Obří slalom žen, 1. kolo, Aspen | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Obří slalom žen, 2. kolo, Aspen | Vítěz: L. Gutová (SUI) (kon.) |
Kvalifikace HS142, Kuusamo | (zruš.) |
Sprinty mužů a žen, Kuusamo | Vítěz: M. C. Fallaová a S. T. Fossli (oba NOR) (kon.) |
Ondřej Jícha
Startovní listina kvalifikace:
1. Elias VÄNSKÄ (FIN)
2. Andreas ALAMOMMO (FIN)
3. Niko KYTÖSAHO (FIN)
4. Ossi-Pekka VALTA (FIN)
5. Juho OJALA (FIN)
6. Jarkko MÄÄTTÄ (FIN)
7. Rune VELTA (NOR)
8. Vladislav BOJARINCEV (RUS)
9. Anže SEMENIČ (SLO)
10. Killian PEIER (SUI)
11. Hyun-Ki KIM (KOR)
12. Harri OLLI (FIN)
13. Andreas WANK (GER)
14. Kevin BICKNER (USA)
15. Martti NOMME (EST)
16. Manuel FETTNER (AUT)
17. Robert KRANJEC (SLO)
18. Kento SAKUJAMA (JPN)
19. Florian ALTENBURGER (AUT)
20. Maciej KOT (POL)
21. Nejc DEŽMAN (SLO)
22. Šohei TOČIMOTO (JPN)
23. Michale GLASDER (USA)
24. Ville LARINTO (FIN)
25. Stefan HULA (POL)
26. Lukáš HLAVA (CZE)
27. Gregor DESCHWANDEN (SUI)
28. Marinus KRAUS (GER)
29. Luca EGLOFF (SUI)
30. Jaka HVALA (SLO)
31. Junširo KOBAJAŠI (JPN)
32. Seou CHOI (KOR)
33. Jan ŽIOBRO (POL)
34. Radik ŽAPAROV (KAZ)
35. Denis KORNILOV (RUS)
36. Vincent DESCOMBES-SEVOIE (FRA)
37. Jevgenij KLIMOV (RUS)
38. Dawid KUBACKI (POL)
39. Janne AHONEN (FIN)
40. Piotr ŽYLA (POL)
41. Marat ŽAPAROV (KAZ)
42. Klemens MURANKA (POL)
43. Andreas KOFLER (AUT)
44. Mackenzie BOYD-CLOWES (CAN)
45. Ronan LAMY-CHAPPUIS (FRA)
46. Lauri ASIKAINEN (FIN)
47. Jan MATURA (CZE)
48. Anders FANNEMEL (NOR)
49. Manuel POPPINGER (AUT)
50. Roman KOUDELKA (CZE)
51. Ilmir HAZETDINOV (RUS)
52. Tom HILDE (NOR)
53. Stephan LEYHE (GER)
54. Jakub JANDA (CZE)
55. Michael HAYBÖCK (AUT)
56. Taku TAKEUČI (JPN)
57. Andreas STJERNEN (NOR)
58. Simon AMMANN (SUI)
59. Kamil STOCH (POL)
60. Daiki ITO (JPN)
61. Kenneth GANGNES (NOR)
Předkvalifikovaná desítka:
61. Kenneth GANGNES (NOR)
62. Jurij TEPEŠ (SLO)
63. Johann Andre FORFANG (NOR)
64. Andreas WELLINGER (GER)
65. Stefan KRAFT (AUT)
66. Noriaki KASAI (JPN)
67. Richard FREITAG (GER)
68. Severin FREUND (GER)
69. Peter PREVC (SLO)
70. Daniel Andre TANDE (NOR)
1. Elias VÄNSKÄ (FIN)
2. Andreas ALAMOMMO (FIN)
3. Niko KYTÖSAHO (FIN)
4. Ossi-Pekka VALTA (FIN)
5. Juho OJALA (FIN)
6. Jarkko MÄÄTTÄ (FIN)
7. Rune VELTA (NOR)
8. Vladislav BOJARINCEV (RUS)
9. Anže SEMENIČ (SLO)
10. Killian PEIER (SUI)
11. Hyun-Ki KIM (KOR)
12. Harri OLLI (FIN)
13. Andreas WANK (GER)
14. Kevin BICKNER (USA)
15. Martti NOMME (EST)
16. Manuel FETTNER (AUT)
17. Robert KRANJEC (SLO)
18. Kento SAKUJAMA (JPN)
19. Florian ALTENBURGER (AUT)
20. Maciej KOT (POL)
21. Nejc DEŽMAN (SLO)
22. Šohei TOČIMOTO (JPN)
23. Michale GLASDER (USA)
24. Ville LARINTO (FIN)
25. Stefan HULA (POL)
26. Lukáš HLAVA (CZE)
27. Gregor DESCHWANDEN (SUI)
28. Marinus KRAUS (GER)
29. Luca EGLOFF (SUI)
30. Jaka HVALA (SLO)
31. Junširo KOBAJAŠI (JPN)
32. Seou CHOI (KOR)
33. Jan ŽIOBRO (POL)
34. Radik ŽAPAROV (KAZ)
35. Denis KORNILOV (RUS)
36. Vincent DESCOMBES-SEVOIE (FRA)
37. Jevgenij KLIMOV (RUS)
38. Dawid KUBACKI (POL)
