Senica – Michalovce 1:1 (kon.) | Ružomberok – Podbrezová 3:2 (kon.) | Dunajská Streda – Zlaté Moravce 2:0 (kon.)

Dunajská Streda dala gól!
    A Dunajská Streda dnes podľa všetkého dokráča za víťazstvom. 13 minút pred koncom duelu vedie už o dva góly! Strelecky sa presadil Ľupták!

67
    Všetko nasvedčovalo tomu, že Zlaté Moravce budú zahrávať roh, no napokon nasledovať bude odkop od brány.

66
    Domáci sa v strede poľa dopustili faulu a loptu bude rozohrávať Marques de Souza.

65
    Strelecký pokus hostí bol teraz neúspešný, lopta končí mimo brány a nasledovať tak bude odkop od brány z kopačky domáceho brankára Tujvela.

64
    Dunajská Streda 25 minút pred koncom stretnutia stále vedie 1:0, no Zlaté Moravce teraz obliehajú bránu DAC a snažia sa o vyrovnanie.

63
    Dnešné stretnutie sleduje 2800 divákov.

62
    Bamba teraz hľadal Tawambu pred bránou DAC, no ten nedokázal loptu spracovať, tobôž nie usmerniť do brány.

61
    Po súboji Szarku s Pintérom končí na zemi domáci futbalista, píšťalka rozhodcu ale ostáva nemá.

60
    Zápas vstupuje do svojej poslednej tridsaťminútovky. DAC stále háji jednogólové vedenie, ktoré ešte v 21. minúte tímu zabezpečil presnou strelou Ljubicić.

59
    Na ihrisko sa na záverečnú polhodinu dostane Antonio Asanović, ktorý v hre zaujme miesto Róberta Polievku.

58
    Na ihrisku sa teraz ocitol "suvenír" od fanúšikov v podobe pyrotechniky. V zápase sa ale naďalej pokračuje.

57
    K strele spred šestnástky sa teraz dostal Perišić, no jeho strelecký pokus napokon skončil mimo brány DAC a opora v bráne domáceho celku Tujvel zasahovať nemusel.

56
    Na trávniku teraz leží Šimon Kupec po súboji o loptu so Szarkom.

55
    Bamba sa teraz ocitol v dobrej šanci, no jeho strela končí mimo brány. Hosťujúci hráč sa dožadoval rohového kopu, Tujvel totiž rukami zmiernil pokus súpera, nasledovať však bude odkop od brány.

55
    A po desiatich minútach hry v druhom polčase vidíme v Dunajskej Strede opäť problémy s osvetlením, v hre sa ale bude pokračovať.

54
    Lopta končí za bránkovou čiarou, nasledovať bude odkop od brány Jozefa Novotu, ktorý je veľkou oporou Zlatých Moraviec.

53
    Fanúšikovia teraz hlasno ženú svoj tím dopredu. Dunajská Streda oblieha šestnástku hostí, no nedokáže si vypracovať žiadnu vážnejšiu streleckú príležitosť.

52
    Bamba sa teraz prihlásil o slovo, no jeho strelecký pokus skončil mimo brány. Tujvel bude odkopávať loptu.