Vítkovice – Liberec 1:3 (kon.) | Olomouc – Litvínov 3:0 (kon.) | Zlín – Plzeň 4:2 (kon.)
Chomutov – Sparta 3:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Třinec 4:1 (kon.) | K. Vary – Mountfield HK 1:2 (kon.)
Pardubice – Kometa Brno 3:1 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
3:1 (1:0, 2:0, 0:1)
HC Kometa Brno
Pátek 04.12.2015, 18:00 • Tipsport arena • Tipsport extraliga • 25. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, budu se těšit u dalších extraligových klání zase někdy příště, na shledanou! (20:32:44)

Nejlepší hráči:
    Pardubice: #25 Lukáš Nahodil
    Kometa: #22 Jan Káňa

Je konec, Dynamo vítězí na domácím ledě 3:1!

59:53
    Brandon Maxwell vyrazil kotouč holí do ochranné sítě.

59:19
    David Tomášek vybojoval puk ve vlastním obranném pásmu a pro jistotu jej vyhodil na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude po levici Brandona Maxwella.

58:46
    Kometa to zkouší v šesti hráčích v poli!

57:51
    Do střely Petra Kuboše vložil hůl Tyler Redenbach a puk skončil v ochranné síti za pardubickou bránou. Vhazovat se bude před Maxwellem.
    55:36 Jan HRUŠKA - 3:1

55:36
    Kometa právě vstřelila branku!
    Kometa snižuje na rozdíl dvou branek. Po sérii vyloučení následuje první branka Komety v tomto utkání, postaral se o ní JAN HRUŠKA, který tak vykřesává malou jiskru naděje pro svůj tým. Asistence: Vojtěch Němec.

53:08
    Po přerušení hry následuje komerční přestávka.
    50:47 Do posledního místa zaplněná trestná lavice Komety.

50:47
    Současně vyloučeni Tomáš Vondráček (KOM) na 2+2 minuty za hrubost plus osobní desetiminutový trest za nesportovní chování, Jakub Koreis (KOM) na 2+2 minuty za hrubost plus osobní desetiminutový trest za nesportovní chování, Daniel Voženílek (PCE) na 2+2 minuty za hrubost plus osobní desetiminutový trest za nesportovní chování a Tomáš Bokroš na 2+2 minuty za hrubost plus osobní desetiminutový trest za nesportovní chování.

50:47
    K vidění byly hned dva pěstí souboje po ataku na Brandona Maxwella, v obou ovšem zvítězili hokejisté brněnské Komety.

50:39
    Současně vyloučeni Jan Káňa (KOM) na dvě minuty za hrubost a David Tomášek (PCE) na 2+2 minuty za hrubost.

50:15
    Martin Štajnoch mířil velice přesně, Karel Vejmelka však jeho střelu vyrazil vyrážečkou.

49:45
    Daniel Voženílek operoval v brankovišti soupeře a hra je vykázána do středního pásma.

49:37
    Voženílkovo nahození skončilo ve výstroji Karla Vejmelky.

Robert Novotný

Branky a nahrávky: 8. Sýkora (Nahodil, Redenbach), 24. Redenbach (Bokroš), 35. Nahodil (Gregorc) – 56. Hruška (Němec)

HC Dynamo Pardubice: Maxwell (Kristan) – Štajnoch, Čáslava, Bokroš, Gregorc, Šeda, Ščotka, Nedbal, Havlík – Svoboda, Tomášek, Rolinek – Sýkora, Redenbach, Marcinko – Poulíček, Nahodil, Voženílek – Kolář, Kaut, Moučka.
    HC Kometa Brno: Falter (Vejmelka) – Kuboš, Kaberle, Dujsík, Hanzlík, Kováčik, Malec – Němec, Hruška, Ostřížek – H. Zohorna, Čermák, Káňa – Vondráček, Koreis, Burian – Svoboda, Dočekal, Raška – R. Zohorna.

Rozhodčí: Souček, Úlehla – Kis, Lučan.