N.Novgorod – Čerepovec 3:1 (kon.) | Minsk – CSKA Moskva 1:3 (kon.) | Dynamo Moskva – Kazaň 0:2 (kon.)
Petrohrad – Ufa 5:3 (kon.) | Viťaz – Toljatti 0:2 (kon.) | Spartak Moskva – Magnitogorsk 3:2 (2:0 po s.n.)
HC Slovan – Soči 4:5 (kon.) | Záhřeb – Jaroslavl 1:2 (po pr.)
Medveščak Záhřeb
1:2 (0:0, 0:0, 1:1 - 0:1)
Lokomotiv Jaroslavl
Středa 09.12.2015, 20:00 • Dom Sportova Zagreb • KHL

Zápas tedy nakonec zjistil svého vítěze, i když to po většinu zápasu vypadalo, že ani jeden z celků nechce vyhrát. Dva body za výhru v prodloužení si nakonec připisuje Jaroslavl, o čemž rozhodl gól Koledova. Sice už to nebylo v přesilové hře, ale než se Morrison stačil vrátit do hry, tak Taylor musel lovit puk z branky. Ode mne je to vše a já vám touto cestou přeji hezký zbytek dnešního večera. (22:36:23)

63:02
    Jaroslavl právě vstřelila branku!
    Nyní už ale domácí gólman kapituluje. Korškov rozehrál kombinaci, aby se následně postavil před Taylora, kterému perfektně zakryl výhled tak, že nahození PAVLA KOLEDOVA skončilo až v domácí brance. Asistence: Petri Kontiola, Jegor Korškov.

62:44
    Taylor teď zachránil domácí od pohromy, když včas dokázal přikrýt kotouč před dotírajícím Gorochovem.

61:56
    Gavrilov se dostal ke střele od modré, ale netrefil domácí branku.

61:28
    Domácímu týmu se však podařilo vyhodit puk do bezpečí.

60:55
    Morrison (ZAG) dostává dvě minuty za krosček.

60:01

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:05
    Lokomotiv je sice v útočné třetině, ale střela nepřichází žádná.

58:01
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

55:46
    Oba týmy se opět soustředí na obranu. S největší pravděpodobností se tak dočkáme prodloužení.

54:18
    Murygin raději přikryl kotouč před dotírajícími útočníky domácích.

53:00
    Hra se nyní uklidnila a Lokomotiv kombinuje na vlastní polovině.

51:34
    Mertl mohl poslat Medveščak do vedení. trefil ale před sebou blokujícího obránce.

50:56
    Střela Jamtina nemohla být nebezpečná pro Murygina.

49:27
    Početní výhoda se ale domácím vůbec nepovedla. Oba celky hrají v plném počtu, otázka je, na jak dlouho.

47:27
    Emoce jsou ve vzduchu. Po vzájemné potyčce putují na trestnou Hednegrg (ZAG) a Kartajev (JAR) a k němu se přidá i Grigorjev (JAR).

Ondřej Jícha

Branky a nahrávky: 47. Saarinen (Mertl) – 46. Kapustin (Galimov), 64. Koledov (Kontiola, Korškov)

Medveščak Záhřeb: Taylor (Kroselj) – Kinrade, Morrison, Mäntylä, Gysbers, Jurčina, Katic, Deutsch – Saarinen, Mertl, Kvapil – Brule, Bjorkstrand, Smoleňák – Genoway, Giliati, Hedberg – Gluman, Jamkin, Perkovich.
    Lokomotiv Jaroslavl: Murygin (Krasotkin) – Hersley, Kronwall, Gavrilov, Ljubuškin, Grigorjev, Gorochov, Koledov – Averin, Apalkov, Kontiola – Novotný, Enlund, Sigarjov – kapustin, Galimov, Kartajev – Konkov, Mosaljov, Loktionov, Korškov.

Rozhodčí: Kulakov, Bukin – Ivanov, Aljošin

Diváci: 4 624