N.Novgorod – Čerepovec 3:1 (kon.) | Minsk – CSKA Moskva 1:3 (kon.) | Dynamo Moskva – Kazaň 0:2 (kon.)
Petrohrad – Ufa 5:3 (kon.) | Viťaz – Toljatti 0:2 (kon.) | Spartak Moskva – Magnitogorsk 3:2 (2:0 po s.n.)
HC Slovan – Soči 4:5 (kon.) | Záhřeb – Jaroslavl 1:2 (po pr.)
HC Viťaz Moskevská oblast
0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
Lada Toljatti
Středa 09.12.2015, 17:30 • Ice Hockey Center 2004 • KHL

Česká stopa v utkání:

Roman Horák (Viťaz) – 0 bodů, 3 střely, čas na ledě: 18:53
    Martin Zaťovič (Togliatti) – 1 bod (0+1), 2 střely, čas na ledě: 15:15 (20:18:46)

Dnešní utkání sledovalo 2000 diváků.
    Radost hostujícího celku z druhé branky

Utkání je za námi! Byli jsme svědky opravdu vyrovnaného zápasu, o čemž svědčí také to, že první branka padla až ve 47. minutě! Hostující celek měl dnes více štěstí a odjíždí tak domů šťastnější. Lada Toggliatti se tak díky dnešní výhře posunula o jednu příčku v tabulce, naopak domácí zůstávají stále předposlední.

59:11
    Togliatti právě vstřelilo branku!
    A je rozhodnuto! GEORGIJ BĚLOUSOV trefuje prázdnou bránu a potvrzuje tak dnešní výhru! Asistence: Yefim Gurkin, Anton Shenfeld.

58:31
    Säteri na střídačce, domácí zkouší štěstí v šesti!

57:09
    Oddechový čas pro domácí.

55:08

55:00
    Bělousovův pokus brankář bez problémů kryje.

55:00
    Makajev mohl skórovat ve vlastním oslabení, ale fantastický Masalskis jej zastavil!

53:08
    Vyloučení na domácí straně, na trestnou lavici usedl Lukin (CEC) – dvě minuty za hákování.

51:47
    Bumagin naskočil z trestné lavice rovnou do útoku, ale Säteri jej vychytal!

51:47

49:47
    Šance pro domácí na vyrovnání, vyloučen Bumagin (TOG) – dvě minuty za nedovolené bránění.

46:17
    Trvalo to, ale první branka dnešního utkání je tady! Martin Zaťovič přihrál kotouč IGORU MAGOGINOVI, který dostává svůj tým do vedení! Asistence: Martin Zaťovič.

40:01
    Statistiky po dvou třetinách - Střely na bránu: 24:18. Blokované střely: 12:6. Vhazování: 15:14.

Další třetina začne přibližně v 19:02.

Tomáš Teplý

Branky a nahrávky: 47. Magogin (Zaťovič), 60. Bělousov (Gurkin, Shenfeld)

HC Viťaz Moskevská oblast: Säteri (Saprykin) – Voronkov, Eronen, Ježov, Golovkov, Lukin, Davydov, Vaščenko, Bukhanko – Makejev, Afinogenov, Kempe – Palola, Horák, Cyganov – Koroljov, Kokšarov, Soloduchi – Rogovoj, Vyglazov, Abdullin.
    Lada Toljatti: Masalskis (Semjonov) – Vorobjov, Romanov, Viklund, Gurkin, Malekich, Bolšakov, Volgin – Šenfeld, Krysanov, Bělousov – Zaťovič, Magogin, Bumagin – A. Střelcov, V. Střelcov, Bocharov – Nikitěnko, Mastrjukov, Gurjanov.

Rozhodčí: Vasiljev, Rogachjov – Koršak, Černyšev