Spišská N. Ves – Bardejov 3:11 (kon.) | Humenné – Michalovce 2:5 (kon.) | Topoľčany – Pov. Bystrica 8:1 (kon.)
Nové Zámky – Senica 4:6 (kon.) | Detva – Lipt. Mikuláš 5:2 (kon.) | Prešov – Trnava 5:1 (kon.)
HC 19 Humenné
2:5 (0:1, 1:3, 1:1)
HK DUKLA Ingema Michalovce
sk Středa 25.11.2015, 17:301. liga (SR)

Videli sme pekný hokej z oboch strán no s lepším koncom pre hostí z Michaloviec, ktorý vyhrávajú aj druhý vzájomný zápas s výsledkom 5:2.V zápase sa zaskvel Tomáš Banovský, ktorý vsietil hattrick. Za pozornosť ďakujeme Onlajny.eu (19:34:44)

59:00
    Posledná minúta tretej tretiny.

58:00
    Domácim už veľa času na zvrátenie stavu neostáva. Posledné dve minúty tretej tretiny.

54:41
    Hostia v plnom počte.

52:41
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Michalovce (Salnikov). Menší trest – bránenie v hre.

51:44
    Domáci zatiaľ bránia bezchybne nepustili súpera do pásma.

50:44
    Vylúčenie v tíme MHK Bemaco Humenné (Šeliga). Za menší trest – držanie.

47:58
    Humenné dáva gól! Domáci využívajú presilovú hru a SEGĽA Martin znižuje stav. Asistencie Ihnaťo, Devečka

46:56
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Michalovce. Hostí oslabí Shangin za menší trest – sekanie.

46:00
    Vidíme pekný hokej z jednej strany na druhú.

44:30
    Domáci sa dostávali do prečíslenia, no dobre myslenú prihrávku Ihnaťa zastavil obranca hostí.

42:15
    Dukla Michalovce dala gól!
    Vedenie hostí zvyšuje už o štyri góly hráč SALNIKOV Andrev, svojim druhým gólom v zápase. Asistencie Buraľ, Fedorko.

41:00
    Domáci nastúpili do tretej tretiny odhodlane. Hneď v úvode ohrozili brankára hostí.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

V úvode druhej tretiny sme videli rýchly gól hostí. Po ňom snahu Humenčanov o kontaktný gól, ktorý sa podaril Lukášovi Vartovníkovi, no naň odpovedali hostia hneď dvakrát. Po góloch Banovského, ktorý ma už na konte hattrick a Salnikova je stav 1:4. Tretia tretina začne približne o 19:05.