CSKA Moskva – Novosibirsk 3:1 (kon.) | Čerepovec – Novokuzněck 1:3 (kon.) | Minsk – Vladivostok 5:3 (kon.)
Jaroslavl – Petrohrad 2:3 (kon.) | N.Novgorod – Chabarovsk 2:1 (1:0 po s.n.) | Soči – Spartak Moskva 2:1 (kon.)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Torpedo Nižnij Novgorod.
    Autorem vítězné branky je VLADIMIR GALUZIN.

50:52
    Až v 51. minutě se konečně něco děje. Na trestnou lavici usedá Nikolaj Skladničenko (CHA), který se provinil držením.

34:42
    Tentokrát si přesilovou hru zahraje domácí Torpedo. Za nebezpečný faul kolenem je vyloučen Vladislav Ušenin (CHA).

30:56
    Je tady další přesilová hra pro Amur Chabarovsk. Tentokrát je dvěma minutami za podražení potrestán Alexander Budkin (NNO).

26:04
    Krátce po vyrovnání se ale domácí budou muset bránit. Již podruhé v dnešním zápase totiž na trestnou lavici usedá Daniil Iljin (NNO), který zasáhl jednoho ze soupeřů vysokou holí.
    24:50 Alexander BUDKIN - 1:1

via GIPHY

24:50
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    A hosté jsou za svou nedisciplinovanost potrestáni! Přesilovková kombinace domácího celku skončila u ALEXANDERA BUDKINA, který dokonale přesnou střelou vyrovnává na 1:1! Asistence: Sergej Kosticyn, Vladimir Galuzin

23:48
    Domácí se ubránili a záhy si zahrají přesilovou hru. Hostující celek je potrestán za příliš mnoho hráčů na ledě.

21:43
    Krátce po začátku druhé třetiny bude hrát Torpedo v oslabení. Dvě trestné minuty za nedovolené bránění dostává Vladimir Galuzin (NNO).

15:04
    Domácí budou mít šanci vyrovnat skóre ještě před koncem první třetiny. Na trestnou lavici usedá Jan Kolář (CHA), který se provinil sekáním.
    13:43 Oleg LI - 0:1

via GIPHY

13:43
    Chabarovsk právě vstřelil branku!
    Domácí se sice v oslabení ubránili, ale nakonec čtyři vteřiny po návratu Iljina přeci jenom inkasují! Skóre dnešního zápasu otevírá OLEG LI, který využil skvělé přihrávky Vladislava Ušenina a dostal puk za záda ležícího gólmana domácího celku. Asistence: Vladislav Ušenin

11:39
    Další přesilová hra pro Amur! Daniil Iljin (NNO) je potrestán za sekání.

06:11
    Krátce poté, co se hosté ubránili, budou mít rovněž možnost přesilové hry. Nedovolené bránění v podání Vadima Chomického (NNO) je potrestáno dvěma minutami na trestné lavici.

03:20
    Máme tady první vyloučení zápasu. Za podražení si jde dvě trestné minuty odsedět Nikita Čerepanov (CHA).

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 25. Budkin (Kosticyn, Galuzin), rozh. náj. Galuzin – 14. Li (Vl.Ušenin)