CSKA Moskva – Novosibirsk 3:1 (kon.) | Čerepovec – Novokuzněck 1:3 (kon.) | Minsk – Vladivostok 5:3 (kon.)
Jaroslavl – Petrohrad 2:3 (kon.) | N.Novgorod – Chabarovsk 2:1 (1:0 po s.n.) | Soči – Spartak Moskva 2:1 (kon.)
po s.n. (1:0)
Torpedo Nižnij Novgorod
2:1 (0:1, 1:0, 0:0 - 0:0)
Amur Chabarovsk
Sobota 28.11.2015, 15:00 • Konovalenko Sports Palace, Nižnij Novgorod • KHL

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. U dalších on-line přenosů nashledanou! (17:31:07)

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA V ZÁPASE

Jan Kolář 0+0, 1 střela, čas na ledě 23:36
    Tomáš Zohorna 0+0, 0 střel, čas na ledě 19:51

Dnešní utkání je tedy u konce a dva body za vítězství 2:1 po samostatných nájezdech si připisují domácí hráči. I jeden bodík je však pro Chabarovsk dobrým ziskem a hosté tak mohou odjíždět relativně spokojeni.

65:00 Vladimir GALUZIN - 2:1

via GIPHY

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Torpedo Nižnij Novgorod.
    Autorem vítězné branky je VLADIMIR GALUZIN.

3. série
    1:0
    Je rozhodnuto! Vladimir Galuzin jako jediný z šesti hráčů dokázal proměnit svůj samostatný nájezd a druhý bod tak zůstane v Nižném Novgorodu.

3. série
    0:0
    Třetím hráčem Amuru, který jel nájezd byl Vjačeslav Litovčenko, ale ani on recept na Proskurjakova nenašel.

2. série
    0:0
    Lotyšský útočník Torpeda, Kaspars Daugavinš, je dalším hráčem, který ztroskotal na brankáři.

2. série
    0:0
    Vladislav Ušenin je třetím neúspěšným "nájezdníkem". jeho zakončení zastavil znovu pozorný brankář domácích.

1. série
    0:0
    Ani domácí Alexander Makarov na soupeřova brankáře nevyzrál. Začíná druhá série nájezdů.

1. série
    0:0
    Jako první zahájil nájezdy hostující Akim Aliu, avšak ten si na Proskurjakova nepřišel.

Samostatné nájezdy začínají.

I prodloužení je u konce a na rozhodující branku stále čekáme. Následuje krátká přestávka a poté samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

60:01

Ani třetí třetina o vítězi dnešního utkání nerozhodla a týmy tak čeká pětiminutové prodloužení, které začne za několik pár minut.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 25. Budkin (Kosticyn, Galuzin), rozh. náj. Galuzin – 14. Li (Vl.Ušenin)