Barys – Ufa 1:4 (kon.) | Čeljabinsk – Viťaz 4:1 (kon.) | Jekatěrinburg – Dynamo Moskva 1:4 (kon.)
Nižněkamsk – Magnitogorsk 2:3 (po pr.)
Barys Nur-Sultan
1:4 (0:2, 0:0, 1:2)
Salavat Julajev Ufa
Pátek 27.11.2015, 14:30 • Sport Complex • KHL

55:36
    Další dvouminutový trest pro domácího hokejistu. Na trestné lavici si posedí Keaton Ellerby.

51:50
    Pískán faul domácích hokejistů, což je pro Astanu velká komplikace. Na dvě minuty si půjde odpočinout Maxim Chudjakov za faul u střídaček. Skutková podstata přečinu je podražení.

46:59
    Další vyloučení hostů a na trestnou lavici se posadí Michajl Vorobjov za hákování.

43:03
    Komplikace pro hosty. Linus Omark zahodil svého soupeře Aleksandra Lipina a je vyloučen na dvě minuty za držení.

31:17
    Svedberg byl za brankou složen na led, když do něj při rozehrávce najel Dustin Boyd, který je za svůj zákrok vyloučen na dvě minuty.

15:52
    Tentokrát vyloučen hráč hostí Denis Bodrov za hákování.

12:41
    Další vyloučení pro domácí Barys. Tentokrát si za sekání odpočine Vjačeslav Trjasunov.

03:49
    Další vyloučení domácích, kteří jdou do tří! Vyloučen Maxim Chudjakov.

03:23
    Hosté si zahrají přesilovou hru, protože za zdržování hry byl vyloučen Vadim Krasnoslobodcev.

Pavel Černý

Branky a nahrávky: 50. Starčenko (Semjonov, Ellerby) – 1. Prochorkin, 7. Prochorkin (Majorov, Višněvskij), 46. Bodrov (Omark, Arzamascev), 53. Lepistö (Omark, Loginov)

Barys Nur-Sultan: Laco (Poluektov) – Dallman (A), Lundin, Ellerby, Lobanov, Trjasunov, Lipin, Semjonov, Ryspajev – Bochenski (C), Boyd, Dawes – Starčenko (A), Chudjakov, Krasnoslobodcev – Romanov, St. Pierre, Rudenko – Panšin, Solarev, Markelov
    Salavat Julajev Ufa: Svedberg (Sochatskij) – Lepistö, Loginov, Gončarov, Višněvskij, Bodrov, Arzamascev, Derljuk, Culygin – Omark, Engqvist, Grigorenko – Majorov, Prochorkin (A), Hartikainen – Nestěrov, Soin, Lazarev – Černov, Vorobjov, Lisin

Rozhodčí: Bělov, Gofman – Aljošin, Nestěrov