Astana – Benfica 2:2 (kon.) | CSKA Moskva – Wolfsburg 0:2 (kon.) | Malmö – PSG 0:5 (kon.)
Šachtar – Real Madrid 3:4 (kon.) | Manchester Utd. – Eindhoven 0:0 (kon.) | Atlético – Galatasaray 2:0 (kon.)
Juventus – Manchester City 1:0 (kon.) | Mönchengladbach – Sevilla 4:2 (kon.)
Manchester United
0:0 (0:0)
PSV Eindhoven
Středa 25.11.2015, 20:45 • Old Trafford, Manchester • Liga mistrů • Skupina B
    90+3. Žlutá karta

90+3
    Jesse Lingard byl faulován Ariasem, posléze to ovšem domácí hráč přehnal s oplácením a oba hráči dostávají žlutou kartu. Standardku ale zahrají United.

85
    Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Matteo Darmian, přichází Juan Mata.

82
    Jesse Lingard byl zastaven Luukem de Jongem ve snaze vyrazit do protiútoku a hostující kapitán dostává žlutou kartu.
    73. Šance Jesseho Lingarda

73
    Neskutečná šance Manchesteru United! Daley Blind parádním míčem našel ve vápně Ashleyho Younga, který situaci vylepšil přihrávkou na Jesseho Lingarda. Ten míč z velmi dobré pozice okamžitě napálil, zapomněl ovšem seřídit svá mířidla a hrací předmět tak poslal nad bránu!

60
    Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Jorrit Hendrix, přichází Nicolas Isimat-Mirin.

59
    Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Memphis Depay, přichází Ashley Young.

58
    Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Bastian Schweinsteiger, přichází Marouane Fellaini.
    45+1. Zoetův pozorný zásah

45+1
    A Jeroen Zoet si připisuje svůj šestý zásah v utkání, když vyrazil jedovatou střelu Martiala po zemi! Bude z toho rohový kop pro Manchester a šance zakončit poločas gólem.

37
    Tak tohle byla obrovská šance! Anthony Martial se jako slepý k houslím dostal k odraženému míči, trefil ovšem jen brankáře Jeroena Zoeta, který nyní podržel svůj tým dobrým zákrokem!

33
    Velmi dobrá šance PSV Eindhoven! Jorrit Hendrix se ve vápně uvolnil ke střele po přistrčení od Luuka de Jonga, ale David de Gea vytáhl reflexivní a velice dobrý zákrok, když chytil míč mířící k levé tyči z jeho pohledu!

31
    A centr nizozemského obránce se do branky pokoušel dopravit ve skluzu Morgan Schneiderlin, jenomže brankář Jeroen Zoet dokázal jeho nepříliš razantní zakončení chytit a sebral tak míč do své moci! To byla dosud asi největší šance zápasu.

21
    Po přihrávce z pravé strany se ve vápně do velmi dobré šance probojoval Jesse Lingard, nicméně balon si poslal moc před sebe a tak ho dokázal chytit do své náruče Zoet! Tlak United ovšem minutu od minuty vzrůstá.