Klatovy – PZ Kladno 5:4 (po s.n.) | Kobra – Most 5:1 (kon.) | Ústí n/L – Klášterec nO 4:1 (kon.)
Karlovy Vary B – Hvězda Praha 1:12 (kon.) | Litoměřice – Letňany 0:1 (kon.) | Havířov – SHK Hodonín 7:2 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
HC Letci Letňany
Neděle 29.11.2015, 17:15 • Kalich Arena • Liga juniorů

Stadion podruhé v letošní sezóně prohrává na domácí půdě 1:0 a zůstává tedy na devátém místa tabulky. (19:13:46)

59:10
    Března míří na střídačku!

53:09
    Oba týmy v plném počtu.

51:09
    Nějakou dobu se bude hrát ve čtyřech hráčích na obou stranách. Vyloučeni jsou Čapek (LET) za nedovolené bránění a Zajan (LTM) za hrubost.

49:26

47:26
    Letňany čeká přesilovka. Na trestnou lavici putuje Zajan za faul kolenem.

40:01

Hráči obou týmu už vyrazili na led, třetí třetina je na spadnutí.

Dvě třetiny jsou za námi, stav je stále 1:0. Poslední dvacetiminutovka začne v 18:34.

40:00

38:51
    Března vyjel příliš daleko od branky a nechal za sebou úplně prázdnou klec, kolem které Letci několik sekund kličkovali s pukem. Nakonec se jednomu obránci kališníků podařilo vyhodit kotouč pryč z brankoviště.

37:59
    Litoměřičtí z pravého kruhu pro vhazování prostřelili Vaculu, avšak gólman pražanů zalehl kotouč, který se zastavil těsně před brankovou čárou!

34:42
    Celou třetinu je k vidění velmi vyrovnaný hokej na obou stranách, hraje se téměř bez přerušení.