Třinec – Sparta 4:2 (kon.) | Olomouc – Liberec 2:1 (kon.) | Zlín – Mountfield HK 2:1 (kon.)
Chomutov – Kometa Brno 4:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Plzeň 7:6 (2:1 po s.n.) | K. Vary – Vítkovice 1:3 (kon.)
po s.n. (2:1)
BK Mladá Boleslav
7:6 (4:0, 2:4, 0:2 - 0:0)
HC Škoda Plzeň
Pátek 27.11.2015, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna • Tipsport extraliga • 23. kolo

61:35
    Miroslav Indrák (PLZ) byl potrestán osobním desetiminutovým trestem za nesportovní chování. Zápas pro něj tedy končí předčasně.

42:30
    Radan Lenc byl faulován, následně se strhla ještě menší potyčka. Jediným vyloučeným je ale David Sklenička (PLZ), který dostal dvě minuty za napadení.

38:39
    Dvě minuty za hákování dostal Jakub Lev (PLZ). Dočkáme se ještě další branky?!

36:17
    Popravdě, já ani zbytek stadionu včetně domácí střídačky asi nevíme, čím se měl Jiří Kučný (MBL) provinit, ale hlavní rozhodčí jej posílá na trestnou lavici poté, co signalizoval nedovolené bránění.

33:27
    Přísné vyloučení pro domácí, ale na to se nikdo neptá. Sudí jsou jako vždy nekompromisní. V rohu byl nejspíše podražen Jaroslav Kracík. Dvě minuty odpyká Tomáš Urban (MBL).

29:37
    Boleslavští se budou bránit. Dvě minuty za podražení dostal Michal Bárta (MBL).

24:47
    První vyloučení na straně Mladé Boleslavi. Dvě minuty za podražení dostal Tomáš Voráček (MBL).

21:25
    Boleslavští faulovali. Plzeň si vytvořila velký tlak v pásmu a držení protihráče se dopustil Michal Bárta (MBL), který dostal dvě minuty na trestné lavici.

18:27
    Indiáni jdou znovu do čtyř. Dvě minuty za držení protihráče dostal Jaroslav Kracík (PLZ).

17:00
    Hrou vysokou holí se provinil Jan Holý (PLZ), který znovu oslabuje svůj celek. Na trestné lavici by měl strávit dvě minuty.

05:53
    Dvě minuty za podražení vyfasoval David Sklenička (PLZ), který oslabuje svůj celek v krátkém časovém úseku podruhé.

04:15
    Jsme svědky prvního vyloučení tohoto zápasu. Marcel Hossa (PLZ) dostal dvouminutový trest za hákování. Prolomí Boleslav přesilovkové trápení a navýší svůj náskok, nebo se indiáni ubrání?

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 4. Jarůšek (Trončinský, Ovčačík), 5. Stříteský (Pabiška), 13. Trončinský (Jarůšek, Výborný), 18. Urban (Stříteský, Výborný), 25. Urban (Bárta, Látal), 26. Jarůšek (Kučný), rozh. náj. Žejdl – 23. Pulpán (Sýkora, Hossa), 26. Hossa (Pulpán, Sýkora), 29. Indrák (Kubalík, Kracík), 37. Indrák (Kracík, Lev), 43. Pulpán (Poletín), 46. Kracík (Indrák)