Nasan Brno – Vítkovice 2:5 (kon.) | Vyškov – Hodonín 8:10 (kon.)
Nasan Okruh Brno
2:5 (0:3)
KFV Roub Vítkovice
Sobota 21.11.2015, 19:15 • Sportovní hala Brno-Bohunice • 2. Futsal liga východ • 8. kolo

To už je pro dnešek z Bohunic vše. Jsem rád, že jste sledovali náš futsalový online přenos a budu se těšit někdy příště, na shledanou! (20:47:21)

Souboj je u konce. Základní kámen k vítězství položily Vítkovice už v prvním poločase, když trojicí přesných projektilů získalo rozhodující náskok. Všechny body tak míří po zásluze do Ostravy.

39:48
    Nízká rychlost domácích postupů je vodou na vítkovický mlýn, Rozsypal ještě naposledy vyhazuje.

39:45
    Hoffmann uklízí za postranní čáru, situace už vypadá pro domácí skutečně beznadějně.

39:29
    Míč náleží Rampulovi, Brno pořád hledá skulinu v obraně.

39:17
    Jaša přenáší hru na pravou stranu, kde úřaduje Krejsa.

38:34
    Zaváhání v kombinaci Roubu poskytlo balon Nasanu, hosté neví kam dřív skočit.

38:07
    Nasan stále nic nevzdává a tlačí na Vítkovice, do hry se zapojuje i pátý hráč do pole.

37:11
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Velice důležitý okamžik celého střetnutí. Nasan se v posledních minutách stále častěji dral před Rozsypala, nyní však naděje Brněnských z brejku výrazně utlumil DOMINIK FOJTÍK. Bez asistence.

36:39
    Na Rampulův vysoký balon nikdo nereagoval, a tak se Roub prokousává k opačnému pólu hřiště.

36:29
    Protiútok vybídl k výpalu Hoffmanna, jenž vybojoval alespoň roh.

36:08
    Hosté šetří čas na vlastní části plochy, kam se Brňané dostávají jen stěží.

35:57
    Oddechový čas pro Nasan Brno.

35:57
    Střela hostů z otočky se odráží do rohu, kam se nestíhá nikdo z Vítkovických přesunout.

35:18
    Nasan byl vyhnán od Rozsypala a dochází k jeho stáhnutí do obrany.

34:40
    Tentokrát se ale brankář Brna dostal do potíží, které vyřešil pokrytím přízemního prostoru.

34:19
    Domácí uspěli proti dalšímu pokusu soupeře, zde ani Černý nemusel krýt.

Tadeáš Mima

Branky: 29. Rampula, 31. Rampula (Kocourek) – 2. Fojtík (Vančo), 17. Kováčik (Holman), 19. Jaroš, 28. Holman, 38. Fojtík

Karty:   26. Rampula (NBR) – 6. Jaroš (VIT)

Nasan Okruh Brno: Černý – Rampula, Hoffmann, Jaša, Kocourek, Janeček, Krejsa
    KFV Roub Vítkovice: Rozsypal – Holman, Vančo, Soško, Kašpar, Jaroš, Fojtík, Kováčik, Majkut

Rozhodčí: Pivoňka, Zbožínek