SK Karviná – Opava 2:3 (kon.) | Jindř. Hradec – Kolín 2:3 (kon.) | Poruba 2011 – Mor. Budějovice 4:6 (kon.)
Frýdek-M. – Val. Meziříčí 3:2 (3:2 po s.n.) | Kopřivnice – Břeclav 3:1 (kon.) | Řisuty – Nymburk 2:5 (kon.)
Havlíčkův Brod – Sokolov 5:1 (kon.) | Písek – Jablonec n/N 2:6 (kon.) | Vsetín – Nový Jičín 3:4 (1:2 po s.n.)
Bílina – Kobra 6:4 (kon.) | Klatovy – Žďár n/S 2:1 (kon.) | Tábor – Děčín 8:2 (kon.)
Trutnov – Vrchlabí 1:3 (kon.) | Pelhřimov – Klášterec nO 4:2 (kon.)
po s.n. (3:2)
HC Frýdek-Místek
3:2 (0:0, 0:0, 2:2 - 0:0)
HC Bobři Valašské Meziříčí
Sobota 28.11.2015, 17:00 • Hala Polárka • 2. liga skupina Východ • 23. kolo

61:01
    Přesilovku si v prodloužení zahrají domácí, Matyáš je vyloučen za hákování.

61:01
    Oddechový čas pro domácí.

53:22
    V Polárce začíná být dusno, na ledě vznikly další neshody. Hráčská lavice hostů byla potrestána za zdržování hry, což se Kubovi nelíbilo, nepohodl se s rozhodčími a dostal osobní trest do konce utkání za nesportovní chování.

49:25
    Kovář si odsedí dvě minuty za nedovolené bránění, domácí tedy mají další přesilovku.

46:22
    Dresler si odsedí dvě minuty za sekání.

42:03
    Chmielewski dostává 2+2 minuty za hrubost. Zároveň je vyloučen hostující Sprušil na dvě minuty za stejný prohřešek.

40:02
    Na trestnou lavici míří za domácí Christov a Káňa a za hosty Pořický a Kovář. Všichni odpykávají trest za hrubost.

39:37
    Augustýn je vyloučen na dvě minuty za zdržování hry.

32:19
    Je tady další vyloučení, tentokrát si odsedí domácí Piecha dvě minuty za sekání.

25:22
    Hosté mají k dispozici další přesilovku, Klimša si odsedí dvě minuty za hákování.

15:25
    Žabčík si odsedí dvě minuty za nedovolené bránění, domácí tedy mají k dispozici další přesilovku.

11:14
    Teď se bude vylučovat poprvé na straně domácích, Cienciala si odpyká dvouminutový trest za vysokou hůl.

08:59
    A bude se opět vylučovat na straně hostů, na trestnou lavici usedá opět Studený, který si odpyká dvě minuty za sekání.

03:19
    Hráčská lavice Valašského Meziříčí byla potrestána a příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpykává Studený a hosté tak čelí dalšímu oslabení.

00:43
    A je tady první vyloučení, Martiník si odsedí dvě minuty za sekání.

Monika Návratová

Branky a nahrávky: 41. Luka (Piecha, Chmielewski), 56. Chmielewski (Jaroš), rozh. náj. Franek – 51. Kubo (Pořický), 60. Sprušil (Matyáš)

3:2   Studený (VAL)

HC Frýdek-Místek: Daneček (Hlaváč) – Dresler, Krutil, Foltýn, Kowalczyk, Samiec, Adámek, Kvapil, Polák – Franek, Piecha, Sonnek, Klimša, Káňa, Cienciala, Meidl, Chmielewski, Kovařčík, Luka, Jaroš, Christov
    HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (Čáp) – Matyáš, Kovář, Černín, Žabčík, Hradil, Tomek, Valentík – Martiník, Sprušil, D. Varga, Studený, Kubo, Pořický, Kuchta, Slovák Augustýn, M. Varga, Baroš

Rozhodčí: Šutara – Ganger, Vengřín