Elba DDM Ústí nad Labem
8:5 (3:3, 2:1, 3:1)
HBC Enviform Třinec
Neděle 22.11.2015, 11:00CROSSDOCK Extraliga • 7. kolo

Dnešní zajímavé utkání dospělo do svého konce, radostnější jsou domácí, kteří dokázali zvítězit v poměru 8:5. (12:58:01)

42:12
    Domácí Sedláček dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

41:02
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je MICHAL HUBENÝ. Asistence: Lukáš Soukup a Jan Langthaler.

38:39
    Další vyloučení, taktéž menší trest, tentokrát pro domácího Štočka.

38:35
    Třinec právě vstřelil branku!
    Autorem branky je DOMINIK BARNOŠÁK. Asistence: Robert Filipek.

37:30
    Na řadu nyní přichází domluvená výměna stran, už se však znovu hraje.

36:10
    Ústecký Jan Vacek dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

35:12
    Autorem branky je LUKÁŠ SOUKUP. Asistence: Ondřej Poláček a Jan Langthaler.

33:04
    Za vysokou hůl si půjde na dvě minuty nuceně odpočinou hostující Dominik Barnošák.

32:02
    Autorem branky je DAVID BÍM.

31:28
    Domácí hráč Langthaler se nyní provinil držením hole protihráči, za což dostává dvě minuty.

30:01

Ve druhé třetině jsme viděli celkem tři branky, dvě vstřelili domácí, proto budou vstupovat do třetí části ve vedení 5:4. Střelecky se v minulé periodě dařilo taktéž lépe Ústí, protože tentokrát v této statice jsou lepší domácí, a to v poměru 12:8.

30:00

27:52
    Autorem branky je MICHAL HUBENÝ. Asistence: Jan Langthaler.

26:49
    První vyloučení i na straně hostujících, za vysokou hůl dostal dvě minuty Robert Filipek.

25:43
    Autorem branky je TOMÁŠ KONDERLA. Asistence: Robert Filipek a Dominik Barnošák.

Ondřej Novotný

Hledáme zpravodaje pro tým Elba DDM Ústí nad Labem. Více informací na info@onlajny.com Více informací zde.

Hledáme zpravodaje pro tým HBC Enviform Třinec. Pište na info@onlajny.com. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 2. Hubený (Soukup, Langthaler), 3. Pilař (Baxa), 4. Hubený (Soukup), 18. Vacek (Bím), 28. Hubený (Langthaler), 33. Bím, 36. Soukup (Poláček, Langthaler), 42. Hubený (Soukup, Langthaler) – 8. Drábik, 9. Drábik, 10. Konderla, 26. Konderla (Filipek, Barnošák), 39. Barnošák (Filipek)