Setúbal – União Madeira 2:2 (kon.) | Boavista – Guimarães 1:2 (kon.) | Tondela – Porto 0:1 (kon.)
Vitória FC Setúbal
2:2 (1:0)
CF União Madeira
Sobota 28.11.2015, 18:00 • Estádio do Bonfirm, Setúbal • Portugalská Primeira Liga • 11. kolo

90
    Setúbal právě vstřelil branku!
    Neskutečný závěr utkání! Domácím se přeci jen daří vyrovnat! Svou druhou branku v utkání střílí ARNOLD ISSOKO – 2:2!

52
    Madeira právě vstřelila branku!
    Neskutečné! Madeira během osmi minut druhé půle otáčí stav utkání! O druhou branku hostujícího celku se postaral AMILTON – 1:2!

50
    Je vyrovnáno! Madeira využila svou herní převahu a DANILO DIAS nakonec překonal Ricarda – 1:1!

14
    Domácí jdou do vedení! Vitória Setúbal využívá svou územní převahu z posledním minut a dostává se do vedení. Skóre utkání otevírá ARNOLD ISSOKO!