Motor ČB – Benátky n/J 4:1 (kon.) | Kladno – Prostějov 5:2 (kon.) | Přerov – Slavia 5:2 (kon.)
Šumperk – Kadaň 3:1 (kon.) | Ústí n/L – Třebíč 5:0 (kon.) | Litoměřice – Most 2:0 (kon.)
Havířov – Jihlava 1:4 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
5:0 (2:0, 3:0, 0:0)
SK Horácká Slavia Třebíč
Středa 25.11.2015, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Chance liga • 26. kolo

Obrovské překvapení snad pro všechny nám nabídl duel v Ústí nad Labem, kde domácí Slovan poráží hosty Horáckou Slávii z Třebíče jasným výsledkem 5:0!

Nejlepším hráčem utkání byl vyhlášen:
    Petr Tenkrát (HC Slovan Ústí nad Labem)

Toto je ode mne pro dnešek vše, já vám děkuji za pozornost a zase někdy napočtenou!
    Barbora Wolfová. (20:18:30)

59:36
    Domácí si jezdí s pukem ze strany na stranu.

59:20
    Dohrávají se poslední vteřiny zápasu.

58:51
    Domácí hrají v plném počtu.

58:19
    Hodně vyjetý Soukup zachycuje puk, ani sám neví jak. Ještě se ohlížel jestli ho vůbec má.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetiny a já si dovoluji uznat, že domácí mají tři body jisté.

57:39
    Miškovský vypálil z levého kruhu, ale Soukup je stále připraven.

56:56
    Vyhození domácích.

56:51
    Vyloučen Antonín Melka (UNL) na dvě minuty za podražení.

55:54
    Třebíč vždy zahrozí nebezpečným únikem a přihrávkami před bránou Soukupa, ale zatím se jim nepodařilo Soukupa překonat.

55:06
    Domácím už jde jen o to, dohrát zápas bez zbytečných faulů a inkasování branky.