Mor. Budějovice – Frýdek-M. 6:4 (kon.) | Nový Jičín – Opava 5:0 (kon.) | Technika Brno – Břeclav 1:2 (0:1 po s.n.)
SK Karviná – Kopřivnice 2:5 (kon.) | Pelhřimov – Řisuty 9:6 (kon.) | Klášterec nO – Písek 5:2 (kon.)
Jablonec n/N – Jindř. Hradec 7:1 (kon.) | Sokolov – Klatovy 6:1 (kon.) | Žďár n/S – Trutnov 3:2 (kon.)
Vrchlabí – Bílina 2:1 (2:1 po s.n.) | Kobra – Děčín 5:1 (kon.) | Tábor – Nymburk 2:0 (kon.)
Kolín – Havlíčkův Brod 3:2 (kon.)
SC Marimex Kolín
3:2 (1:0, 0:2, 2:0)
BK Havlíčkův Brod
Středa 02.12.2015, 18:07 • Zimní stadion Kolín • 2. liga skupina Západ • 19. kolo

59:44
    Kozlové právě vstřelili branku!

Neuvěřitelné! Kozlové obrací skóre dnešního zápasu. V posledních sekundách se do klece bruslařů třefuje kapitán JOSEF MALÝ! 2:1 svítí na světelné tabuli.

Asistence: Jan Veselý

56:33
    Vyloučen Miroslav Duben (HBR) na 2 minuty za nedovolené bránění. Hra je teď zajímavá pro domácí publikum. Domácí mají další příležitost zvýšit si skóre.

54:31
    Vyloučen Evgeny Kondratěv (HBR) na 2 minuty za hákování.

52:20
    Hosté jdou do 4. Potrestána hráčská lavice za příliš mnoho hráčů na ledě. Vyloučen Jakub Kořínek. (HBR)

47:37
    Vyloučen Dominik Zumr (KOL) na 5 minut + trest do konce utkání. 5 minut si odsedí Jiří Kadlec ml.?

45:49
    Vyloučen Václav Jankovský (KOL) na 2 minuty za hakování.

44:04

Domácí v průběhu třetí třetiny vyrovnávají! Do úniku se dostal PETR MORKES, který prostřelil Nováka a skóre vyrovnal na 2:2.

Asistence: Lukáš Skokan, Jan Hanzl

39:27
    Pácalovu dělovku chytil Novák mezi své betony.

37:34
    Situace se trochu vymyká na ledě z rukou trojici sudím. Obrovský faul předvedl Evgeny Kondratev (HBR), který si vysloužil 2+10 minut za zásah do hlavy a krku.

36:10
    Jen co se domácí dostali do plného počtu. Sudí opět Kolín posílá do 4. Potrestán Marek Březina (KOL) na 2 minuty za držení hole.

35:46
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!

Sudí uznává branku z brankoviště. Hosté jsou nyní ve vedení 1:2. Autorem této branky je PETR KUCHTA.

Asistence: David Kozlík.

34:58
    Síly na ledě se vyrovnávají. Vyloučen Patrik Přidal (HBR) na 2 minuty za sekání.

34:07
    Vyloučen Lukáš Skokan (KOL) na 2 minuty za držení. Hosty čeká další přesilová hra.

30:48
    Vyloučen Jií Kadlec ml. (KOL) na 2 minuty za podražení.

30:21

Nedáš – dostaneš! Teď si šahá na svědomí druhá formace Kolína, která byla velmi blízko cíli. Ale Jankovský se netrefil do puku před prázdnou brankou. Nicméně hosté ihned této příležitosti využili a zahájili rychlý protiútok, který využívají. Srovnávací branku střílí EVGENY KONDRATĚV! Stav 1:1.

Asistence: Kirill Vlasov

27:59
    Sejpal si připisuje jeden úspěšný zákrok za druhým.

19:33
    Od modré na Nováka vystřelil Pácal, ale někdo z bráncích hráčů mu zblokoval střelu a kotouč mířil velmi vysoko.

12:38

Hosté když se konečně dostali do útočného pásma, tak jednou nepřesnou rozehrávkou ztratili kotouč. Toho si všiml pozorný Jan Hanzl, který přihrál kotouč na rozjetého JAKUBA SEMIRÁDA. Který praktický samostatným nájezdem překonal střelou pod víko Čeňka Nováka. Kozlové v oslabení otevírají skóre dnešního zápasu 1:0.

Asistence: Jan Hanzl

11:08
    První přesilová hra pro hosty právě teď startuje! Vyloučen Josef Malý (KOL) na 2 minuty za hákování. Dostanou se hosté do vedení při této příležitosti?

10:57
    Sílu své lapačky ukázal také Martin Sejpal.

09:00
    Josef Malý tvrdě vypálil na Nováka, ten byl v brance velmi nejistý! Kotouč mu vypadl z lapačky, ale naštěstí pro něho, nikdo z kolínských skákavý kotouč do branky nedostal.

08:04
    Dnes má ten hokej opravdu grády. Útočné akce z obou stran nechybí!

07:29
    Hosté se dostali do přečíslení. Ale Endálovu přihrávku Kořínek nestačil zpracovat a nezakončil před Sejpalem.

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 13. Semirád (Hanzl), 45. Morkes (Skokan, Hanzl), 60. Malý (Veselý) – 31. Kondratěv (Vlasov), 36. Kuchta (Kozlík)

SC Marimex Kolín: Sejpal (Moravec) – Pácal, Hanzl, Skokan, Voženílek, Březina, Barták – Veselý, Semirád, Malý – Jankovský, Zumr, Morkes "A" – Kadlec J. ml., Kadlec J. st. "A", Ježek – Hlavatý, Jelínek, Navrátil
    BK Havlíčkův Brod: Novák (Dusík) – Duben, Lacina, Vala, Kolda, Kořínek, Loginovskij, Kulhánek, Chlubna, Kondratev, Vlasov, Pridal, Třetina "C", Endál "A", Kuchta, Kozlík, Ludvík, Hlídek, Cejpek, Jelínek

Rozhodčí: Horinek – Pechánek, Špringl