39. Janne AHONEN (FIN)
40. Piotr ŽYLA (POL)
41. Marat ŽAPAROV (KAZ)
42. Klemens MURANKA (POL)
43. Andreas KOFLER (AUT)
44. Mackenzie BOYD-CLOWES (CAN)
45. Ronan LAMY-CHAPPUIS (FRA)
46. Lauri ASIKAINEN (FIN)
47. Jan MATURA (CZE)
48. Anders FANNEMEL (NOR)
49. Manuel POPPINGER (AUT)
50. Roman KOUDELKA (CZE)
51. Ilmir HAZETDINOV (RUS)
52. Tom HILDE (NOR)
53. Stephan LEYHE (GER)
54. Jakub JANDA (CZE)
55. Michael HAYBÖCK (AUT)
56. Taku TAKEUČI (JPN)
57. Andreas STJERNEN (NOR)
58. Simon AMMANN (SUI)
59. Kamil STOCH (POL)
60. Daiki ITO (JPN)
61. Kenneth GANGNES (NOR)
Předkvalifikovaná desítka:
61. Kenneth GANGNES (NOR)
62. Jurij TEPEŠ (SLO)
63. Johann Andre FORFANG (NOR)
64. Andreas WELLINGER (GER)
65. Stefan KRAFT (AUT)
66. Noriaki KASAI (JPN)
67. Richard FREITAG (GER)
68. Severin FREUND (GER)
69. Peter PREVC (SLO)
70. Daniel Andre TANDE (NOR)
Ani jeden z Čechů výrazně neprorazil, spokojen může být snad jen veterán Jakub Janda, který si doskočil pro solidní devatenácté místo. Roman Koudelka skončil o čtyři příčky za ním, Jan Matura pak byl šestadvacátý. Lukáš Hlava zůstal za branami postupu do druhého kola.
Nový závodní program, pátek – 27.11.2015:
14:30: Zkušební kolo.
15:30: Kvalifikace
17:00: 1. kolo závodu jednotlivců (dle plánu).
1. Elias VÄNSKÄ (FIN)
2. Andreas ALAMOMMO (FIN)
3. Niko KYTÖSAHO (FIN)
4. Ossi-Pekka VALTA (FIN)
5. Juho OJALA (FIN)
6. Jarkko MÄÄTTÄ (FIN)
7. Rune VELTA (NOR)
8. Vladislav BOJARINCEV (RUS)
9. Anže SEMENIČ (SLO)
10. Killian PEIER (SUI)
11. Hyun-Ki KIM (KOR)
12. Harri OLLI (FIN)
13. Andreas WANK (GER)
14. Kevin BICKNER (USA)
15. Martti NOMME (EST)
16. Manuel FETTNER (AUT)
17. Robert KRANJEC (SLO)
18. Kento SAKUJAMA (JPN)
19. Florian ALTENBURGER (AUT)
20. Maciej KOT (POL)
21. Nejc DEŽMAN (SLO)
22. Šohei TOČIMOTO (JPN)
23. Michale GLASDER (USA)
24. Ville LARINTO (FIN)
25. Stefan HULA (POL)
26. Lukáš HLAVA (CZE)
27. Gregor DESCHWANDEN (SUI)
28. Marinus KRAUS (GER)
29. Luca EGLOFF (SUI)
30. Jaka HVALA (SLO)
31. Junširo KOBAJAŠI (JPN)
32. Seou CHOI (KOR)
33. Jan ŽIOBRO (POL)
34. Radik ŽAPAROV (KAZ)
35. Denis KORNILOV (RUS)
36. Vincent DESCOMBES-SEVOIE (FRA)
37. Jevgenij KLIMOV (RUS)
38. Dawid KUBACKI (POL)
39. Janne AHONEN (FIN)
40. Piotr ŽYLA (POL)
41. Marat ŽAPAROV (KAZ)
42. Klemens MURANKA (POL)
43. Andreas KOFLER (AUT)
44. Mackenzie BOYD-CLOWES (CAN)
45. Ronan LAMY-CHAPPUIS (FRA)
46. Lauri ASIKAINEN (FIN)
47. Jan MATURA (CZE)
48. Anders FANNEMEL (NOR)
49. Manuel POPPINGER (AUT)
50. Roman KOUDELKA (CZE)
51. Ilmir HAZETDINOV (RUS)
52. Tom HILDE (NOR)
53. Stephan LEYHE (GER)
54. Jakub JANDA (CZE)
55. Michael HAYBÖCK (AUT)
56. Taku TAKEUČI (JPN)
57. Andreas STJERNEN (NOR)
58. Simon AMMANN (SUI)
59. Kamil STOCH (POL)
60. Daiki ITO (JPN)
61. Kenneth GANGNES (NOR)
Předkvalifikovaná desítka:
61. Kenneth GANGNES (NOR)
62. Jurij TEPEŠ (SLO)
63. Johann Andre FORFANG (NOR)
64. Andreas WELLINGER (GER)
65. Stefan KRAFT (AUT)
66. Noriaki KASAI (JPN)
67. Richard FREITAG (GER)
68. Severin FREUND (GER)
69. Peter PREVC (SLO)
70. Daniel Andre TANDE (NOR)