna Pátka nepřekonal.

17:52
    Klimeš z dálky nezamířil míč přesně.

17:17
    Michal Čapek se pokusil snížit vedení COMBIXU, ale trefil pouze vnější síť brány domácího celku.

16:46

16:26
    Pohledná akce Kroka gólem neskončila.

16:12
    Dušan Čapek z pravé strany nebyl úspěšný.

15:01
    MARTIN STRACH si hravě poradil s obranou týmu Boca Chotěboř jedovkou z levé strany k pravé tyči. Gólman zůstal bezradný a proti jeho střele nic nezmohl. Asistence: Jakub Marek.

14:53
    Opatrnou střelu Kroka vyrazil Pátek na poslední chvíli konečky prstů.

13:20
    Tomáš Friedl nalezl volného JAROSLAVA PASEKU, který si střelou k protější tyči připisuje do osobních druhý přesný zásah. Asistence: Tomáš Friedl.

12:15
    Klimeš srazil při útočné kombinaci Stacha, čímž připisuje svému celku další faul.

11:38
    Krok kličkoval před bránou hostů celkem dlouho, ale nakonec si s ním obrana Chotěboře poradila.

10:15
    Je vyrovnáno! JAROSLAV PASEKA dorazil balón do odkryté branky po přihrávce od Lukáše Kroka. Asistence: Lukáš Krok.

10:03
    Pátek si poradil se střelou z dálky od Kroka.

08:01
    Radek Odvářka na levé straně poslal nahrávku ONDŘEJOVI STAŇKOVI, který si poradil s Jakubem Markem střelou z hranice brankoviště. Asistence: Radek Odvářka.

08:00
    Odvářka se pokusil z těsné blízkosti přelstít Marka, ale Paseka se mu postavil úspěšně do cesty.

07:24
    Paseka z levé strany hrací plochy jen o kousek minul svatyni Chotěboře.

06:45
    Skvělý zákrok Marka. Domácí gólman zabránil gólu skluzem proti Klimešovi.

06:01
    Staněk Marka nepřekonal.

05:27
    Martin Stach se zvedá a pokračuje ve hře.

05:27
    Martin Stach bránil a spadl na něj Tomáš Novotný. Martin Stach zůstal ležet na zemi a rozhodčí musel zastavit hru.

04:53
    Hosté si připisují první faul.

04:48
    Pavel Novotný od hranice velkého brankoviště nemířil přesně.

04:31
    Ústí nad Labem si drží míč na svých sálovkách.

03:28
    Klimeš z pravé strany nemířil přesně.

02:53
    Paseka z rohu nahrál Štorcovi. Druhý jmenovaný defenzivu hostů neprostřelil.

02:51
    Paseka téměř z poloviny hřiště jen těsně minul.

02:24
    Chotěboři se nedaří prostřelit domácí obranu.

01:43
    Friedl se provinil podkopnutím protihráče.

01:31
    Friedl po autu nahrál Krokovi, který z dálky minul.

01:01
    Krok přihrál Martínkovi, který měl velkou příležitost vstřelit gól, ale zamířil nad.

Delegát svazu: Zbyněk Poppr.

COMBIX Ústí nad Labem: Marek (Sláma) – Friedl, Stach, Černohorský, připraven Maštalíř – Krok, Martínek – Paseka, Štorc – připraven Kubala, připraven Malec. Trenér: Lukáš Vobecký.

FK Boca Chotěboř: Pátek – Čáp, D. Čapek, M. Čapek, Odvářka – Staněk, Klimeš – P. Novotný, T. Novotný. Trenér: Miloš Moravec.

Rozhodčí: Řeháček, Stádník; delegát: Poppr.

Letošní bilance obou týmů v soutěži:

COMBIX Ústí nad Labem:
    7 zápasů: 3 výhry, 1 remíza, 3 porážky; skóre 32:39, 10 bodů, 6. místo.

FK Boca Chotěboř:
    7 zápasů: 5 výher, 0 remíz, 2 porážky; skóre 34:27, 15 bodů, 3. místo.

Poslední ligová utkání obou celků (5. kolo 2. ligy skupiny Západ):

FK GMM Jablonec nad Nisou – COMBIX Ústí nad Labem
    9:5 (4:1)
    Branky: 9. Bláha (Masařík), 9. Mečíř (Haunold), 20. Suchomel (Holický), 20. Soukup (Bláha), 24. Mečíř (Krejčík), 25. Suchomel, 30. Beníšek (Suchomel), 33. Mečíř (Duda), 36. Mečíř (Suchomel) – 11. Krok (Stach), 23. Krok (Stach), 29. Černohorský (Krok), 35. Štorc (Krok), 37. Friedl (Martínek).
    ŽK: 16. Bláha, 28. Krejčík (oba GNJ).
    Rozhodčí: Krupa, Vrtal.
    Delegát: Bydžovský.
    Diváci: 50.

FC Betis Kadaň – FK Boca Chotěboř
    6:4 (1:0)
    Branky: střelci nejsou z technických důvodů k dispozici.
    ŽK: Kaidl – Vymetal, Novotný.
    Rozhodčí: Stádník, Říha.
    Delegát: Kirilák.
    Diváci: 200.

Příjemný páteční večer z krajské metropole Ústeckého kraje, kde zanedlouho začne 8. kolo 2. ligy skupiny Západ. COMBIX Ústí nad Labem hostí FK Boca Chotěboř.

Vítáme Vás u on-line přenosu z Ústí nad Labem, kterým Vás bude provázet Tereza Košťálová. Utkání začíná ve 20:00 hod.

Stadion: Sportcentrum Sluneta, Jateční 1026/18, Ústí nad Labem 10-Klíše;
    kapacita: 1 200 diváků.

Tereza Košťálová

Hledáme zpravodaje pro tým FK Boca Chotěboř. Více informací zde.

Branky: 11. Paseka (Krok), 14. Paseka (Friedl), 16. Stach (Marek), 22. Krok (Martínek), 25. Krok (Martínek), 26. Martínek (Krok), 30. Krok (Marek), 33. Martínek (Malec) – 9. Staněk (Odvářka), 19. Staněk (Klimeš), 21. P. Novotný (T. Novotný), 25. Staněk (Čáp), 36. P. Novotný (Staněk), 38. D. Čapek (pen.), 39. T. Novotný (D. Čapek)

Karty:   21. Stach (UNL), 38. Malec (UNL) – 28. D. Čapek (CHO)

Gold Combix Ústí nad Labem: Marek (Sláma) – Friedl, Stach, Černohorský, připraven Maštalíř – Krok, Martínek – Paseka, Štorc – připraven Kubala, připraven Malec. Trenér: Lukáš Vobecký.

Rozhodčí: Řeháček, Stádník; delegát: Poppr