Technika Brno – Nový Jičín 7:0 (kon.) | SK Karviná – Vsetín 1:10 (kon.) | Poruba 2011 – SHK Hodonín 2:3 (kon.)
Frýdek-M. – Opava 6:0 (kon.) | Kopřivnice – Mor. Budějovice 3:9 (kon.) | Břeclav – Val. Meziříčí 4:1 (kon.)
Klášterec nO – Havlíčkův Brod 2:3 (kon.) | Řisuty – Vrchlabí 3:2 (po pr.) | Děčín – Jablonec n/N 2:5 (kon.)

56:02
    Klášterec se snaží zápas vyrovnat. Nyní se píská zakázané uvolnění domácích.

53:17

53:02
    Klášterec se zatím dobře brání.

51:41

51:17
    Vyloučena hráčská lavice domácích na dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odsedí Huňady.

50:03
    Zakázané uvolnění domácích.

49:41
    Z mužstva hostí vyloučen Loginovskij na dvě minuty za hru vysokou holí.

48:38
    Klášterec právě vstřelil branku!
    Domácí se dostávají na dostřel hostujícímu týmu. JAN HAMMERBAUER se dostal na pravé straně ke střele, která překvapivě skončila skončila za zády Nováka. Asistence ONDŘEJ TOUŠEK, DANKO DEVERI.

48:01
    Hostující Ludvík prověřil domácího brankáře.

46:58
    Chlubna se dostal po individuální akci před Kaššáka, ale neuspěl.

45:15
    Hostující celek je aktivnějším týmem, ale domácím se nedá snaha upřít.

42:58
    Zakázané uvolnění.

42:48

41:39
    Patrik Přidal zůstal ležet na ledě po souboji s domácím Málou,ale po chvilce se pomocí spoluhráčů zvedl a odjel na střídačku.

40:48
    Z mužstva hostí vyloučen Duben na dvě minuty za nedovolené bránění.

40:01

40:00

Miroslav Bartoš

Branky a nahrávky: 1. Charousek (Hrdlička, Deveri), 49. Hammerbauer (Toušek, Deveri) – 10. Kozlík (Ludvík), 17. Endál (Kondratěv, Třetina), 28. Třetina (Kulhánek, Endál)

HC Tygři Klášterec nad Ohří: Kaššák (Tichý) – Kuncl, Koblitz, Žižka, Schönauer, Pokorný, Ringler, Váňa, Huňady, Charousek, Vrtek, Hrdlička, Jáchym, Mála, Nguyen, Deveri, Hammerbauer, Toušek, Lehnert, Toman, Diviš.
    BK Havlíčkův Brod: Novák (Dusík) – Duben, Lacina, Vala, Kolda, Loginovskij, Kulhánek, Chlubna, Vlasov, Kondratěv, Kuchta, Kozlík, Ludvík, Přidal, Třetina, Endál, Jelínek, Hlídek, Cejpek.

Rozhodčí: Matěj Sýkora – Ing. Tomáš Černý, Bc. Miroslav Šimán